SUVEREZIIM

OLEG SIROTIN JA KALLE KULBOK VÕITSID PÄRNU KARIKA - SUPERTULEMUS HURRA



VOOREMAA ARTIKKEL

laupäev, 26. detsember 2015

VALGA JOUL 2 SESSIOON

Ranks

JÕGEVA BK VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 2 Section A

13 Table 26 Board Howell Movement Received 338 of 338 scores.

RankSectionNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
1A 26Edite Klidzeja & Ivars Rubenis26442,0062470,83
2A 1Heino Lapp & Ülo Müürissepp26426,0062468,27
3=A 8Kalle Kulbok & Oleg Sirotin26390,0062462,50
3=A 3Andres Kornel & Jaak Känd26390,0062462,50
5A 21Jaan Tali & Tõnu Kibena26359,0062457,53
6A 6Ivar Maasik & Martin Maasik26349,0062455,93
7A 7Triinu Viilup & Martins Lorencs26345,0062455,29
8A 12Hillar Sula & Tõnis Pleksepp26341,0062454,65
9A 18Maarja Oras & Lauri Naber26338,0062454,17
10A 17Maris Matisons & Maija Romanovska26336,0062453,85
11A 24Toivo Vähi & Ülis Riisalu26333,0062453,37
12A 19Arnold Kivik & Jan Vilgats26316,0062450,64
13A 23Lembit Kapp & Jaan Sutt26311,0062449,84
14A 15Aivar Kustavus & Raul Roslender26302,0062448,40
15A 9Avo Trommel & Ants Urb26301,0062448,24
16A 2Aivar Poolakese & Enno Lõiv26293,0062446,96
17A 20Ahti Hütt & Raivi Kurusk26290,0062446,47
18A 16Aleksis Zalitis & Gints Freimanis26287,0062445,99
19A 14Mait Pari & Kalle Ojassalu26273,0062443,75
20A 22Marko Tenn & Hannes Tamme26270,0062443,27
21A 13Jüri Mihhailov & Viljar Savi26250,0062440,06
22A 10Aina Riisalu & Rao Zvorovski26245,0062439,26
23A 5Uudo Sula & Juhan Lüüs26242,0062438,78
24A 4Nikolai Petrov & Egon Midri26235,0062437,66
25A 11Mirjam Iher & Jürgen Laks26228,0062436,54
26A 25Priit Mõttus & Ivar Unt26220,0062435,26

(printed 18:41:06 26.12.2015 PairsScorer7.2.92(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1142S+1WHK 1401014Heino Lapp & Ülo MüürisseppMait Pari & Kalle Ojassalu
232S+2WHK 170222Aivar Poolakese & Enno LõivAndres Kornel & Jaak Känd
472S+2WHK 170222Nikolai Petrov & Egon MidriTriinu Viilup & Martins Lorencs
5122S+1WHK 1401014Uudo Sula & Juhan LüüsHillar Sula & Tõnis Pleksepp
1063D-1NS4 50195Aina Riisalu & Rao ZvorovskiIvar Maasik & Martin Maasik
1193NT-2WD6100 240Mirjam Iher & Jürgen LaksAvo Trommel & Ants Urb
1382S=WHK 110168Jüri Mihhailov & Viljar SaviKalle Kulbok & Oleg Sirotin
16233S=WHK 1401014Aleksis Zalitis & Gints FreimanisLembit Kapp & Jaan Sutt
19172S+1WHK 1401014Arnold Kivik & Jan VilgatsMaris Matisons & Maija Romanovska
20152S+2WD5 170222Ahti Hütt & Raivi KuruskAivar Kustavus & Raul Roslender
21242NT-1ED1050 222Jaan Tali & Tõnu KibenaToivo Vähi & Ülis Riisalu
22183D-1NHJ 50195Marko Tenn & Hannes TammeMaarja Oras & Lauri Naber
25262S+1WHK 1401014Priit Mõttus & Ivar UntEdite Klidzeja & Ivars Rubenis

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1142D+1WC10 110204Heino Lapp & Ülo MüürisseppMait Pari & Kalle Ojassalu
231NT-2S*S3 2001113Aivar Poolakese & Enno LõivAndres Kornel & Jaak Känd
471NT+1E*H10 120177Nikolai Petrov & Egon MidriTriinu Viilup & Martins Lorencs
5121NT-2N*S3 2001113Uudo Sula & Juhan LüüsHillar Sula & Tõnis Pleksepp
1062H-2SD10 2001113Aina Riisalu & Rao ZvorovskiIvar Maasik & Martin Maasik
1192H-1SD10 100222Mirjam Iher & Jürgen LaksAvo Trommel & Ants Urb
1381NT-3S*DJ 300321Jüri Mihhailov & Viljar SaviKalle Kulbok & Oleg Sirotin
16231NT-3S*D10 300321Aleksis Zalitis & Gints FreimanisLembit Kapp & Jaan Sutt
19171NT-2S*S2 2001113Arnold Kivik & Jan VilgatsMaris Matisons & Maija Romanovska
20153H-3SH4 300321Ahti Hütt & Raivi KuruskAivar Kustavus & Raul Roslender
21242NT=W*H3 120177Jaan Tali & Tõnu KibenaToivo Vähi & Ülis Riisalu
22183D-1ECA50 240Marko Tenn & Hannes TammeMaarja Oras & Lauri Naber
25261NT-3S*S4 300321Priit Mõttus & Ivar UntEdite Klidzeja & Ivars Rubenis

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S=WDK 620222Heino Lapp & Ülo MüürisseppAvo Trommel & Ants Urb
2153S=WDA 1401014Aivar Poolakese & Enno LõivAivar Kustavus & Raul Roslender
344S-2WDA200 231Andres Kornel & Jaak KändNikolai Petrov & Egon Midri
584S=WDA 620222Uudo Sula & Juhan LüüsKalle Kulbok & Oleg Sirotin
6134S-1WDA100 186Ivar Maasik & Martin MaasikJüri Mihhailov & Viljar Savi
1174S-1WDQ100 186Mirjam Iher & Jürgen LaksTriinu Viilup & Martins Lorencs
12102S=WDK 1101212Hillar Sula & Tõnis PlekseppAina Riisalu & Rao Zvorovski
17243Hx-2NDJ 300816Maris Matisons & Maija RomanovskaToivo Vähi & Ülis Riisalu
20184S=WDA 620222Ahti Hütt & Raivi KuruskMaarja Oras & Lauri Naber
21164S-1WDQ100 186Jaan Tali & Tõnu KibenaAleksis Zalitis & Gints Freimanis
22253Dx-1NH2 1001410Marko Tenn & Hannes TammePriit Mõttus & Ivar Unt
23193NT=WDA 600618Lembit Kapp & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
26144S-2WSQ200 231Edite Klidzeja & Ivars RubenisMait Pari & Kalle Ojassalu

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S=SCQ620 186Heino Lapp & Ülo MüürisseppAvo Trommel & Ants Urb
2153S+1NC2170 915Aivar Poolakese & Enno LõivAivar Kustavus & Raul Roslender
344S+1NS3650 231Andres Kornel & Jaak KändNikolai Petrov & Egon Midri
584H-2NS3 200024Uudo Sula & Juhan LüüsKalle Kulbok & Oleg Sirotin
6132S+3NC2200 1212Ivar Maasik & Martin MaasikJüri Mihhailov & Viljar Savi
1172H+1NS3140 618Mirjam Iher & Jürgen LaksTriinu Viilup & Martins Lorencs
12104S=NH10620 186Hillar Sula & Tõnis PlekseppAina Riisalu & Rao Zvorovski
17245Cx-2ES6500 1410Maris Matisons & Maija RomanovskaToivo Vähi & Ülis Riisalu
20183H-1NS3 100321Ahti Hütt & Raivi KuruskMaarja Oras & Lauri Naber
21164S-1NC8 100321Jaan Tali & Tõnu KibenaAleksis Zalitis & Gints Freimanis
22254S+1NS3650 231Marko Tenn & Hannes TammePriit Mõttus & Ivar Unt
23192S+2NH7170 915Lembit Kapp & Jaan SuttArnold Kivik & Jan Vilgats
26144S=NSQ620 186Edite Klidzeja & Ivars RubenisMait Pari & Kalle Ojassalu

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2103NT-2WS2100 240Aivar Poolakese & Enno LõivAina Riisalu & Rao Zvorovski
3162NT=WD4 120195Andres Kornel & Jaak KändAleksis Zalitis & Gints Freimanis
452H=WS10 110222Nikolai Petrov & Egon MidriUudo Sula & Juhan Lüüs
692S+2ES5 170123Ivar Maasik & Martin MaasikAvo Trommel & Ants Urb
712H+1WC5 1401014Triinu Viilup & Martins LorencsHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1282H+1ED2 1401014Hillar Sula & Tõnis PlekseppKalle Kulbok & Oleg Sirotin
13112NT=WD8 120195Jüri Mihhailov & Viljar SaviMirjam Iher & Jürgen Laks
14151H+2WC6 1401014Mait Pari & Kalle OjassaluAivar Kustavus & Raul Roslender
18252H+1WS2 1401014Maarja Oras & Lauri NaberPriit Mõttus & Ivar Unt
21191H+2WC5 1401014Jaan Tali & Tõnu KibenaArnold Kivik & Jan Vilgats
22172H+1EC6 1401014Marko Tenn & Hannes TammeMaris Matisons & Maija Romanovska
23262H+2WS10 170123Lembit Kapp & Jaan SuttEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
24203H=WS10 1401014Toivo Vähi & Ülis RiisaluAhti Hütt & Raivi Kurusk

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2103NT+2EC6 660618Aivar Poolakese & Enno LõivAina Riisalu & Rao Zvorovski
3163NT+2EC6 660618Andres Kornel & Jaak KändAleksis Zalitis & Gints Freimanis
453NT+2EC6 660618Nikolai Petrov & Egon MidriUudo Sula & Juhan Lüüs
693NT+1EC6 630168Ivar Maasik & Martin MaasikAvo Trommel & Ants Urb
713NT+2ED5 660618Triinu Viilup & Martins LorencsHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1283NT=EH6 600222Hillar Sula & Tõnis PlekseppKalle Kulbok & Oleg Sirotin
13113NT=EC6 600222Jüri Mihhailov & Viljar SaviMirjam Iher & Jürgen Laks
14153NT+2WC8 660618Mait Pari & Kalle OjassaluAivar Kustavus & Raul Roslender
18253NT=WC8 600222Maarja Oras & Lauri NaberPriit Mõttus & Ivar Unt
21193NT+2EC5 660618Jaan Tali & Tõnu KibenaArnold Kivik & Jan Vilgats
22173NT+2EC3 660618Marko Tenn & Hannes TammeMaris Matisons & Maija Romanovska
23263NT+1ESK 630168Lembit Kapp & Jaan SuttEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
24203NT+1WH3 630168Toivo Vähi & Ülis RiisaluAhti Hütt & Raivi Kurusk

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1124S+1NH6650 204Heino Lapp & Ülo MüürisseppHillar Sula & Tõnis Pleksepp
3114S+1NH4650 204Andres Kornel & Jaak KändMirjam Iher & Jürgen Laks
4172S+2NH6170 519Nikolai Petrov & Egon MidriMaris Matisons & Maija Romanovska
562S+3ND4200 1113Uudo Sula & Juhan LüüsIvar Maasik & Martin Maasik
7102S+3NH5200 1113Triinu Viilup & Martins LorencsAina Riisalu & Rao Zvorovski
823NT+2SH2660 240Kalle Kulbok & Oleg SirotinAivar Poolakese & Enno Lõiv
1392S+2ND2170 519Jüri Mihhailov & Viljar SaviAvo Trommel & Ants Urb
15164S+1NH8650 204Aivar Kustavus & Raul RoslenderAleksis Zalitis & Gints Freimanis
19262S+2ND3170 519Arnold Kivik & Jan VilgatsEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
22204S=NH5620 159Marko Tenn & Hannes TammeAhti Hütt & Raivi Kurusk
23184S=NH5620 159Lembit Kapp & Jaan SuttMaarja Oras & Lauri Naber
24143NT-1NH2 100024Toivo Vähi & Ülis RiisaluMait Pari & Kalle Ojassalu
25211S+3ND9170 519Priit Mõttus & Ivar UntJaan Tali & Tõnu Kibena

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1123NT=SHJ400 1410Heino Lapp & Ülo MüürisseppHillar Sula & Tõnis Pleksepp
3113NT+1NC6430 186Andres Kornel & Jaak KändMirjam Iher & Jürgen Laks
4173NT+2NC2460 204Nikolai Petrov & Egon MidriMaris Matisons & Maija Romanovska
564D=SC3130 717Uudo Sula & Juhan LüüsIvar Maasik & Martin Maasik
7103Cx-5ED51100 240Triinu Viilup & Martins LorencsAina Riisalu & Rao Zvorovski
823D+1SC2130 717Kalle Kulbok & Oleg SirotinAivar Poolakese & Enno Lõiv
1393NTx-2NS2 300024Jüri Mihhailov & Viljar SaviAvo Trommel & Ants Urb
15163NTx-1NS2 100222Aivar Kustavus & Raul RoslenderAleksis Zalitis & Gints Freimanis
19263NT=NS2400 1410Arnold Kivik & Jan VilgatsEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
22204D+1SC2150 1014Marko Tenn & Hannes TammeAhti Hütt & Raivi Kurusk
23183NT=NS2400 1410Lembit Kapp & Jaan SuttMaarja Oras & Lauri Naber
24142Cx-3ED3500 222Toivo Vähi & Ülis RiisaluMait Pari & Kalle Ojassalu
25213NT-1NC6 50420Priit Mõttus & Ivar UntJaan Tali & Tõnu Kibena

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1103H-1NDA 501113Heino Lapp & Ülo MüürisseppAina Riisalu & Rao Zvorovski
2133H-1NDA 501113Aivar Poolakese & Enno LõivJüri Mihhailov & Viljar Savi
4123NT-1WH2100 159Nikolai Petrov & Egon MidriHillar Sula & Tõnis Pleksepp
5183S+1WH2 170222Uudo Sula & Juhan LüüsMaarja Oras & Lauri Naber
673H-2NDA 100618Ivar Maasik & Martin MaasikTriinu Viilup & Martins Lorencs
8112H=NC3110 204Kalle Kulbok & Oleg SirotinMirjam Iher & Jürgen Laks
932NT-1EH8100 159Avo Trommel & Ants UrbAndres Kornel & Jaak Känd
16173NT-3WH3300 240Aleksis Zalitis & Gints FreimanisMaris Matisons & Maija Romanovska
20143H-2NDK 100618Ahti Hütt & Raivi KuruskMait Pari & Kalle Ojassalu
23213H-2NDA 100618Lembit Kapp & Jaan SuttJaan Tali & Tõnu Kibena
24192H=SS7110 204Toivo Vähi & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
25154Hx-3NDA 500024Priit Mõttus & Ivar UntAivar Kustavus & Raul Roslender
26222H=NDK110 204Edite Klidzeja & Ivars RubenisMarko Tenn & Hannes Tamme

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1103C-1EHA100 186Heino Lapp & Ülo MüürisseppAina Riisalu & Rao Zvorovski
2134D+1WD3 150420Aivar Poolakese & Enno LõivJüri Mihhailov & Viljar Savi
4123Sx-2SD5 500024Nikolai Petrov & Egon MidriHillar Sula & Tõnis Pleksepp
5183D+1EC4 130618Uudo Sula & Juhan LüüsMaarja Oras & Lauri Naber
671NT+1WC3 120816Ivar Maasik & Martin MaasikTriinu Viilup & Martins Lorencs
8112S=SC6110 222Kalle Kulbok & Oleg SirotinMirjam Iher & Jürgen Laks
933H-2SC6 200222Avo Trommel & Ants UrbAndres Kornel & Jaak Känd
16173D=ESA 1101212Aleksis Zalitis & Gints FreimanisMaris Matisons & Maija Romanovska
20144D-1EHA100 186Ahti Hütt & Raivi KuruskMait Pari & Kalle Ojassalu
23214D-1WS10100 186Lembit Kapp & Jaan SuttJaan Tali & Tõnu Kibena
24193D=EC4 1101212Toivo Vähi & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
25153D=WSA 1101212Priit Mõttus & Ivar UntAivar Kustavus & Raul Roslender
26224C-2ESQ200 240Edite Klidzeja & Ivars RubenisMarko Tenn & Hannes Tamme

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2114H+1NC3450 204Aivar Poolakese & Enno LõivMirjam Iher & Jürgen Laks
314H=SS3420 1410Andres Kornel & Jaak KändHeino Lapp & Ülo Müürissepp
5133H+2SC9200 816Uudo Sula & Juhan LüüsJüri Mihhailov & Viljar Savi
6194H+1SS2450 204Ivar Maasik & Martin MaasikArnold Kivik & Jan Vilgats
784H=SS3420 1410Triinu Viilup & Martins LorencsKalle Kulbok & Oleg Sirotin
9123H=SC2140 321Avo Trommel & Ants UrbHillar Sula & Tõnis Pleksepp
1043H+1SH5170 618Aina Riisalu & Rao ZvorovskiNikolai Petrov & Egon Midri
14233NT-7WH9350 1014Mait Pari & Kalle OjassaluLembit Kapp & Jaan Sutt
17184H-2SC2 100024Maris Matisons & Maija RomanovskaMaarja Oras & Lauri Naber
21154H+2SS5480 240Jaan Tali & Tõnu KibenaAivar Kustavus & Raul Roslender
24223H=SC2140 321Toivo Vähi & Ülis RiisaluMarko Tenn & Hannes Tamme
25204H=SS3420 1410Priit Mõttus & Ivar UntAhti Hütt & Raivi Kurusk
26164H+1SS3450 204Edite Klidzeja & Ivars RubenisAleksis Zalitis & Gints Freimanis

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2111NT-1WH350 519Aivar Poolakese & Enno LõivMirjam Iher & Jürgen Laks
312S-1ED1050 519Andres Kornel & Jaak KändHeino Lapp & Ülo Müürissepp
5135Cx-5WD51100 240Uudo Sula & Juhan LüüsJüri Mihhailov & Viljar Savi
6192S-2WH2100 1311Ivar Maasik & Martin MaasikArnold Kivik & Jan Vilgats
782S-2WH2100 1311Triinu Viilup & Martins LorencsKalle Kulbok & Oleg Sirotin
9122S-2EH6100 1311Avo Trommel & Ants UrbHillar Sula & Tõnis Pleksepp
1042C-1ECA50 519Aina Riisalu & Rao ZvorovskiNikolai Petrov & Egon Midri
14233D=SC2110 186Mait Pari & Kalle OjassaluLembit Kapp & Jaan Sutt
17182S=WH5 110024Maris Matisons & Maija RomanovskaMaarja Oras & Lauri Naber
21152NT-4WD5200 222Jaan Tali & Tõnu KibenaAivar Kustavus & Raul Roslender
24221NT-3WH3150 204Toivo Vähi & Ülis RiisaluMarko Tenn & Hannes Tamme
25202NT-1WH350 519Priit Mõttus & Ivar UntAhti Hütt & Raivi Kurusk
26161NT-2WSQ100 1311Edite Klidzeja & Ivars RubenisAleksis Zalitis & Gints Freimanis

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3122H+1SDQ140 159Andres Kornel & Jaak KändHillar Sula & Tõnis Pleksepp
424Dx-1WS9200 195Nikolai Petrov & Egon MidriAivar Poolakese & Enno Lõiv
613S=SDQ140 159Ivar Maasik & Martin MaasikHeino Lapp & Ülo Müürissepp
7202H=SC10110 1113Triinu Viilup & Martins LorencsAhti Hütt & Raivi Kurusk
894S-1SC10 100717Kalle Kulbok & Oleg SirotinAvo Trommel & Ants Urb
10134S=SDQ620 231Aina Riisalu & Rao ZvorovskiJüri Mihhailov & Viljar Savi
1154D-2WS2200 195Mirjam Iher & Jürgen LaksUudo Sula & Juhan Lüüs
14174S-3SC10 300123Mait Pari & Kalle OjassaluMaris Matisons & Maija Romanovska
15244S-3SC10 300123Aivar Kustavus & Raul RoslenderToivo Vähi & Ülis Riisalu
18192H=SD7110 1113Maarja Oras & Lauri NaberArnold Kivik & Jan Vilgats
22164H-2ND2 200420Marko Tenn & Hannes TammeAleksis Zalitis & Gints Freimanis
25234S=SC10620 231Priit Mõttus & Ivar UntLembit Kapp & Jaan Sutt
26214S-1SDQ 100717Edite Klidzeja & Ivars RubenisJaan Tali & Tõnu Kibena

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3123NT-1WH450 213Andres Kornel & Jaak KändHillar Sula & Tõnis Pleksepp
423Hx-4NSA 800024Nikolai Petrov & Egon MidriAivar Poolakese & Enno Lõiv
612NT=WH5 120159Ivar Maasik & Martin MaasikHeino Lapp & Ülo Müürissepp
7203C+1EH3 1301113Triinu Viilup & Martins LorencsAhti Hütt & Raivi Kurusk
894S-1EH350 213Kalle Kulbok & Oleg SirotinAvo Trommel & Ants Urb
10132S+1EH3 140618Aina Riisalu & Rao ZvorovskiJüri Mihhailov & Viljar Savi
1152NT=WH7 120159Mirjam Iher & Jürgen LaksUudo Sula & Juhan Lüüs
14172S+1EH6 140618Mait Pari & Kalle OjassaluMaris Matisons & Maija Romanovska
15243S=EHQ 140618Aivar Kustavus & Raul RoslenderToivo Vähi & Ülis Riisalu
18192S+2EH3 170222Maarja Oras & Lauri NaberArnold Kivik & Jan Vilgats
22164S-1EHQ50 213Marko Tenn & Hannes TammeAleksis Zalitis & Gints Freimanis
25233D+1WC7 1301113Priit Mõttus & Ivar UntLembit Kapp & Jaan Sutt
26213NT-1WSQ50 213Edite Klidzeja & Ivars RubenisJaan Tali & Tõnu Kibena

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
4134H=SCJ620 231Nikolai Petrov & Egon MidriJüri Mihhailov & Viljar Savi
534C-1ESQ50 168Uudo Sula & Juhan LüüsAndres Kornel & Jaak Känd
724Cx-1ESQ100 186Triinu Viilup & Martins LorencsAivar Poolakese & Enno Lõiv
8213D=WS9 1101014Kalle Kulbok & Oleg SirotinJaan Tali & Tõnu Kibena
9104H-2SC7 200618Avo Trommel & Ants UrbAina Riisalu & Rao Zvorovski
1113NT+2WS5 460222Mirjam Iher & Jürgen LaksHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1265Cx-2ESQ300 204Hillar Sula & Tõnis PlekseppIvar Maasik & Martin Maasik
14224H-1SC3 1001311Mait Pari & Kalle OjassaluMarko Tenn & Hannes Tamme
15184H=SC7620 231Aivar Kustavus & Raul RoslenderMaarja Oras & Lauri Naber
16253C+2ESQ 150816Aleksis Zalitis & Gints FreimanisPriit Mõttus & Ivar Unt
19203NT+2WS10 460222Arnold Kivik & Jan VilgatsAhti Hütt & Raivi Kurusk
23173NT+2WS10 460222Lembit Kapp & Jaan SuttMaris Matisons & Maija Romanovska
26245H-1SSQ 1001311Edite Klidzeja & Ivars RubenisToivo Vähi & Ülis Riisalu

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
4133S+1NHA170 915Nikolai Petrov & Egon MidriJüri Mihhailov & Viljar Savi
534S-1ND10 50420Uudo Sula & Juhan LüüsAndres Kornel & Jaak Känd
723S+1ND10170 915Triinu Viilup & Martins LorencsAivar Poolakese & Enno Lõiv
8214S=ND10420 177Kalle Kulbok & Oleg SirotinJaan Tali & Tõnu Kibena
9103S+2ND6200 1311Avo Trommel & Ants UrbAina Riisalu & Rao Zvorovski
1114Sx-1ND10 100222Mirjam Iher & Jürgen LaksHeino Lapp & Ülo Müürissepp
1265C-1ES6100 618Hillar Sula & Tõnis PlekseppIvar Maasik & Martin Maasik
14225H-2ES6200 1311Mait Pari & Kalle OjassaluMarko Tenn & Hannes Tamme
15185Sx-2NCA 300024Aivar Kustavus & Raul RoslenderMaarja Oras & Lauri Naber
16254S+1NH6450 204Aleksis Zalitis & Gints FreimanisPriit Mõttus & Ivar Unt
19204Sx=ND6590 231Arnold Kivik & Jan VilgatsAhti Hütt & Raivi Kurusk
23174S=ND6420 177Lembit Kapp & Jaan SuttMaris Matisons & Maija Romanovska
26244Sx=NHA590 231Edite Klidzeja & Ivars RubenisToivo Vähi & Ülis Riisalu

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
516S=EH10 980024Uudo Sula & Juhan LüüsHeino Lapp & Ülo Müürissepp
644S+1ECA 450186Ivar Maasik & Martin MaasikNikolai Petrov & Egon Midri
834S=EC6 420213Kalle Kulbok & Oleg SirotinAndres Kornel & Jaak Känd
9224S+2ED2 480915Avo Trommel & Ants UrbMarko Tenn & Hannes Tamme
10115S-1ECA50 240Aina Riisalu & Rao ZvorovskiMirjam Iher & Jürgen Laks
1224S+2ED2 480915Hillar Sula & Tõnis PlekseppAivar Poolakese & Enno Lõiv
1374S=EC7 420213Jüri Mihhailov & Viljar SaviTriinu Viilup & Martins Lorencs
14254S+2ED5 480915Mait Pari & Kalle OjassaluPriit Mõttus & Ivar Unt
15234S+2ED4 480915Aivar Kustavus & Raul RoslenderLembit Kapp & Jaan Sutt
16194S+2EH4 480915Aleksis Zalitis & Gints FreimanisArnold Kivik & Jan Vilgats
17265S+1ED9 480915Maris Matisons & Maija RomanovskaEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
20214S+2ED2 480915Ahti Hütt & Raivi KuruskJaan Tali & Tõnu Kibena
24184S+2ES3 480915Toivo Vähi & Ülis RiisaluMaarja Oras & Lauri Naber

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
516H+1ED3 1010519Uudo Sula & Juhan LüüsHeino Lapp & Ülo Müürissepp
644H+2ES3 480231Ivar Maasik & Martin MaasikNikolai Petrov & Egon Midri
836H+1ES2 1010519Kalle Kulbok & Oleg SirotinAndres Kornel & Jaak Känd
9224H+3ES2 510186Avo Trommel & Ants UrbMarko Tenn & Hannes Tamme
10116H=ED6 9801212Aina Riisalu & Rao ZvorovskiMirjam Iher & Jürgen Laks
1226H+1ES2 1010519Hillar Sula & Tõnis PlekseppAivar Poolakese & Enno Lõiv
1376H+1EC7 1010519Jüri Mihhailov & Viljar SaviTriinu Viilup & Martins Lorencs
14254H+2ES5 480231Mait Pari & Kalle OjassaluPriit Mõttus & Ivar Unt
15236H+1ED3 1010519Aivar Kustavus & Raul RoslenderLembit Kapp & Jaan Sutt
16194H+3ES7 510186Aleksis Zalitis & Gints FreimanisArnold Kivik & Jan Vilgats
17266H+1ES8 1010519Maris Matisons & Maija RomanovskaEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
20213NT+4WC4 5201410Ahti Hütt & Raivi KuruskJaan Tali & Tõnu Kibena
24184H+3ED5 510186Toivo Vähi & Ülis RiisaluMaarja Oras & Lauri Naber

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184S+1WHQ 650915Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Kulbok & Oleg Sirotin
624S=WS4 620204Ivar Maasik & Martin MaasikAivar Poolakese & Enno Lõiv
754S+1WH3 650915Triinu Viilup & Martins LorencsUudo Sula & Juhan Lüüs
944S+1WH4 650915Avo Trommel & Ants UrbNikolai Petrov & Egon Midri
10235S=WH4 650915Aina Riisalu & Rao ZvorovskiLembit Kapp & Jaan Sutt
12113S+2WH4 200231Hillar Sula & Tõnis PlekseppMirjam Iher & Jürgen Laks
1334S+1WHQ 650915Jüri Mihhailov & Viljar SaviAndres Kornel & Jaak Känd
15264S+1WD7 650915Aivar Kustavus & Raul RoslenderEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
16244S+1WH5 650915Aleksis Zalitis & Gints FreimanisToivo Vähi & Ülis Riisalu
17204S+1WH3 650915Maris Matisons & Maija RomanovskaAhti Hütt & Raivi Kurusk
18144S+1WH4 650915Maarja Oras & Lauri NaberMait Pari & Kalle Ojassalu
21224S+1WHQ 650915Jaan Tali & Tõnu KibenaMarko Tenn & Hannes Tamme
25195H-4SSK 200231Priit Mõttus & Ivar UntArnold Kivik & Jan Vilgats

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
182H+1NC2140 213Heino Lapp & Ülo MüürisseppKalle Kulbok & Oleg Sirotin
622D=SD490 618Ivar Maasik & Martin MaasikAivar Poolakese & Enno Lõiv
752NT=NC2120 168Triinu Viilup & Martins LorencsUudo Sula & Juhan Lüüs
942NT+1NCJ150 240Avo Trommel & Ants UrbNikolai Petrov & Egon Midri
10233NT-1NC2 100123Aina Riisalu & Rao ZvorovskiLembit Kapp & Jaan Sutt
12112H+1NS7140 213Hillar Sula & Tõnis PlekseppMirjam Iher & Jürgen Laks
1332D=SD490 618Jüri Mihhailov & Viljar SaviAndres Kornel & Jaak Känd
15261NT=NS1090 618Aivar Kustavus & Raul RoslenderEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
16242D+1NS10110 1113Aleksis Zalitis & Gints FreimanisToivo Vähi & Ülis Riisalu
17201NT+1NS3120 168Maris Matisons & Maija RomanovskaAhti Hütt & Raivi Kurusk
18141NT+1NS10120 168Maarja Oras & Lauri NaberMait Pari & Kalle Ojassalu
21222D+1SH9110 1113Jaan Tali & Tõnu KibenaMarko Tenn & Hannes Tamme
25193H-1NS8 100123Priit Mõttus & Ivar UntArnold Kivik & Jan Vilgats

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
142D=SS890 1113Heino Lapp & Ülo MüürisseppNikolai Petrov & Egon Midri
293H-2WDK100 168Aivar Poolakese & Enno LõivAvo Trommel & Ants Urb
733D=NH7110 213Triinu Viilup & Martins LorencsAndres Kornel & Jaak Känd
862D=ND1090 1113Kalle Kulbok & Oleg SirotinIvar Maasik & Martin Maasik
1053D-1ND7 100321Aina Riisalu & Rao ZvorovskiUudo Sula & Juhan Lüüs
11241NT-2SH5 200024Mirjam Iher & Jürgen LaksToivo Vähi & Ülis Riisalu
12133H-2WSK100 168Hillar Sula & Tõnis PlekseppJüri Mihhailov & Viljar Savi
16143H-2WSA100 168Aleksis Zalitis & Gints FreimanisMait Pari & Kalle Ojassalu
17252S+1NH5140 240Maris Matisons & Maija RomanovskaPriit Mõttus & Ivar Unt
18212H-1WSK50 717Maarja Oras & Lauri NaberJaan Tali & Tõnu Kibena
19153H-1WSA50 717Arnold Kivik & Jan VilgatsAivar Kustavus & Raul Roslender
22234D-1NHQ 100321Marko Tenn & Hannes TammeLembit Kapp & Jaan Sutt
26201S+1NDA110 213Edite Klidzeja & Ivars RubenisAhti Hütt & Raivi Kurusk

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144S-2WC2200 240Heino Lapp & Ülo MüürisseppNikolai Petrov & Egon Midri
293NT+1ES4 630420Aivar Poolakese & Enno LõivAvo Trommel & Ants Urb
733NT+1ES7 630420Triinu Viilup & Martins LorencsAndres Kornel & Jaak Känd
864H=EDJ 6201311Kalle Kulbok & Oleg SirotinIvar Maasik & Martin Maasik
1053NT+1WS8 630420Aina Riisalu & Rao ZvorovskiUudo Sula & Juhan Lüüs
11243NT=WC2 600186Mirjam Iher & Jürgen LaksToivo Vähi & Ülis Riisalu
12134H=EDJ 6201311Hillar Sula & Tõnis PlekseppJüri Mihhailov & Viljar Savi
16144H=ES7 6201311Aleksis Zalitis & Gints FreimanisMait Pari & Kalle Ojassalu
17253H+1ES6 170204Maris Matisons & Maija RomanovskaPriit Mõttus & Ivar Unt
18213NT+1WS8 630420Maarja Oras & Lauri NaberJaan Tali & Tõnu Kibena
19154H=EDJ 6201311Arnold Kivik & Jan VilgatsAivar Kustavus & Raul Roslender
22233NT+1ES2 630420Marko Tenn & Hannes TammeLembit Kapp & Jaan Sutt
26204H-1EDJ100 222Edite Klidzeja & Ivars RubenisAhti Hütt & Raivi Kurusk

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
252H+2WD10 1701311Aivar Poolakese & Enno LõivUudo Sula & Juhan Lüüs
3102H+2WSJ 1701311Andres Kornel & Jaak KändAina Riisalu & Rao Zvorovski
844H-1WSJ100 240Kalle Kulbok & Oleg SirotinNikolai Petrov & Egon Midri
974H+1WD6 650222Avo Trommel & Ants UrbTriinu Viilup & Martins Lorencs
1164H+1WD5 650222Mirjam Iher & Jürgen LaksIvar Maasik & Martin Maasik
12253H+1WD10 1701311Hillar Sula & Tõnis PlekseppPriit Mõttus & Ivar Unt
1314H+1WC5 650222Jüri Mihhailov & Viljar SaviHeino Lapp & Ülo Müürissepp
14214H=WSJ 620717Mait Pari & Kalle OjassaluJaan Tali & Tõnu Kibena
17152H+1ESJ 140204Maris Matisons & Maija RomanovskaAivar Kustavus & Raul Roslender
18264H=WD10 620717Maarja Oras & Lauri NaberEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
19222H+1WD6 140204Arnold Kivik & Jan VilgatsMarko Tenn & Hannes Tamme
20162H+1WD6 140204Ahti Hütt & Raivi KuruskAleksis Zalitis & Gints Freimanis
23243H+1WSJ 1701311Lembit Kapp & Jaan SuttToivo Vähi & Ülis Riisalu

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
253NT-1EH550 231Aivar Poolakese & Enno LõivUudo Sula & Juhan Lüüs
3104S+2EH5 4801311Andres Kornel & Jaak KändAina Riisalu & Rao Zvorovski
844S+2EH5 4801311Kalle Kulbok & Oleg SirotinNikolai Petrov & Egon Midri
974S+2ES8 4801311Avo Trommel & Ants UrbTriinu Viilup & Martins Lorencs
1166C=WD2 920222Mirjam Iher & Jürgen LaksIvar Maasik & Martin Maasik
12254S+2EH5 4801311Hillar Sula & Tõnis PlekseppPriit Mõttus & Ivar Unt
1316S=EHQ 980024Jüri Mihhailov & Viljar SaviHeino Lapp & Ülo Müürissepp
14214S+3WDQ 510420Mait Pari & Kalle OjassaluJaan Tali & Tõnu Kibena
17154S+2ES6 4801311Maris Matisons & Maija RomanovskaAivar Kustavus & Raul Roslender
18264S+2EH5 4801311Maarja Oras & Lauri NaberEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
19223NT-1EH550 231Arnold Kivik & Jan VilgatsMarko Tenn & Hannes Tamme
20163C+4WD2 190204Ahti Hütt & Raivi KuruskAleksis Zalitis & Gints Freimanis
23243NT+3WHA 490618Lembit Kapp & Jaan SuttToivo Vähi & Ülis Riisalu

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
122H+1NS5140 186Heino Lapp & Ülo MüürisseppAivar Poolakese & Enno Lõiv
364H-1NDK 50420Andres Kornel & Jaak KändIvar Maasik & Martin Maasik
4113S-1WHA100 915Nikolai Petrov & Egon MidriMirjam Iher & Jürgen Laks
953C+1SDJ130 1212Avo Trommel & Ants UrbUudo Sula & Juhan Lüüs
1083S=EH6 140024Aina Riisalu & Rao ZvorovskiKalle Kulbok & Oleg Sirotin
1274H-1NDK 50420Hillar Sula & Tõnis PlekseppTriinu Viilup & Martins Lorencs
13261H+2NSQ140 186Jüri Mihhailov & Viljar SaviEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
15222H+1NDK140 186Aivar Kustavus & Raul RoslenderMarko Tenn & Hannes Tamme
18163H=NDA140 186Maarja Oras & Lauri NaberAleksis Zalitis & Gints Freimanis
19144S-1WHA100 915Arnold Kivik & Jan VilgatsMait Pari & Kalle Ojassalu
20233S-2WHA200 240Ahti Hütt & Raivi KuruskLembit Kapp & Jaan Sutt
21174H-1NDA 50420Jaan Tali & Tõnu KibenaMaris Matisons & Maija Romanovska
24253H=NDA140 186Toivo Vähi & Ülis RiisaluPriit Mõttus & Ivar Unt

Session 2 Section A

Neuberg Top = 24

Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
123NT+2SSJ660 186Heino Lapp & Ülo MüürisseppAivar Poolakese & Enno Lõiv
363NT+3NC2690 240Andres Kornel & Jaak KändIvar Maasik & Martin Maasik
4113NT-1NC6 100321Nikolai Petrov & Egon MidriMirjam Iher & Jürgen Laks
953NT+1SSJ630 1014Avo Trommel & Ants UrbUudo Sula & Juhan Lüüs
1083NT-1NC6 100321Aina Riisalu & Rao ZvorovskiKalle Kulbok & Oleg Sirotin
1273NT+2NC6660 186Hillar Sula & Tõnis PlekseppTriinu Viilup & Martins Lorencs
13263NT-1NC2 100321Jüri Mihhailov & Viljar SaviEdite Klidzeja & Ivars Rubenis
15223NT+2NC2660 186Aivar Kustavus & Raul RoslenderMarko Tenn & Hannes Tamme
18163NT+2NC6660 186Maarja Oras & Lauri NaberAleksis Zalitis & Gints Freimanis
19143NT-1NC6 100321Arnold Kivik & Jan VilgatsMait Pari & Kalle Ojassalu
20233NT+2NC2660 186Ahti Hütt & Raivi KuruskLembit Kapp & Jaan Sutt
21173NT+1SS5630 1014Jaan Tali & Tõnu KibenaMaris Matisons & Maija Romanovska
24253NT+1NSK630 1014Toivo Vähi & Ülis RiisaluPriit Mõttus & Ivar Unt

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 HEINO LAPP-ÜLO MÜÜRISSEPP PAIR 2 AIVAR POOLAKESE-ENNO LÕIV 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 426 Max 624 Score 68,27% MPs 293 Max 624 Score 46,96% 
Session Rank 2 Session Rank 16 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Pari
Ojassalu
-1401041,67 1Kornel
Känd
-17028,33 
2-1102083,33 2-2001145,83 
3Trommel
Urb
-62028,33 3Kustavus
Roslender
-1401041,67 
46201875,00 4170937,50 
5Viilup
Lorencs
1401458,33 5Riisalu
Zvorovski
10024100,00 
66601875,00 6-660625,00 
7Sula
Pleksepp
6502083,33 7Kulbok
Sirotin
-66000,00 
84001458,33 8-1301770,83 
9Riisalu
Zvorovski
-501145,83 9Mihhailov
Savi
-501145,83 
101001875,00 10-150416,67 
11Kornel
Känd
-4201041,67 11Iher
Laks
4502083,33 
12-501979,17 1250520,83 
13Maasik
Maasik
-140937,50 13Petrov
Midri
-200520,83 
14120937,50 1480024100,00 
15Iher
Laks
4602291,67 15Viilup
Lorencs
-100625,00 
161002291,67 16-1701562,50 
17Sula
Lüüs
98024100,00 17Sula
Pleksepp
4801562,50 
1810101979,17 1810101979,17 
19Kulbok
Sirotin
-650937,50 19Maasik
Maasik
620416,67 
201402187,50 20-901875,00 
21Petrov
Midri
901145,83 21Trommel
Urb
1001666,67 
2220024100,00 22-630416,67 
23Mihhailov
Savi
6502291,67 23Sula
Lüüs
-1701354,17 
2498024100,00 24502395,83 
25Poolakese
Lõiv
1401875,00 25Lapp
Müürissepp
-140625,00 
266601875,00 26-660625,00 

PAIR 3 ANDRES KORNEL-JAAK KÄND PAIR 4 NIKOLAI PETROV-EGON MIDRI 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 390 Max 624 Score 62,50% MPs 235 Max 624 Score 37,66% 
Session Rank 3 Session Rank 24 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Poolakese
Lõiv
1702291,67 1Viilup
Lorencs
-17028,33 
22001354,17 2-1201770,83 
3Petrov
Midri
2002395,83 3Kornel
Känd
-20014,17 
46502395,83 4-65014,17 
5Zalitis
Freimanis
-1201979,17 5Sula
Lüüs
-1102291,67 
6-660625,00 6-660625,00 
7Iher
Laks
6502083,33 7Matisons
Romanovska
170520,83 
84301875,00 84602083,33 
9Trommel
Urb
-100937,50 9Sula
Pleksepp
1001562,50 
102002291,67 10-50000,00 
11Lapp
Müürissepp
4201458,33 11Riisalu
Zvorovski
-1701875,00 
1250520,83 12-501979,17 
13Sula
Pleksepp
1401562,50 13Poolakese
Lõiv
2001979,17 
14502187,50 14-80000,00 
15Sula
Lüüs
-50833,33 15Mihhailov
Savi
6202395,83 
16502083,33 16170937,50 
17Kulbok
Sirotin
420312,50 17Maasik
Maasik
450625,00 
1810101979,17 1848014,17 
19Mihhailov
Savi
6501562,50 19Trommel
Urb
6501562,50 
20-901875,00 20-15000,00 
21Viilup
Lorencs
-110312,50 21Lapp
Müürissepp
-901354,17 
226302083,33 22-20000,00 
23Riisalu
Zvorovski
-1701354,17 23Kulbok
Sirotin
-10000,00 
24-4801354,17 244801145,83 
25Maasik
Maasik
-50416,67 25Iher
Laks
100937,50 
2669024100,00 26-100312,50 

PAIR 5 UUDO SULA-JUHAN LÜÜS PAIR 6 IVAR MAASIK-MARTIN MAASIK 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 242 Max 624 Score 38,78% MPs 349 Max 624 Score 55,93% 
Session Rank 23 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sula
Pleksepp
-1401041,67 1Riisalu
Zvorovski
50520,83 
2-2001145,83 22001354,17 
3Kulbok
Sirotin
-62028,33 3Mihhailov
Savi
1001875,00 
4-20000,00 42001250,00 
5Petrov
Midri
11028,33 5Trommel
Urb
-17014,17 
66601875,00 6-6301666,67 
7Maasik
Maasik
2001145,83 7Sula
Lüüs
-2001354,17 
8130729,17 8-1301770,83 
9Oras
Naber
-17028,33 9Viilup
Lorencs
-100625,00 
10-130625,00 10-120833,33 
11Mihhailov
Savi
200833,33 11Kivik
Vilgats
4502083,33 
12110024100,00 121001354,17 
13Iher
Laks
-200520,83 13Lapp
Müürissepp
1401562,50 
14120937,50 14-1201562,50 
15Kornel
Känd
501666,67 15Sula
Pleksepp
-300416,67 
16-50416,67 16-1001875,00 
17Lapp
Müürissepp
-98000,00 17Petrov
Midri
-4501875,00 
18-1010520,83 18-4802395,83 
19Viilup
Lorencs
6501562,50 19Poolakese
Lõiv
-6202083,33 
20-120833,33 2090625,00 
21Riisalu
Zvorovski
1002187,50 21Kulbok
Sirotin
-901354,17 
226302083,33 226201145,83 
23Poolakese
Lõiv
1701145,83 23Iher
Laks
6502291,67 
24-5014,17 249202291,67 
25Trommel
Urb
-1301250,00 25Kornel
Känd
502083,33 
26-6301458,33 26-69000,00 

PAIR 7 TRIINU VIILUP-MARTINS LORENCS PAIR 8 KALLE KULBOK-OLEG SIROTIN 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 345 Max 624 Score 55,29% MPs 390 Max 624 Score 62,50% 
Session Rank 7 Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Petrov
Midri
1702291,67 1Mihhailov
Savi
110833,33 
2120729,17 23002187,50 
3Iher
Laks
-100625,00 3Sula
Lüüs
6202291,67 
4-1401875,00 420024100,00 
5Lapp
Müürissepp
-1401041,67 5Sula
Pleksepp
1401458,33 
6-660625,00 660028,33 
7Riisalu
Zvorovski
2001145,83 7Poolakese
Lõiv
66024100,00 
8110024100,00 8130729,17 
9Maasik
Maasik
1001875,00 9Iher
Laks
1102083,33 
101201666,67 101102291,67 
11Kulbok
Sirotin
4201458,33 11Viilup
Lorencs
-4201041,67 
121001354,17 12-1001145,83 
13Hütt
Kurusk
1101145,83 13Trommel
Urb
-100729,17 
14-1301145,83 14502187,50 
15Poolakese
Lõiv
1001875,00 15Tali
Kibena
-1101041,67 
16170937,50 164201770,83 
17Mihhailov
Savi
420312,50 17Kornel
Känd
-4202187,50 
1810101979,17 18-1010520,83 
19Sula
Lüüs
-650937,50 19Lapp
Müürissepp
6501562,50 
201201666,67 20-140312,50 
21Kornel
Känd
1102187,50 21Maasik
Maasik
901145,83 
22-630416,67 22-6201354,17 
23Trommel
Urb
6502291,67 23Petrov
Midri
10024100,00 
244801145,83 24-4801354,17 
25Sula
Pleksepp
502083,33 25Riisalu
Zvorovski
14024100,00 
26-660625,00 261002187,50 

PAIR 9 AVO TROMMEL-ANTS URB PAIR 10 AINA RIISALU-RAO ZVOROVSKI 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 301 Max 624 Score 48,24% MPs 245 Max 624 Score 39,26% 
Session Rank 15 Session Rank 22 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Iher
Laks
-10000,00 1Maasik
Maasik
-501979,17 
210028,33 2-2001145,83 
3Lapp
Müürissepp
6202291,67 3Sula
Pleksepp
1101250,00 
4-620625,00 4-620625,00 
5Maasik
Maasik
1702395,83 5Poolakese
Lõiv
-10000,00 
6630833,33 66601875,00 
7Mihhailov
Savi
-1701979,17 7Viilup
Lorencs
-2001354,17 
830024100,00 8-110000,00 
9Kornel
Känd
1001562,50 9Lapp
Müürissepp
501354,17 
10-20028,33 10-100625,00 
11Sula
Pleksepp
140312,50 11Petrov
Midri
170625,00 
121001354,17 1250520,83 
13Kulbok
Sirotin
1001770,83 13Mihhailov
Savi
6202395,83 
14-50312,50 14-140625,00 
15Riisalu
Zvorovski
-200625,00 15Trommel
Urb
2001875,00 
162001354,17 16-2001145,83 
17Tenn
Tamme
-480937,50 17Iher
Laks
5024100,00 
18-5101875,00 18-9801250,00 
19Petrov
Midri
-650937,50 19Kapp
Sutt
-650937,50 
2015024100,00 20-10014,17 
21Poolakese
Lõiv
-100833,33 21Sula
Lüüs
-100312,50 
226302083,33 22-630416,67 
23Viilup
Lorencs
-65028,33 23Kornel
Känd
1701145,83 
24-4801354,17 244801145,83 
25Sula
Lüüs
1301250,00 25Kulbok
Sirotin
-14000,00 
266301041,67 26-100312,50 

PAIR 11 MIRJAM IHER-JÜRGEN LAKS PAIR 12 HILLAR SULA-TÕNIS PLEKSEPP 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 228 Max 624 Score 36,54% MPs 341 Max 624 Score 54,65% 
Session Rank 25 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Trommel
Urb
10024100,00 1Sula
Lüüs
1401458,33 
2-1002291,67 22001354,17 
3Viilup
Lorencs
1001875,00 3Riisalu
Zvorovski
-1101250,00 
4140625,00 46201875,00 
5Mihhailov
Savi
120520,83 5Kulbok
Sirotin
-1401041,67 
660028,33 6-6002291,67 
7Kornel
Känd
-650416,67 7Lapp
Müürissepp
-650416,67 
8-430625,00 8-4001041,67 
9Kulbok
Sirotin
-110416,67 9Petrov
Midri
-100937,50 
10-11028,33 1050024100,00 
11Poolakese
Lõiv
-450416,67 11Trommel
Urb
-1402187,50 
12-501979,17 12-1001145,83 
13Sula
Lüüs
2001979,17 13Kornel
Känd
-140937,50 
14-1201562,50 14-50312,50 
15Lapp
Müürissepp
-46028,33 15Maasik
Maasik
3002083,33 
16-10028,33 16100625,00 
17Riisalu
Zvorovski
-5000,00 17Poolakese
Lõiv
-480937,50 
189801250,00 18-1010520,83 
19Sula
Pleksepp
20014,17 19Iher
Laks
-2002395,83 
20-140312,50 201402187,50 
21Vähi
Riisalu
-20000,00 21Mihhailov
Savi
1001666,67 
22-6001875,00 22-6201354,17 
23Maasik
Maasik
-65028,33 23Mõttus
Unt
-1701354,17 
24-92028,33 24-4801354,17 
25Petrov
Midri
-1001562,50 25Viilup
Lorencs
-50416,67 
261002187,50 266601875,00 

PAIR 13 JÜRI MIHHAILOV-VILJAR SAVI PAIR 14 MAIT PARI-KALLE OJASSALU 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 250 Max 624 Score 40,06% MPs 273 Max 624 Score 43,75% 
Session Rank 21 Session Rank 19 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kulbok
Sirotin
-1101666,67 1Lapp
Müürissepp
1401458,33 
2-300312,50 2110416,67 
3Maasik
Maasik
-100625,00 3Klidzeja
Rubenis
-20014,17 
4-2001250,00 4-620625,00 
5Iher
Laks
-1201979,17 5Kustavus
Roslender
-1401041,67 
6-6002291,67 6-660625,00 
7Trommel
Urb
170520,83 7Vähi
Riisalu
10024100,00 
8-30000,00 8-50028,33 
9Poolakese
Lõiv
501354,17 9Hütt
Kurusk
1001875,00 
101502083,33 10-100625,00 
11Sula
Lüüs
-2001666,67 11Kapp
Sutt
3501041,67 
12-110000,00 121101875,00 
13Riisalu
Zvorovski
-62014,17 13Matisons
Romanovska
-30014,17 
141401875,00 14-140625,00 
15Petrov
Midri
-62014,17 15Tenn
Tamme
-1001354,17 
16-1701562,50 162001354,17 
17Viilup
Lorencs
-4202187,50 17Mõttus
Unt
-480937,50 
18-1010520,83 18-4802395,83 
19Kornel
Känd
-650937,50 19Oras
Naber
6501562,50 
2090625,00 20-120833,33 
21Sula
Pleksepp
-100833,33 21Zalitis
Freimanis
-100833,33 
226201145,83 226201145,83 
23Lapp
Müürissepp
-65028,33 23Tali
Kibena
-620729,17 
24-98000,00 24-510416,67 
25Klidzeja
Rubenis
1401875,00 25Kivik
Vilgats
-1001562,50 
26-100312,50 261002187,50 

PAIR 15 AIVAR KUSTAVUS-RAUL ROSLENDER PAIR 16 ALEKSIS ZALITIS-GINTS FREIMANIS 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 302 Max 624 Score 48,40% MPs 287 Max 624 Score 45,99% 
Session Rank 14 Session Rank 18 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Hütt
Kurusk
1702291,67 1Kapp
Sutt
-1401041,67 
23002187,50 2-300312,50 
3Poolakese
Lõiv
1401458,33 3Tali
Kibena
-100625,00 
4-1701562,50 41002187,50 
5Pari
Ojassalu
1401458,33 5Kornel
Känd
120520,83 
66601875,00 66601875,00 
7Zalitis
Freimanis
6502083,33 7Kustavus
Roslender
-650416,67 
8-10028,33 81002291,67 
9Mõttus
Unt
50024100,00 9Matisons
Romanovska
30024100,00 
101101250,00 10-1101250,00 
11Tali
Kibena
-48000,00 11Klidzeja
Rubenis
-450416,67 
12-20028,33 12-1001145,83 
13Vähi
Riisalu
-30014,17 13Tenn
Tamme
2002083,33 
14-140625,00 14-50312,50 
15Oras
Naber
6202395,83 15Mõttus
Unt
-150833,33 
16-30000,00 164502083,33 
17Kapp
Sutt
-480937,50 17Kivik
Vilgats
-480937,50 
18-1010520,83 18-5101875,00 
19Klidzeja
Rubenis
-650937,50 19Vähi
Riisalu
-650937,50 
2090625,00 201101145,83 
21Kivik
Vilgats
-501770,83 21Pari
Ojassalu
1001666,67 
226201145,83 22-6201354,17 
23Matisons
Romanovska
140416,67 23Hütt
Kurusk
140416,67 
244801145,83 24190416,67 
25Tenn
Tamme
1401875,00 25Oras
Naber
-140625,00 
266601875,00 26-660625,00 

PAIR 17 MARIS MATISONS-MAIJA ROMANOVSKA PAIR 18 MAARJA ORAS-LAURI NABER 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 336 Max 624 Score 53,85% MPs 338 Max 624 Score 54,17% 
Session Rank 10 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kivik
Vilgats
1401458,33 1Tenn
Tamme
50520,83 
22001354,17 2-5000,00 
3Vähi
Riisalu
-300833,33 3Hütt
Kurusk
6202291,67 
45001458,33 41002187,50 
5Tenn
Tamme
1401458,33 5Mõttus
Unt
-1401041,67 
66601875,00 6-6002291,67 
7Petrov
Midri
-1701979,17 7Kapp
Sutt
-620937,50 
8-460416,67 8-4001041,67 
9Zalitis
Freimanis
-30000,00 9Sula
Lüüs
1702291,67 
101101250,00 101301875,00 
11Oras
Naber
-10000,00 11Matisons
Romanovska
10024100,00 
12-11000,00 1211024100,00 
13Pari
Ojassalu
3002395,83 13Kivik
Vilgats
1101145,83 
141401875,00 14-17028,33 
15Kapp
Sutt
4602291,67 15Kustavus
Roslender
-62014,17 
16-420729,17 1630024100,00 
17Klidzeja
Rubenis
-480937,50 17Vähi
Riisalu
4801562,50 
18-1010520,83 18510625,00 
19Hütt
Kurusk
-650937,50 19Pari
Ojassalu
-650937,50 
201201666,67 201201666,67 
21Mõttus
Unt
14024100,00 21Tali
Kibena
50729,17 
22-1702083,33 22-630416,67 
23Kustavus
Roslender
-1402083,33 23Klidzeja
Rubenis
-620729,17 
24-4801354,17 24-4801354,17 
25Tali
Kibena
502083,33 25Zalitis
Freimanis
1401875,00 
26-6301458,33 266601875,00 

PAIR 19 ARNOLD KIVIK-JAN VILGATS PAIR 20 AHTI HÜTT-RAIVI KURUSK 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 316 Max 624 Score 50,64% MPs 290 Max 624 Score 46,47% 
Session Rank 12 Session Rank 17 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Matisons
Romanovska
-1401041,67 1Kustavus
Roslender
-17028,33 
2-2001145,83 2-300312,50 
3Kapp
Sutt
6001875,00 3Oras
Naber
-62028,33 
4-1701562,50 4-100312,50 
5Tali
Kibena
1401458,33 5Vähi
Riisalu
1401458,33 
66601875,00 6630833,33 
7Klidzeja
Rubenis
170520,83 7Tenn
Tamme
-620937,50 
84001458,33 8-1501458,33 
9Vähi
Riisalu
-110416,67 9Pari
Ojassalu
-100625,00 
101101250,00 101001875,00 
11Maasik
Maasik
-450416,67 11Mõttus
Unt
-4201041,67 
12-1001145,83 12-501979,17 
13Oras
Naber
-1101354,17 13Viilup
Lorencs
-1101354,17 
141702291,67 141301354,17 
15Hütt
Kurusk
-46028,33 15Kivik
Vilgats
4602291,67 
165902395,83 16-59014,17 
17Zalitis
Freimanis
4801562,50 17Tali
Kibena
-480937,50 
18510625,00 18-5201458,33 
19Mõttus
Unt
20014,17 19Matisons
Romanovska
6501562,50 
201002395,83 20-120833,33 
21Kustavus
Roslender
50729,17 21Klidzeja
Rubenis
-110312,50 
22-6201354,17 22-10028,33 
23Tenn
Tamme
-1402083,33 23Zalitis
Freimanis
-1402083,33 
24502395,83 24-1902083,33 
25Pari
Ojassalu
100937,50 25Kapp
Sutt
20024100,00 
26-100312,50 266601875,00 

PAIR 21 JAAN TALI-TÕNU KIBENA PAIR 22 MARKO TENN-HANNES TAMME 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 359 Max 624 Score 57,53% MPs 270 Max 624 Score 43,27% 
Session Rank 5 Session Rank 20 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Vähi
Riisalu
502291,67 1Oras
Naber
-501979,17 
2-1201770,83 25024100,00 
3Zalitis
Freimanis
1001875,00 3Mõttus
Unt
-1001458,33 
4-100312,50 46502395,83 
5Kivik
Vilgats
-1401041,67 5Matisons
Romanovska
-1401041,67 
6-660625,00 6-660625,00 
7Mõttus
Unt
-1701979,17 7Hütt
Kurusk
6201562,50 
8502083,33 81501041,67 
9Kapp
Sutt
1001875,00 9Klidzeja
Rubenis
-110416,67 
10-100625,00 10-20000,00 
11Kustavus
Roslender
48024100,00 11Vähi
Riisalu
-1402187,50 
122002291,67 12-150416,67 
13Klidzeja
Rubenis
1001770,83 13Zalitis
Freimanis
-200416,67 
14-50312,50 14502187,50 
15Kulbok
Sirotin
1101458,33 15Pari
Ojassalu
1001145,83 
16-420729,17 16-2001145,83 
17Hütt
Kurusk
4801562,50 17Trommel
Urb
4801562,50 
185201041,67 18510625,00 
19Tenn
Tamme
-650937,50 19Tali
Kibena
6501562,50 
201101145,83 20-1101354,17 
21Oras
Naber
-501770,83 21Kapp
Sutt
-100312,50 
226302083,33 22-630416,67 
23Pari
Ojassalu
6201770,83 23Kivik
Vilgats
140416,67 
245102083,33 24-5014,17 
25Matisons
Romanovska
-50416,67 25Kustavus
Roslender
-140625,00 
266301041,67 26-660625,00 

PAIR 23 LEMBIT KAPP-JAAN SUTT PAIR 24 TOIVO VÄHI-ÜLIS RIISALU 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 311 Max 624 Score 49,84% MPs 333 Max 624 Score 53,37% 
Session Rank 13 Session Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Zalitis
Freimanis
1401458,33 1Tali
Kibena
-5028,33 
23002187,50 2120729,17 
3Kivik
Vilgats
-600625,00 3Matisons
Romanovska
3001666,67 
4170937,50 4-5001041,67 
5Klidzeja
Rubenis
-17014,17 5Hütt
Kurusk
-1401041,67 
6-6301666,67 6-6301666,67 
7Oras
Naber
6201562,50 7Pari
Ojassalu
-10000,00 
84001458,33 85002291,67 
9Tali
Kibena
-100625,00 9Kivik
Vilgats
1102083,33 
101001875,00 10-1101250,00 
11Pari
Ojassalu
-3501458,33 11Tenn
Tamme
140312,50 
12-110625,00 121502083,33 
13Mõttus
Unt
-62014,17 13Kustavus
Roslender
3002395,83 
141301354,17 141401875,00 
15Matisons
Romanovska
-46028,33 15Klidzeja
Rubenis
1001145,83 
164201770,83 16-59014,17 
17Kustavus
Roslender
4801562,50 17Oras
Naber
-480937,50 
1810101979,17 18-5101875,00 
19Riisalu
Zvorovski
6501562,50 19Zalitis
Freimanis
6501562,50 
201002395,83 20-1101354,17 
21Tenn
Tamme
1002187,50 21Iher
Laks
20024100,00 
226302083,33 22600625,00 
23Vähi
Riisalu
-1701354,17 23Kapp
Sutt
1701145,83 
24-490625,00 244901875,00 
25Hütt
Kurusk
-20000,00 25Mõttus
Unt
1401875,00 
26-660625,00 266301041,67 

PAIR 25 PRIIT MÕTTUS-IVAR UNT PAIR 26 EDITE KLIDZEJA-IVARS RUBENIS 
VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 VALGA JÕUL 2015 II 25/12/2015 
Session 2 Section A Session 2 Section A 
MPs 220 Max 624 Score 35,26% MPs 442 Max 624 Score 70,83% 
Session Rank 26 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Klidzeja
Rubenis
-1401041,67 1Mõttus
Unt
1401458,33 
2-300312,50 23002187,50 
3Tenn
Tamme
1001041,67 3Pari
Ojassalu
2002395,83 
4-65014,17 46201875,00 
5Oras
Naber
1401458,33 5Kapp
Sutt
1702395,83 
660028,33 6630833,33 
7Tali
Kibena
170520,83 7Kivik
Vilgats
-1701979,17 
8-50416,67 8-4001041,67 
9Kustavus
Roslender
-50000,00 9Tenn
Tamme
1102083,33 
10-1101250,00 1020024100,00 
11Hütt
Kurusk
4201458,33 11Zalitis
Freimanis
4502083,33 
1250520,83 121001354,17 
13Kapp
Sutt
6202395,83 13Tali
Kibena
-100729,17 
14-1301145,83 14502187,50 
15Zalitis
Freimanis
1501666,67 15Vähi
Riisalu
-1001354,17 
16-450416,67 165902395,83 
17Pari
Ojassalu
4801562,50 17Matisons
Romanovska
4801562,50 
1848014,17 1810101979,17 
19Kivik
Vilgats
-2002395,83 19Kustavus
Roslender
6501562,50 
20-10014,17 20-901875,00 
21Matisons
Romanovska
-14000,00 21Hütt
Kurusk
1102187,50 
22170416,67 221002291,67 
23Sula
Pleksepp
1701145,83 23Oras
Naber
6201770,83 
244801145,83 244801145,83 
25Vähi
Riisalu
-140625,00 25Mihhailov
Savi
-140625,00 
26-6301458,33 261002187,50 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar