SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

neljapäev, 16. märts 2017

JÕGEVA MV I

Ranks

JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

17 Players 30 Board Individual Received 120 of 120 results.


RankIndName [OVERALL RANKS]BdsTotalMaxScore%
17Marko Tenn28114,0016867,86
215Jaan Sutt2899,0016858,93
316Raivo Sikk30102,0018056,67
45Enn Päll2894,0016855,95
514Hillar Ruus2892,0016854,76
62Mati Loide2890,0016853,57
712Oleg Sirotin2889,0016852,98
813Sulev Märss2888,0016852,38
96Jan Vilgats2887,0016851,79
104Ülis Riisalu2885,0016850,60
119Kalle Ojassalu2881,0016848,21
128Arnold Kivik2877,0016845,83
1317Aina Riisalu3082,0018045,56
1410Ago Lindsaar2875,0016844,64
1511Hillar Sibul2870,0016841,67
161Eduard Rumvolt2864,0016838,10
173Mart Jäger2851,0016830,36

(printed 22:53:23 16.03.2017 IndScorer1.2.62(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
6113104H-2SSJ 10051Jan Vilgats & Hillar SibulMart Jäger & Ago Lindsaar
1328143D-2NCK 10051Sulev Märss & Mati LoideArnold Kivik & Hillar Ruus
16115124H-4SSJ 20006Raivo Sikk & Eduard RumvoltJaan Sutt & Oleg Sirotin
175793H-3SSJ 15024Aina Riisalu & Enn PällMarko Tenn & Kalle Ojassalu
Board 2 NS Game- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
6113104H+2SDK680 51Jan Vilgats & Hillar SibulMart Jäger & Ago Lindsaar
1328144H+2SDK680 51Sulev Märss & Mati LoideArnold Kivik & Hillar Ruus
16115123C+2NHJ150 15Raivo Sikk & Eduard RumvoltJaan Sutt & Oleg Sirotin
175794S-3WH3150 15Aina Riisalu & Enn PällMarko Tenn & Kalle Ojassalu
Board 3 EW Game- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
7124113NT+3NSJ490 24Marko Tenn & Oleg SirotinÜlis Riisalu & Hillar Sibul
1439156NT-1NC8 5006Hillar Ruus & Mart JägerKalle Ojassalu & Jaan Sutt
1621136Hx=SCQ1210 60Raivo Sikk & Mati LoideEduard Rumvolt & Sulev Märss
1768104Cx-2WH4500 42Aina Riisalu & Jan VilgatsArnold Kivik & Ago Lindsaar
Board 4 Game All- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
7124113H-1ND3 10051Marko Tenn & Oleg SirotinÜlis Riisalu & Hillar Sibul
1439153NT-4SC2 40006Hillar Ruus & Mart JägerKalle Ojassalu & Jaan Sutt
1621133NT-2SC2 20024Raivo Sikk & Mati LoideEduard Rumvolt & Sulev Märss
1768102NT-1SH3 10051Aina Riisalu & Jan VilgatsArnold Kivik & Ago Lindsaar
Board 5 NS Game- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
8135124H-1NDQ 10051Arnold Kivik & Sulev MärssEnn Päll & Oleg Sirotin
1541014H-1NH6 10051Jaan Sutt & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Eduard Rumvolt
1632146H-3NDQ 30006Raivo Sikk & Mart JägerMati Loide & Hillar Ruus
1779113D+1WSA 13024Aina Riisalu & Marko TennKalle Ojassalu & Hillar Sibul
Board 6 EW Game- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
8135123H+2WDQ 20024Arnold Kivik & Sulev MärssEnn Päll & Oleg Sirotin
1541013H=WCJ 14060Jaan Sutt & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Eduard Rumvolt
1632143NT+1EC10 63006Raivo Sikk & Mart JägerMati Loide & Hillar Ruus
1779113H+1WCJ 17042Aina Riisalu & Marko TennKalle Ojassalu & Hillar Sibul
Board 7 Game All- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
151123NT-1ED4100 24Eduard Rumvolt & Enn PällHillar Sibul & Mati Loide
9146134H-2EDA200 60Kalle Ojassalu & Hillar RuusJan Vilgats & Sulev Märss
1643154H-1EDK100 24Raivo Sikk & Ülis RiisaluMart Jäger & Jaan Sutt
17810124H-1EDA100 24Aina Riisalu & Arnold KivikAgo Lindsaar & Oleg Sirotin
Board 8 Love All- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
151122H-1SCQ 5042Eduard Rumvolt & Enn PällHillar Sibul & Mati Loide
9146133H-2NS5 10006Kalle Ojassalu & Hillar RuusJan Vilgats & Sulev Märss
1643153NT-1EHJ50 60Raivo Sikk & Ülis RiisaluMart Jäger & Jaan Sutt
17810122D=WH8 9024Aina Riisalu & Arnold KivikAgo Lindsaar & Oleg Sirotin
Board 9 EW Game- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
261232S+1WS6 14042Mati Loide & Jan VilgatsOleg Sirotin & Mart Jäger
10157143NT=EH2 60015Ago Lindsaar & Jaan SuttMarko Tenn & Hillar Ruus
165414S-1WH9100 60Raivo Sikk & Enn PällÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
17911133NT=EH3 60015Aina Riisalu & Kalle OjassaluHillar Sibul & Sulev Märss
Board 10 Game All- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
261236NT-2N*DA 20024Mati Loide & Jan VilgatsOleg Sirotin & Mart Jäger
10157143NT=E*S2 60006Ago Lindsaar & Jaan SuttMarko Tenn & Hillar Ruus
165414H-1NC2 10042Raivo Sikk & Enn PällÜlis Riisalu & Eduard Rumvolt
17911134H+1NS6650 60Aina Riisalu & Kalle OjassaluHillar Sibul & Sulev Märss
Board 11 Love All- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
371344S+1NDA450 51Mart Jäger & Marko TennSulev Märss & Ülis Riisalu
1118154S+1NC9450 51Hillar Sibul & Eduard RumvoltArnold Kivik & Jaan Sutt
166525C-1NC4 5006Raivo Sikk & Jan VilgatsEnn Päll & Mati Loide
171012144S=NH7420 24Aina Riisalu & Ago LindsaarOleg Sirotin & Hillar Ruus
Board 12 NS Game- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
371342S=NH10110 42Mart Jäger & Marko TennSulev Märss & Ülis Riisalu
1118152S-1NH9 10006Hillar Sibul & Eduard RumvoltArnold Kivik & Jaan Sutt
166522S=NH9110 42Raivo Sikk & Jan VilgatsEnn Päll & Mati Loide
171012142S=NH9110 42Aina Riisalu & Ago LindsaarOleg Sirotin & Hillar Ruus
Board 13 Game All- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
481453D+1SSK130 15Ülis Riisalu & Arnold KivikHillar Ruus & Enn Päll
122914D=SSA130 15Oleg Sirotin & Mati LoideKalle Ojassalu & Eduard Rumvolt
167633NT=SSA600 60Raivo Sikk & Marko TennJan Vilgats & Mart Jäger
171113153D+3NH9170 42Aina Riisalu & Hillar SibulSulev Märss & Jaan Sutt
Board 14 Love All- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
481454S-1WH1050 42Ülis Riisalu & Arnold KivikHillar Ruus & Enn Päll
122914S=EHJ 42006Oleg Sirotin & Mati LoideKalle Ojassalu & Eduard Rumvolt
167633NTx-3WC9500 60Raivo Sikk & Marko TennJan Vilgats & Mart Jäger
171113153S+1EC7 17024Aina Riisalu & Hillar SibulSulev Märss & Jaan Sutt
Board 15 NS Game- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
591562D-3NS10 30024Enn Päll & Kalle OjassaluJaan Sutt & Jan Vilgats
1331023NT-2ES7100 60Sulev Märss & Mart JägerAgo Lindsaar & Mati Loide
168744H=ED8 42006Raivo Sikk & Arnold KivikMarko Tenn & Ülis Riisalu
17121412S-1SS5 10042Aina Riisalu & Oleg SirotinHillar Ruus & Eduard Rumvolt
Board 16 EW Game- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
591564H+1NDA450 51Enn Päll & Kalle OjassaluJaan Sutt & Jan Vilgats
1331024H=ND2420 24Sulev Märss & Mart JägerAgo Lindsaar & Mati Loide
168744H+1NC6450 51Raivo Sikk & Arnold KivikMarko Tenn & Ülis Riisalu
17121416H-1NDA 5006Aina Riisalu & Oleg SirotinHillar Ruus & Eduard Rumvolt
Board 17 Love All- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
610173NT=NSA400 60Jan Vilgats & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Marko Tenn
1441131NT+2SS5150 42Hillar Ruus & Ülis RiisaluHillar Sibul & Mart Jäger
169853NT-3NC8 15006Raivo Sikk & Kalle OjassaluArnold Kivik & Enn Päll
17131523H-2SH7 10024Aina Riisalu & Sulev MärssJaan Sutt & Mati Loide
Board 18 NS Game- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
610173NT+1WS2 43015Jan Vilgats & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Marko Tenn
1441131NT+1WS2 12042Hillar Ruus & Ülis RiisaluHillar Sibul & Mart Jäger
169853NT-1WH250 60Raivo Sikk & Kalle OjassaluArnold Kivik & Enn Päll
17131523NT+1WS4 43015Aina Riisalu & Sulev MärssJaan Sutt & Mati Loide
Board 19 EW Game- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
711286S+1NCK1010 60Marko Tenn & Hillar SibulMati Loide & Arnold Kivik
1551244S+3NCK510 15Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1610966S=NCK980 42Raivo Sikk & Ago LindsaarKalle Ojassalu & Jan Vilgats
1714134S+3NCK510 15Aina Riisalu & Hillar RuusEduard Rumvolt & Mart Jäger
Board 20 Game All- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
711282S+1EHQ 14006Marko Tenn & Hillar SibulMati Loide & Arnold Kivik
1551241NT=NDQ90 42Jaan Sutt & Enn PällOleg Sirotin & Ülis Riisalu
1610962D+1EH4 11024Raivo Sikk & Ago LindsaarKalle Ojassalu & Jan Vilgats
1714132C-1WH6100 60Aina Riisalu & Hillar RuusEduard Rumvolt & Mart Jäger
Board 21 NS Game- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
161355D-1SS10 10006Eduard Rumvolt & Jan VilgatsSulev Märss & Enn Päll
812393NT+1SH4630 60Arnold Kivik & Oleg SirotinMart Jäger & Kalle Ojassalu
16111075D=SC3600 42Raivo Sikk & Hillar SibulAgo Lindsaar & Marko Tenn
1715241S-1ECJ50 24Aina Riisalu & Jaan SuttMati Loide & Ülis Riisalu
Board 22 EW Game- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
161355C+1EH3 62024Eduard Rumvolt & Jan VilgatsSulev Märss & Enn Päll
812397C-1EDQ100 60Arnold Kivik & Oleg SirotinMart Jäger & Kalle Ojassalu
16111076C=EDQ 137006Raivo Sikk & Hillar SibulAgo Lindsaar & Marko Tenn
1715243S+3EDQ 23042Aina Riisalu & Jaan SuttMati Loide & Ülis Riisalu
Board 23 Game All- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
271463NTx-2ECK500 60Mati Loide & Marko TennHillar Ruus & Jan Vilgats
9134102S=SD9110 24Kalle Ojassalu & Sulev MärssÜlis Riisalu & Ago Lindsaar
16121183D-2EH3200 42Raivo Sikk & Oleg SirotinHillar Sibul & Arnold Kivik
171354D=EH10 13006Aina Riisalu & Eduard RumvoltMart Jäger & Enn Päll
Board 24 Love All- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
271463NT-2SS5 10015Mati Loide & Marko TennHillar Ruus & Jan Vilgats
9134102NT-2SCQ 10015Kalle Ojassalu & Sulev MärssÜlis Riisalu & Ago Lindsaar
16121182NT-1SCQ 5042Raivo Sikk & Oleg SirotinHillar Sibul & Arnold Kivik
171352S-1EH1050 60Aina Riisalu & Eduard RumvoltMart Jäger & Enn Päll
Board 25 EW Game- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
381574Sx-1SDA 10006Mart Jäger & Arnold KivikJaan Sutt & Marko Tenn
10145113S-1SS6 5024Ago Lindsaar & Hillar RuusEnn Päll & Hillar Sibul
16131293S=SDA140 60Raivo Sikk & Sulev MärssOleg Sirotin & Kalle Ojassalu
172464C-1WS5100 42Aina Riisalu & Mati LoideÜlis Riisalu & Jan Vilgats
Board 26 Game All- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
381573NT+1WS4 63006Mart Jäger & Arnold KivikJaan Sutt & Marko Tenn
10145115D-1WS5100 51Ago Lindsaar & Hillar RuusEnn Päll & Hillar Sibul
16131293NT-1WS5100 51Raivo Sikk & Sulev MärssOleg Sirotin & Kalle Ojassalu
172463NT=WS4 60024Aina Riisalu & Mati LoideÜlis Riisalu & Jan Vilgats
Board 27 Love All- Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
49184S=NCJ420 42Ülis Riisalu & Kalle OjassaluEduard Rumvolt & Arnold Kivik
11156122C+1ND6110 15Hillar Sibul & Jaan SuttJan Vilgats & Oleg Sirotin
161413103NT+1SH9430 60Raivo Sikk & Hillar RuusSulev Märss & Ago Lindsaar
173573C=SH9110 15Aina Riisalu & Mart JägerEnn Päll & Marko Tenn
Board 28 NS Game- Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
49183S=SCA140 24Ülis Riisalu & Kalle OjassaluEduard Rumvolt & Arnold Kivik
11156123D-1WS350 06Hillar Sibul & Jaan SuttJan Vilgats & Oleg Sirotin
161413104H-3ED9150 42Raivo Sikk & Hillar RuusSulev Märss & Ago Lindsaar
173573NT-4WS3200 60Aina Riisalu & Mart JägerEnn Päll & Marko Tenn
Board 29 Game All- Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
510294Sx-1EDQ200 51Enn Päll & Ago LindsaarMati Loide & Kalle Ojassalu
1217134S+1EC2 65006Oleg Sirotin & Eduard RumvoltMarko Tenn & Sulev Märss
161514114S-2EDQ200 51Raivo Sikk & Jaan SuttHillar Ruus & Hillar Sibul
174684S-1EDQ100 24Aina Riisalu & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 30 Love All- Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
510294H+1NS4450 60Enn Päll & Ago LindsaarMati Loide & Kalle Ojassalu
1217133NT=NCA400 24Oleg Sirotin & Eduard RumvoltMarko Tenn & Sulev Märss
161514114H=SS4420 42Raivo Sikk & Jaan SuttHillar Ruus & Hillar Sibul
174686H-1SS4 5006Aina Riisalu & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik

ScoreCards    

Ranks     Travellers
Player 1 EDUARD RUMVOLT
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 64/168 Score = 38,10% Session Rank = 16
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-S4H-4SSJ-2000,000 1Raivo Sikk
2NSS3C+2NHJ15016,671
3EWE6Hx=SCQ-12100,000 4Sulev Märss
4AllE3NT-2SC220066,674
5NSW4H-1NH610016,671 1Ago Lindsaar
6EWW3H=WCJ1400,000
7AllN3NT-1ED410033,332 6Enn Päll
8-N2H-1SCQ-5066,674
9EWW4S-1WH9-1000,000 2Ülis Riisalu
10AllW4H-1NC210033,332
11-S4S+1NC945083,335 5Hillar Sibul
12NSS2S-1NH9-1000,000
13AllW4D=SSA-13083,335 11Kalle Ojassalu
14-W4S=EHJ420100,006
15NSW2S-1SS510033,332 8Hillar Ruus
16EWW6H-1NDA50100,006
17-E3NT=NSA-4000,000 5Marko Tenn
18NSE3NT+1WS243083,335
19EWE4S+3NCK-51083,335 5Mart Jäger
20AllE2C-1WH6-1000,000
21NSN5D-1SS10-1000,000 2Jan Vilgats
22EWN5C+1EH3-62033,332
23AllS4D=EH10-1300,000 6Aina Riisalu
24-S2S-1EH1050100,006
27-E4S=NCJ-42033,332 6Arnold Kivik
28NSE3S=SCA-14066,674
29AllS4S+1EC2-6500,000 2Oleg Sirotin
30-S3NT=NCA40033,332

Player 2 MATI LOIDE
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 90/168 Score = 53,57% Session Rank = 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-S3D-2NCK-10083,335 10Sulev Märss
2NSS4H+2SDK68083,335
3EWS6Hx=SCQ1210100,006 8Raivo Sikk
4AllS3NT-2SC2-20033,332
5NSE6H-3NDQ300100,006 12Hillar Ruus
6EWE3NT+1EC10630100,006
7AllW3NT-1ED4-10066,674 6Hillar Sibul
8-W2H-1SCQ5033,332
9EWN2S+1WS6-14066,674 6Jan Vilgats
10AllN6NT-2N*DA-20033,332
11-W5C-1NC450100,006 8Enn Päll
12NSW2S=NH9-11033,332
13AllS4D=SSA13016,671 1Oleg Sirotin
14-S4S=EHJ-4200,000
15NSW3NT-2ES7-1000,000 4Ago Lindsaar
16EWW4H=ND2-42066,674
17-W3H-2SH710066,674 9Jaan Sutt
18NSW3NT+1WS443083,335
19EWE6S+1NCK-10100,000 6Arnold Kivik
20AllE2S+1EHQ140100,006
21NSE1S-1ECJ-5066,674 6Ülis Riisalu
22EWE3S+3EDQ23033,332
23AllN3NTx-2ECK500100,006 7Marko Tenn
24-N3NT-2SS5-10016,671
25EWS4C-1WS510066,674 6Aina Riisalu
26AllS3NT=WS4-60033,332
29AllE4Sx-1EDQ-20016,671 1Kalle Ojassalu
30-E4H+1NS4-4500,000

Player 3 MART JÄGER
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 51/168 Score = 30,36% Session Rank = 17
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-E4H-2SSJ10016,671 2Ago Lindsaar
2NSE4H+2SDK-68016,671
3EWS6NT-1NC8-500,000 0Hillar Ruus
4AllS3NT-4SC2-4000,000
5NSS6H-3NDQ-3000,000 0Raivo Sikk
6EWS3NT+1EC10-6300,000
7AllE4H-1EDK-10066,674 4Jaan Sutt
8-E3NT-1EHJ-500,000
9EWW2S+1WS614033,332 6Oleg Sirotin
10AllW6NT-2N*DA20066,674
11-N4S+1NDA45083,335 9Marko Tenn
12NSN2S=NH1011066,674
13AllW3NT=SSA-6000,000 0Jan Vilgats
14-W3NTx-3WC9-5000,000
15NSS3NT-2ES7100100,006 8Sulev Märss
16EWS4H=ND242033,332
17-W1NT+2SS5-15033,332 4Hillar Sibul
18NSW1NT+1WS212033,332
19EWW4S+3NCK-51083,335 5Eduard Rumvolt
20AllW2C-1WH6-1000,000
21NSE3NT+1SH4-6300,000 0Kalle Ojassalu
22EWE7C-1EDQ-1000,000
23AllE4D=EH10130100,006 6Enn Päll
24-E2S-1EH10-500,000
25EWN4Sx-1SDA-1000,000 0Arnold Kivik
26AllN3NT+1WS4-6300,000
27-S3C=SH911016,671 7Aina Riisalu
28NSS3NT-4WS3200100,006

Player 4 ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 85/168 Score = 50,60% Session Rank = 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
3EWE3NT+3NSJ-49066,674 5Hillar Sibul
4AllE3H-1ND310016,671
5NSS4H-1NH6-10083,335 11Jaan Sutt
6EWS3H=WCJ-140100,006
7AllS4H-1EDK10033,332 8Raivo Sikk
8-S3NT-1EHJ50100,006
9EWE4S-1WH9-1000,000 2Eduard Rumvolt
10AllE4H-1NC210033,332
11-W4S+1NDA-45016,671 3Sulev Märss
12NSW2S=NH10-11033,332
13AllN3D+1SSK13016,671 5Arnold Kivik
14-N4S-1WH105066,674
15NSW4H=ED8420100,006 7Marko Tenn
16EWW4H+1NC6-45016,671
17-S1NT+2SS515066,674 8Hillar Ruus
18NSS1NT+1WS2-12066,674
19EWW4S+3NCK-51083,335 7Oleg Sirotin
20AllW1NT=NDQ-9033,332
21NSW1S-1ECJ-5066,674 6Mati Loide
22EWW3S+3EDQ23033,332
23AllE2S=SD9-11066,674 9Ago Lindsaar
24-E2NT-2SCQ10083,335
25EWE4C-1WS5-10033,332 6Jan Vilgats
26AllE3NT=WS460066,674
27-N4S=NCJ42066,674 6Kalle Ojassalu
28NSN3S=SCA14033,332
29AllS4S-1EDQ10033,332 2Aina Riisalu
30-S6H-1SS4-500,000

Player 5 ENN PÄLL
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 94/168 Score = 55,95% Session Rank = 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-S3H-3SSJ-15033,332 3Aina Riisalu
2NSS4S-3WH315016,671
5NSE4H-1NDQ10016,671 5Oleg Sirotin
6EWE3H+2WDQ20066,674
7AllS3NT-1ED410033,332 6Eduard Rumvolt
8-S2H-1SCQ-5066,674
9EWS4S-1WH9100100,006 10Raivo Sikk
10AllS4H-1NC2-10066,674
11-E5C-1NC450100,006 8Mati Loide
12NSE2S=NH9-11033,332
13AllW3D+1SSK-13083,335 7Hillar Ruus
14-W4S-1WH10-5033,332
15NSN2D-3NS10-30033,332 7Kalle Ojassalu
16EWN4H+1NDA45083,335
17-W3NT-3NC8150100,006 6Arnold Kivik
18NSW3NT-1WH2-500,000
19EWS4S+3NCK51016,671 5Jaan Sutt
20AllS1NT=NDQ9066,674
21NSW5D-1SS10100100,006 10Sulev Märss
22EWW5C+1EH362066,674
23AllW4D=EH10130100,006 6Mart Jäger
24-W2S-1EH10-500,000
25EWE3S-1SS65066,674 5Hillar Sibul
26AllE5D-1WS5-10016,671
27-E3C=SH9-11083,335 5Marko Tenn
28NSE3NT-4WS3-2000,000
29AllN4Sx-1EDQ20083,335 11Ago Lindsaar
30-N4H+1NS4450100,006

Player 6 JAN VILGATS
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 87/168 Score = 51,79% Session Rank = 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-N4H-2SSJ-10083,335 10Hillar Sibul
2NSN4H+2SDK68083,335
3EWS4Cx-2WH450066,674 9Aina Riisalu
4AllS2NT-1SH3-10083,335
7AllE4H-2EDA-2000,000 6Sulev Märss
8-E3H-2NS5100100,006
9EWS2S+1WS6-14066,674 6Mati Loide
10AllS6NT-2N*DA-20033,332
11-S5C-1NC4-500,000 4Raivo Sikk
12NSS2S=NH911066,674
13AllE3NT=SSA-6000,000 0Mart Jäger
14-E3NTx-3WC9-5000,000
15NSW2D-3NS1030066,674 5Jaan Sutt
16EWW4H+1NDA-45016,671
17-N3NT=NSA400100,006 7Ago Lindsaar
18NSN3NT+1WS2-43016,671
19EWW6S=NCK-98033,332 6Kalle Ojassalu
20AllW2D+1EH411066,674
21NSS5D-1SS10-1000,000 2Eduard Rumvolt
22EWS5C+1EH3-62033,332
23AllW3NTx-2ECK-5000,000 5Hillar Ruus
24-W3NT-2SS510083,335
25EWW4C-1WS5-10033,332 6Ülis Riisalu
26AllW3NT=WS460066,674
27-E2C+1ND6-11083,335 11Oleg Sirotin
28NSE3D-1WS3-50100,006
29AllE4S-1EDQ-10066,674 10Arnold Kivik
30-E6H-1SS450100,006

Player 7 MARKO TENN
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 114/168 Score = 67,86% Session Rank = 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-E3H-3SSJ15066,674 9Kalle Ojassalu
2NSE4S-3WH3-15083,335
3EWN3NT+3NSJ49033,332 7Oleg Sirotin
4AllN3H-1ND3-10083,335
5NSS3D+1WSA-13033,332 6Aina Riisalu
6EWS3H+1WCJ-17066,674
9EWE3NT=EH260083,335 11Hillar Ruus
10AllE3NT=E*S2600100,006
11-S4S+1NDA45083,335 9Mart Jäger
12NSS2S=NH1011066,674
13AllS3NT=SSA600100,006 12Raivo Sikk
14-S3NTx-3WC9500100,006
15NSE4H=ED8420100,006 7Ülis Riisalu
16EWE4H+1NC6-45016,671
17-W3NT=NSA-4000,000 5Eduard Rumvolt
18NSW3NT+1WS243083,335
19EWN6S+1NCK1010100,006 6Hillar Sibul
20AllN2S+1EHQ-1400,000
21NSW5D=SC3-60033,332 8Ago Lindsaar
22EWW6C=EDQ1370100,006
23AllS3NTx-2ECK500100,006 7Mati Loide
24-S3NT-2SS5-10016,671
25EWW4Sx-1SDA100100,006 12Jaan Sutt
26AllW3NT+1WS4630100,006
27-W3C=SH9-11083,335 5Enn Päll
28NSW3NT-4WS3-2000,000
29AllE4S+1EC2650100,006 10Sulev Märss
30-E3NT=NCA-40066,674

Player 8 ARNOLD KIVIK
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 77/168 Score = 45,83% Session Rank = 12
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-E3D-2NCK10016,671 2Hillar Ruus
2NSE4H+2SDK-68016,671
3EWE4Cx-2WH4-50033,332 3Ago Lindsaar
4AllE2NT-1SH310016,671
5NSN4H-1NDQ-10083,335 7Sulev Märss
6EWN3H+2WDQ-20033,332
7AllS4H-1EDA10033,332 4Aina Riisalu
8-S2D=WH8-9033,332
11-E4S+1NC9-45016,671 7Jaan Sutt
12NSE2S-1NH9100100,006
13AllS3D+1SSK13016,671 5Ülis Riisalu
14-S4S-1WH105066,674
15NSS4H=ED8-4200,000 5Raivo Sikk
16EWS4H+1NC645083,335
17-E3NT-3NC8150100,006 6Enn Päll
18NSE3NT-1WH2-500,000
19EWW6S+1NCK-10100,000 6Mati Loide
20AllW2S+1EHQ140100,006
21NSN3NT+1SH4630100,006 12Oleg Sirotin
22EWN7C-1EDQ100100,006
23AllW3D-2EH3-20033,332 4Hillar Sibul
24-W2NT-1SCQ5033,332
25EWS4Sx-1SDA-1000,000 0Mart Jäger
26AllS3NT+1WS4-6300,000
27-W4S=NCJ-42033,332 6Eduard Rumvolt
28NSW3S=SCA-14066,674
29AllW4S-1EDQ-10066,674 10Jan Vilgats
30-W6H-1SS450100,006

Player 9 KALLE OJASSALU
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 81/168 Score = 48,21% Session Rank = 11
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-W3H-3SSJ15066,674 9Marko Tenn
2NSW4S-3WH3-15083,335
3EWE6NT-1NC850100,006 12Jaan Sutt
4AllE3NT-4SC2400100,006
5NSE3D+1WSA13066,674 6Hillar Sibul
6EWE3H+1WCJ17033,332
7AllN4H-2EDA200100,006 6Hillar Ruus
8-N3H-2NS5-1000,000
9EWS3NT=EH3-60016,671 7Aina Riisalu
10AllS4H+1NS6650100,006
13AllE4D=SSA-13083,335 11Eduard Rumvolt
14-E4S=EHJ420100,006
15NSS2D-3NS10-30033,332 7Enn Päll
16EWS4H+1NDA45083,335
17-S3NT-3NC8-1500,000 6Raivo Sikk
18NSS3NT-1WH250100,006
19EWE6S=NCK-98033,332 6Jan Vilgats
20AllE2D+1EH411066,674
21NSW3NT+1SH4-6300,000 0Mart Jäger
22EWW7C-1EDQ-1000,000
23AllN2S=SD911033,332 3Sulev Märss
24-N2NT-2SCQ-10016,671
25EWW3S=SDA-1400,000 1Oleg Sirotin
26AllW3NT-1WS5-10016,671
27-S4S=NCJ42066,674 6Ülis Riisalu
28NSS3S=SCA14033,332
29AllW4Sx-1EDQ-20016,671 1Mati Loide
30-W4H+1NS4-4500,000

Player 10 AGO LINDSAAR
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 75/168 Score = 44,64% Session Rank = 14
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-W4H-2SSJ10016,671 2Mart Jäger
2NSW4H+2SDK-68016,671
3EWW4Cx-2WH4-50033,332 3Arnold Kivik
4AllW2NT-1SH310016,671
5NSE4H-1NH610016,671 1Eduard Rumvolt
6EWE3H=WCJ1400,000
7AllE4H-1EDA-10066,674 8Oleg Sirotin
8-E2D=WH89066,674
9EWN3NT=EH2-60016,671 1Jaan Sutt
10AllN3NT=E*S2-6000,000
11-S4S=NH742033,332 6Aina Riisalu
12NSS2S=NH911066,674
15NSE3NT-2ES7-1000,000 4Mati Loide
16EWE4H=ND2-42066,674
17-S3NT=NSA400100,006 7Jan Vilgats
18NSS3NT+1WS2-43016,671
19EWS6S=NCK98066,674 6Raivo Sikk
20AllS2D+1EH4-11033,332
21NSE5D=SC3-60033,332 8Marko Tenn
22EWE6C=EDQ1370100,006
23AllW2S=SD9-11066,674 9Ülis Riisalu
24-W2NT-2SCQ10083,335
25EWN3S-1SS6-5033,332 7Hillar Ruus
26AllN5D-1WS510083,335
27-W3NT+1SH9-4300,000 2Sulev Märss
28NSW4H-3ED9-15033,332
29AllS4Sx-1EDQ20083,335 11Enn Päll
30-S4H+1NS4450100,006

Player 11 HILLAR SIBUL
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 70/168 Score = 41,67% Session Rank = 15
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-S4H-2SSJ-10083,335 10Jan Vilgats
2NSS4H+2SDK68083,335
3EWW3NT+3NSJ-49066,674 5Ülis Riisalu
4AllW3H-1ND310016,671
5NSW3D+1WSA13066,674 6Kalle Ojassalu
6EWW3H+1WCJ17033,332
7AllE3NT-1ED4-10066,674 6Mati Loide
8-E2H-1SCQ5033,332
9EWE3NT=EH360083,335 5Sulev Märss
10AllE4H+1NS6-6500,000
11-N4S+1NC945083,335 5Eduard Rumvolt
12NSN2S-1NH9-1000,000
13AllS3D+3NH917066,674 6Aina Riisalu
14-S3S+1EC7-17033,332
17-E1NT+2SS5-15033,332 4Mart Jäger
18NSE1NT+1WS212033,332
19EWS6S+1NCK1010100,006 6Marko Tenn
20AllS2S+1EHQ-1400,000
21NSS5D=SC360066,674 4Raivo Sikk
22EWS6C=EDQ-13700,000
23AllE3D-2EH3-20033,332 4Arnold Kivik
24-E2NT-1SCQ5033,332
25EWW3S-1SS65066,674 5Enn Päll
26AllW5D-1WS5-10016,671
27-N2C+1ND611016,671 1Jaan Sutt
28NSN3D-1WS3500,000
29AllW4S-2EDQ-20016,671 3Hillar Ruus
30-W4H=SS4-42033,332

Player 12 OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 89/168 Score = 52,98% Session Rank = 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-W4H-4SSJ200100,006 11Jaan Sutt
2NSW3C+2NHJ-15083,335
3EWS3NT+3NSJ49033,332 7Marko Tenn
4AllS3H-1ND3-10083,335
5NSW4H-1NDQ10016,671 5Enn Päll
6EWW3H+2WDQ20066,674
7AllW4H-1EDA-10066,674 8Ago Lindsaar
8-W2D=WH89066,674
9EWE2S+1WS614033,332 6Mart Jäger
10AllE6NT-2N*DA20066,674
11-E4S=NH7-42066,674 6Hillar Ruus
12NSE2S=NH9-11033,332
13AllN4D=SSA13016,671 1Mati Loide
14-N4S=EHJ-4200,000
15NSS2S-1SS5-10066,674 4Aina Riisalu
16EWS6H-1NDA-500,000
19EWE4S+3NCK-51083,335 7Ülis Riisalu
20AllE1NT=NDQ-9033,332
21NSS3NT+1SH4630100,006 12Arnold Kivik
22EWS7C-1EDQ100100,006
23AllS3D-2EH320066,674 8Raivo Sikk
24-S2NT-1SCQ-5066,674
25EWE3S=SDA-1400,000 1Kalle Ojassalu
26AllE3NT-1WS5-10016,671
27-W2C+1ND6-11083,335 11Jan Vilgats
28NSW3D-1WS3-50100,006
29AllN4S+1EC2-6500,000 2Eduard Rumvolt
30-N3NT=NCA40033,332

Player 13 SULEV MÄRSS
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 88/168 Score = 52,38% Session Rank = 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-N3D-2NCK-10083,335 10Mati Loide
2NSN4H+2SDK68083,335
3EWW6Hx=SCQ-12100,000 4Eduard Rumvolt
4AllW3NT-2SC220066,674
5NSS4H-1NDQ-10083,335 7Arnold Kivik
6EWS3H+2WDQ-20033,332
7AllW4H-2EDA-2000,000 6Jan Vilgats
8-W3H-2NS5100100,006
9EWW3NT=EH360083,335 5Hillar Sibul
10AllW4H+1NS6-6500,000
11-E4S+1NDA-45016,671 3Ülis Riisalu
12NSE2S=NH10-11033,332
13AllE3D+3NH9-17033,332 6Jaan Sutt
14-E3S+1EC717066,674
15NSN3NT-2ES7100100,006 8Mart Jäger
16EWN4H=ND242033,332
17-S3H-2SH7-10033,332 3Aina Riisalu
18NSS3NT+1WS4-43016,671
21NSE5D-1SS10100100,006 10Enn Päll
22EWE5C+1EH362066,674
23AllS2S=SD911033,332 3Kalle Ojassalu
24-S2NT-2SCQ-10016,671
25EWS3S=SDA140100,006 11Raivo Sikk
26AllS3NT-1WS510083,335
27-E3NT+1SH9-4300,000 2Ago Lindsaar
28NSE4H-3ED9-15033,332
29AllW4S+1EC2650100,006 10Marko Tenn
30-W3NT=NCA-40066,674

Player 14 HILLAR RUUS
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 92/168 Score = 54,76% Session Rank = 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-W3D-2NCK10016,671 2Arnold Kivik
2NSW4H+2SDK-68016,671
3EWN6NT-1NC8-500,000 0Mart Jäger
4AllN3NT-4SC2-4000,000
5NSW6H-3NDQ300100,006 12Mati Loide
6EWW3NT+1EC10630100,006
7AllS4H-2EDA200100,006 6Kalle Ojassalu
8-S3H-2NS5-1000,000
9EWW3NT=EH260083,335 11Marko Tenn
10AllW3NT=E*S2600100,006
11-W4S=NH7-42066,674 6Oleg Sirotin
12NSW2S=NH9-11033,332
13AllE3D+1SSK-13083,335 7Enn Päll
14-E4S-1WH10-5033,332
15NSE2S-1SS510033,332 8Eduard Rumvolt
16EWE6H-1NDA50100,006
17-N1NT+2SS515066,674 8Ülis Riisalu
18NSN1NT+1WS2-12066,674
19EWS4S+3NCK51016,671 7Aina Riisalu
20AllS2C-1WH6100100,006
23AllE3NTx-2ECK-5000,000 5Jan Vilgats
24-E3NT-2SS510083,335
25EWS3S-1SS6-5033,332 7Ago Lindsaar
26AllS5D-1WS510083,335
27-S3NT+1SH9430100,006 10Raivo Sikk
28NSS4H-3ED915066,674
29AllE4S-2EDQ-20016,671 3Hillar Sibul
30-E4H=SS4-42033,332

Player 15 JAAN SUTT
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 99/168 Score = 58,93% Session Rank = 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-E4H-4SSJ200100,006 11Oleg Sirotin
2NSE3C+2NHJ-15083,335
3EWW6NT-1NC850100,006 12Kalle Ojassalu
4AllW3NT-4SC2400100,006
5NSN4H-1NH6-10083,335 11Ülis Riisalu
6EWN3H=WCJ-140100,006
7AllW4H-1EDK-10066,674 4Mart Jäger
8-W3NT-1EHJ-500,000
9EWS3NT=EH2-60016,671 1Ago Lindsaar
10AllS3NT=E*S2-6000,000
11-W4S+1NC9-45016,671 7Arnold Kivik
12NSW2S-1NH9100100,006
13AllW3D+3NH9-17033,332 6Sulev Märss
14-W3S+1EC717066,674
15NSE2D-3NS1030066,674 5Jan Vilgats
16EWE4H+1NDA-45016,671
17-E3H-2SH710066,674 9Mati Loide
18NSE3NT+1WS443083,335
19EWN4S+3NCK51016,671 5Enn Päll
20AllN1NT=NDQ9066,674
21NSS1S-1ECJ5033,332 6Aina Riisalu
22EWS3S+3EDQ-23066,674
25EWE4Sx-1SDA100100,006 12Marko Tenn
26AllE3NT+1WS4630100,006
27-S2C+1ND611016,671 1Hillar Sibul
28NSS3D-1WS3500,000
29AllS4S-2EDQ20083,335 9Raivo Sikk
30-S4H=SS442066,674

Player 16 RAIVO SIKK
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 102/180 Score = 56,67% Session Rank = 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-N4H-4SSJ-2000,000 1Eduard Rumvolt
2NSN3C+2NHJ15016,671
3EWN6Hx=SCQ1210100,006 8Mati Loide
4AllN3NT-2SC2-20033,332
5NSN6H-3NDQ-3000,000 0Mart Jäger
6EWN3NT+1EC10-6300,000
7AllN4H-1EDK10033,332 8Ülis Riisalu
8-N3NT-1EHJ50100,006
9EWN4S-1WH9100100,006 10Enn Päll
10AllN4H-1NC2-10066,674
11-N5C-1NC4-500,000 4Jan Vilgats
12NSN2S=NH911066,674
13AllN3NT=SSA600100,006 12Marko Tenn
14-N3NTx-3WC9500100,006
15NSN4H=ED8-4200,000 5Arnold Kivik
16EWN4H+1NC645083,335
17-N3NT-3NC8-1500,000 6Kalle Ojassalu
18NSN3NT-1WH250100,006
19EWN6S=NCK98066,674 6Ago Lindsaar
20AllN2D+1EH4-11033,332
21NSN5D=SC360066,674 4Hillar Sibul
22EWN6C=EDQ-13700,000
23AllN3D-2EH320066,674 8Oleg Sirotin
24-N2NT-1SCQ-5066,674
25EWN3S=SDA140100,006 11Sulev Märss
26AllN3NT-1WS510083,335
27-N3NT+1SH9430100,006 10Hillar Ruus
28NSN4H-3ED915066,674
29AllN4S-2EDQ20083,335 9Jaan Sutt
30-N4H=SS442066,674

Player 17 AINA RIISALU
JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2017 I 16/03/2017 Session 1 Section A
Neuberg Top = 6 Matchpoints = 82/180 Score = 45,56% Session Rank = 13
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundPartner
1-N3H-3SSJ-15033,332 3Enn Päll
2NSN4S-3WH315016,671
3EWN4Cx-2WH450066,674 9Jan Vilgats
4AllN2NT-1SH3-10083,335
5NSN3D+1WSA-13033,332 6Marko Tenn
6EWN3H+1WCJ-17066,674
7AllN4H-1EDA10033,332 4Arnold Kivik
8-N2D=WH8-9033,332
9EWN3NT=EH3-60016,671 7Kalle Ojassalu
10AllN4H+1NS6650100,006
11-N4S=NH742033,332 6Ago Lindsaar
12NSN2S=NH911066,674
13AllN3D+3NH917066,674 6Hillar Sibul
14-N3S+1EC7-17033,332
15NSN2S-1SS5-10066,674 4Oleg Sirotin
16EWN6H-1NDA-500,000
17-N3H-2SH7-10033,332 3Sulev Märss
18NSN3NT+1WS4-43016,671
19EWN4S+3NCK51016,671 7Hillar Ruus
20AllN2C-1WH6100100,006
21NSN1S-1ECJ5033,332 6Jaan Sutt
22EWN3S+3EDQ-23066,674
23AllN4D=EH10-1300,000 6Eduard Rumvolt
24-N2S-1EH1050100,006
25EWN4C-1WS510066,674 6Mati Loide
26AllN3NT=WS4-60033,332
27-N3C=SH911016,671 7Mart Jäger
28NSN3NT-4WS3200100,006
29AllN4S-1EDQ10033,332 2Ülis Riisalu
30-N6H-1SS4-500,000

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar