SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

laupäev, 26. september 2015

TÜRI RAADIOMAST I SESSIOON

Ranks

JÄRVA BK RAADIOMAST 2015 25/09/2015

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section All

Received 600 of 600 scores.

RankSectionNames [OVERALL RANKS]BdsTotalMax%Score
1A EW-14Urmas Virves & Jaan Võsu24339,2752864,26
2A EW-24Andres Kornel & Enno Lõiv24332,7352863,02
3A NS-8Maksim Karpov & Igor Trishkin22290,9148460,11
4A EW-20Tiit Uus & Mati Tamm24301,3652857,08
5A EW-16Roger Liiv & Jüri Siim24295,8252856,03
6A NS-4Tõnu Kibena & Jaan Tali22270,0948455,80
7A NS-12Teno Lutter & Tõnis Pleksepp22268,1848455,41
8A EW-18Peeter Kallakas & Jaan Oja24286,0052854,17
9A EW-23Mart Ostra & Riho Niit24282,1852853,44
10A EW-22Ivar Kalma & Ines Piibeleht24282,0052853,41
11A NS-9Lembit Kapp & Ülis Riisalu22253,8248452,44
12A EW-21Peeter Lüdig & Enno Kuld24276,2752852,32
13A NS-1Veli-pekka Lukka & Birger Salonen22241,2748449,85
14A NS-5Jaan Palmiste & Andres Saul22239,0948449,40
15A NS-13Jaan Sutt & Hillar Ruus24254,1852848,14
16A NS-2Andres Kork & Asso Kork22230,1848447,56
17A NS-7Liina Viitmann & Tõnu Kärrsin22222,3648445,94
18A NS-6Arvo Priimägi & Börje Salonen22222,0948445,89
19A EW-19Jaak Andres Alevi & Mati Nirgi24242,2752845,88
20A NS-3Tiiu Valder & Aimur Raudsepp22208,0948442,99
21A EW-15Rein Kaarjas & Endel Küttis24220,0052841,67
22A EW-25Enn Talisoo & Sergei Kesküla24218,4552841,37
23A NS-11Eha Kork & Toomas Kork22197,8248440,87
24A EW-17Henrik Laaksonen & Leif Mickelsson24201,6452838,19
25A NS-10Anna-liisa Hiuspää & Antti Voitto22159,9148433,04

(printed 18:27:01 26.09.2015 PairsScorer7.2.92(c) JAS


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2163NT+2ECJ 4604,4517,55Andres Kork & Asso KorkRoger Liiv & Jüri Siim
4205Cx-4NDA 8000,0921,91Tõnu Kibena & Jaan TaliTiit Uus & Mati Tamm
5224H+1ECJ 4508,8213,18Jaan Palmiste & Andres SaulIvar Kalma & Ines Piibeleht
10194H+1ED3 4508,8213,18Anna-liisa Hiuspää & Antti VoittoJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
11213H+2WCA 20021,910,09Eha Kork & Toomas KorkPeeter Lüdig & Enno Kuld
13253NT+1EC3 43013,188,82Jaan Sutt & Hillar RuusEnn Talisoo & Sergei Kesküla
1584H+1ED3 4508,8213,18Rein Kaarjas & Endel KüttisMaksim Karpov & Igor Trishkin
1794H=WSQ 42016,455,55Henrik Laaksonen & Leif MickelssonLembit Kapp & Ülis Riisalu
1834H=ED3 42016,455,55Peeter Kallakas & Jaan OjaTiiu Valder & Aimur Raudsepp
23124H+2WH3 4802,2719,73Mart Ostra & Riho NiitTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
2463Cx-2SD10 30019,732,27Andres Kornel & Enno LõivArvo Priimägi & Börje Salonen
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2163C+1WD2 1304,4517,55Andres Kork & Asso KorkRoger Liiv & Jüri Siim
4202D=SH590 14,277,73Tõnu Kibena & Jaan TaliTiit Uus & Mati Tamm
5222D=SH490 14,277,73Jaan Palmiste & Andres SaulIvar Kalma & Ines Piibeleht
10192H+1WD5 1401,1820,82Anna-liisa Hiuspää & Antti VoittoJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
11212H=WD6 1106,6415,36Eha Kork & Toomas KorkPeeter Lüdig & Enno Kuld
13252D=SD290 14,277,73Jaan Sutt & Hillar RuusEnn Talisoo & Sergei Kesküla
1582H+1EDK 1401,1820,82Rein Kaarjas & Endel KüttisMaksim Karpov & Igor Trishkin
1792S-1N*HQ 1008,8213,18Henrik Laaksonen & Leif MickelssonLembit Kapp & Ülis Riisalu
1832D=SH790 14,277,73Peeter Kallakas & Jaan OjaTiiu Valder & Aimur Raudsepp
23123S-2W*SA100 19,732,27Mart Ostra & Riho NiitTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
2462D+1SCA110 21,910,09Andres Kornel & Enno LõivArvo Priimägi & Börje Salonen
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3174H+1SCA450 18,643,36Tiiu Valder & Aimur RaudseppHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
5216H-1SCA 507,7314,27Jaan Palmiste & Andres SaulPeeter Lüdig & Enno Kuld
6236H-1SD8 507,7314,27Arvo Priimägi & Börje SalonenMart Ostra & Riho Niit
11206H-1SS7 507,7314,27Eha Kork & Toomas KorkTiit Uus & Mati Tamm
12226H-1SCA 507,7314,27Teno Lutter & Tõnis PlekseppIvar Kalma & Ines Piibeleht
1486H-1SCA 507,7314,27Urmas Virves & Jaan VõsuMaksim Karpov & Igor Trishkin
1694H+1NC10450 18,643,36Roger Liiv & Jüri SiimLembit Kapp & Ülis Riisalu
18104H+2NH2480 21,910,09Peeter Kallakas & Jaan OjaAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
1945NTx-2NC10 3000,0921,91Jaak Andres Alevi & Mati NirgiTõnu Kibena & Jaan Tali
24136H-1SD8 507,7314,27Andres Kornel & Enno LõivJaan Sutt & Hillar Ruus
2574H=NC10420 15,366,64Enn Talisoo & Sergei KeskülaLiina Viitmann & Tõnu Kärrsin
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3172NT=EH2 1206,6415,36Tiiu Valder & Aimur RaudseppHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
5211NT=EH2 908,8213,18Jaan Palmiste & Andres SaulPeeter Lüdig & Enno Kuld
6232H+1WC2 1402,2719,73Arvo Priimägi & Börje SalonenMart Ostra & Riho Niit
11204H-1WH10100 14,277,73Eha Kork & Toomas KorkTiit Uus & Mati Tamm
12224H-1ESJ100 14,277,73Teno Lutter & Tõnis PlekseppIvar Kalma & Ines Piibeleht
1484H-3ESQ300 21,910,09Urmas Virves & Jaan VõsuMaksim Karpov & Igor Trishkin
1694H-1WCA100 14,277,73Roger Liiv & Jüri SiimLembit Kapp & Ülis Riisalu
18103NT-2ED6200 19,732,27Peeter Kallakas & Jaan OjaAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
1942H+1ESQ 1402,2719,73Jaak Andres Alevi & Mati NirgiTõnu Kibena & Jaan Tali
24132NT-1ED6100 14,277,73Andres Kornel & Enno LõivJaan Sutt & Hillar Ruus
2572H+1ESQ 1402,2719,73Enn Talisoo & Sergei KeskülaLiina Viitmann & Tõnu Kärrsin
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2143NT+4WSQ 52013,188,82Andres Kork & Asso KorkUrmas Virves & Jaan Võsu
4185C+1ES9 42018,643,36Tõnu Kibena & Jaan TaliPeeter Kallakas & Jaan Oja
6222Dx-3NS8 8001111Arvo Priimägi & Börje SalonenIvar Kalma & Ines Piibeleht
7246NT=WSA 9901,1820,82Liina Viitmann & Tõnu KärrsinAndres Kornel & Enno Lõiv
12212Sx-1N*S8 20021,910,09Teno Lutter & Tõnis PlekseppPeeter Lüdig & Enno Kuld
13236H=ES9 9806,6415,36Jaan Sutt & Hillar RuusMart Ostra & Riho Niit
1596H=WSA 9806,6415,36Rein Kaarjas & Endel KüttisLembit Kapp & Ülis Riisalu
17105C+1ES6 42018,643,36Henrik Laaksonen & Leif MickelssonAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
19116NT=WD6 9901,1820,82Jaak Andres Alevi & Mati NirgiEha Kork & Toomas Kork
2056S=W*D9 9806,6415,36Tiit Uus & Mati TammJaan Palmiste & Andres Saul
2514H+2WSA 48015,366,64Enn Talisoo & Sergei KeskülaVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2144S=NH8420 13,188,82Andres Kork & Asso KorkUrmas Virves & Jaan Võsu
4183NT=SD2400 6,6415,36Tõnu Kibena & Jaan TaliPeeter Kallakas & Jaan Oja
6223NT+1NH6430 20,821,18Arvo Priimägi & Börje SalonenIvar Kalma & Ines Piibeleht
7244S=NH8420 13,188,82Liina Viitmann & Tõnu KärrsinAndres Kornel & Enno Lõiv
12211NT+3SS8180 3,3618,64Teno Lutter & Tõnis PlekseppPeeter Lüdig & Enno Kuld
13231NT+3SD6180 3,3618,64Jaan Sutt & Hillar RuusMart Ostra & Riho Niit
1594S=SC6420 13,188,82Rein Kaarjas & Endel KüttisLembit Kapp & Ülis Riisalu
17103NT+1NH8430 20,821,18Henrik Laaksonen & Leif MickelssonAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
19114S=SS8420 13,188,82Jaak Andres Alevi & Mati NirgiEha Kork & Toomas Kork
2054S=NH6420 13,188,82Tiit Uus & Mati TammJaan Palmiste & Andres Saul
2513NT-1NH6 500,0921,91Enn Talisoo & Sergei KeskülaVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1241NT-1SH10 10013,188,82Veli-pekka Lukka & Birger SalonenAndres Kornel & Enno Lõiv
3151NT-2SH6 2002,2719,73Tiiu Valder & Aimur RaudseppRein Kaarjas & Endel Küttis
5191NT=SH390 20,821,18Jaan Palmiste & Andres SaulJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
7231NT-1SH3 10013,188,82Liina Viitmann & Tõnu KärrsinMart Ostra & Riho Niit
8253C-2NH5 2002,2719,73Maksim Karpov & Igor TrishkinEnn Talisoo & Sergei Kesküla
12201NT-2SH4 2002,2719,73Teno Lutter & Tõnis PlekseppTiit Uus & Mati Tamm
13222H+1WD10 1406,6415,36Jaan Sutt & Hillar RuusIvar Kalma & Ines Piibeleht
1491NT-1SH2 10013,188,82Urmas Virves & Jaan VõsuLembit Kapp & Ülis Riisalu
16101NT-1SH3 10013,188,82Roger Liiv & Jüri SiimAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
18112S-1ND7 10013,188,82Peeter Kallakas & Jaan OjaEha Kork & Toomas Kork
2161NT=SH290 20,821,18Peeter Lüdig & Enno KuldArvo Priimägi & Börje Salonen
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1243S-1EH450 6,6415,36Veli-pekka Lukka & Birger SalonenAndres Kornel & Enno Lõiv
3153S-1EHJ50 6,6415,36Tiiu Valder & Aimur RaudseppRein Kaarjas & Endel Küttis
5191NT-1WH850 6,6415,36Jaan Palmiste & Andres SaulJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
7233S-1WC250 6,6415,36Liina Viitmann & Tõnu KärrsinMart Ostra & Riho Niit
8253H=ND10140 14,277,73Maksim Karpov & Igor TrishkinEnn Talisoo & Sergei Kesküla
13223Hx=ND10530 21,910,09Jaan Sutt & Hillar RuusIvar Kalma & Ines Piibeleht
1493H=ND10140 14,277,73Urmas Virves & Jaan VõsuLembit Kapp & Ülis Riisalu
16103S-3WSJ150 17,554,45Roger Liiv & Jüri SiimAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
18112Hx=ND10470 19,732,27Peeter Kallakas & Jaan OjaEha Kork & Toomas Kork
20123S-1EHJ50 6,6415,36Tiit Uus & Mati TammTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
2163S=EHJ 1400,0921,91Peeter Lüdig & Enno KuldArvo Priimägi & Börje Salonen
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1234S=NS7420 8,8213,18Veli-pekka Lukka & Birger SalonenMart Ostra & Riho Niit
2253NT+2NCK460 17,554,45Andres Kork & Asso KorkEnn Talisoo & Sergei Kesküla
4164H+1SD2450 15,366,64Tõnu Kibena & Jaan TaliRoger Liiv & Jüri Siim
6204S=NCK420 8,8213,18Arvo Priimägi & Börje SalonenTiit Uus & Mati Tamm
8242H+4SS4230 2,2719,73Maksim Karpov & Igor TrishkinAndres Kornel & Enno Lõiv
1432H+3SS4200 0,0921,91Urmas Virves & Jaan VõsuTiiu Valder & Aimur Raudsepp
15104S=NDJ420 8,8213,18Rein Kaarjas & Endel KüttisAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
17115NT+1NCK490 21,910,09Henrik Laaksonen & Leif MickelssonEha Kork & Toomas Kork
19124S+2SD6480 19,732,27Jaak Andres Alevi & Mati NirgiTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
21134S=SS4420 8,8213,18Peeter Lüdig & Enno KuldJaan Sutt & Hillar Ruus
2274S=SS2420 8,8213,18Ivar Kalma & Ines PiibelehtLiina Viitmann & Tõnu Kärrsin
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1233NT+2ESJ 6605,5516,45Veli-pekka Lukka & Birger SalonenMart Ostra & Riho Niit
2251H+4WC7 20021,910,09Andres Kork & Asso KorkEnn Talisoo & Sergei Kesküla
4163NT+2ED2 6605,5516,45Tõnu Kibena & Jaan TaliRoger Liiv & Jüri Siim
6203NT+2ED2 6605,5516,45Arvo Priimägi & Börje SalonenTiit Uus & Mati Tamm
8243NT+1ES9 63014,277,73Maksim Karpov & Igor TrishkinAndres Kornel & Enno Lõiv
1434H=WH2 62017,554,45Urmas Virves & Jaan VõsuTiiu Valder & Aimur Raudsepp
15103NT+2EC6 6605,5516,45Rein Kaarjas & Endel KüttisAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
17113NT+1ED9 63014,277,73Henrik Laaksonen & Leif MickelssonEha Kork & Toomas Kork
19123NT+2ED6 6605,5516,45Jaak Andres Alevi & Mati NirgiTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
21133NT=WC6 60019,732,27Peeter Lüdig & Enno KuldJaan Sutt & Hillar Ruus
2273NT+2ES9 6605,5516,45Ivar Kalma & Ines PiibelehtLiina Viitmann & Tõnu Kärrsin
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2243H=SH6140 1111Andres Kork & Asso KorkAndres Kornel & Enno Lõiv
5172H+2SH8170 17,554,45Jaan Palmiste & Andres SaulHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
7213H=SH7140 1111Liina Viitmann & Tõnu KärrsinPeeter Lüdig & Enno Kuld
9254H=SC6420 20,821,18Lembit Kapp & Ülis RiisaluEnn Talisoo & Sergei Kesküla
10141NT+1SH6120 4,4517,55Anna-liisa Hiuspää & Antti VoittoUrmas Virves & Jaan Võsu
1544H-1NHA 501,1820,82Rein Kaarjas & Endel KüttisTõnu Kibena & Jaan Tali
16112H+1SCJ140 1111Roger Liiv & Jüri SiimEha Kork & Toomas Kork
18122H+1SH8140 1111Peeter Kallakas & Jaan OjaTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
20134H-1NHA 501,1820,82Tiit Uus & Mati TammJaan Sutt & Hillar Ruus
2214H=SH8420 20,821,18Ivar Kalma & Ines PiibelehtVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
2383H=NS5140 1111Mart Ostra & Riho NiitMaksim Karpov & Igor Trishkin
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2242S+1NH6140 2,2719,73Andres Kork & Asso KorkAndres Kornel & Enno Lõiv
5174S=NHQ620 19,732,27Jaan Palmiste & Andres SaulHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
7213S+1NH6170 8,8213,18Liina Viitmann & Tõnu KärrsinPeeter Lüdig & Enno Kuld
9253NT=NHQ600 15,366,64Lembit Kapp & Ülis RiisaluEnn Talisoo & Sergei Kesküla
10144D-1SSK 1000,0921,91Anna-liisa Hiuspää & Antti VoittoUrmas Virves & Jaan Võsu
1543Hx-3WD5500 1111Rein Kaarjas & Endel KüttisTõnu Kibena & Jaan Tali
16113NT=NHQ600 15,366,64Roger Liiv & Jüri SiimEha Kork & Toomas Kork
18124C+1SHJ150 5,5516,45Peeter Kallakas & Jaan OjaTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
20133NT+1NH6630 21,910,09Tiit Uus & Mati TammJaan Sutt & Hillar Ruus
2213NT=NH5600 15,366,64Ivar Kalma & Ines PiibelehtVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
2382NT+1NH6150 5,5516,45Mart Ostra & Riho NiitMaksim Karpov & Igor Trishkin
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3255S=NS8650 15,366,64Tiiu Valder & Aimur RaudseppEnn Talisoo & Sergei Kesküla
4144S+2NH6680 21,910,09Tõnu Kibena & Jaan TaliUrmas Virves & Jaan Võsu
6186S-2NCA 2001,1820,82Arvo Priimägi & Börje SalonenPeeter Kallakas & Jaan Oja
8224S=ND10620 6,6415,36Maksim Karpov & Igor TrishkinIvar Kalma & Ines Piibeleht
11154S+1ND10650 15,366,64Eha Kork & Toomas KorkRein Kaarjas & Endel Küttis
1655S=ND7650 15,366,64Roger Liiv & Jüri SiimJaan Palmiste & Andres Saul
17124S=NCA620 6,6415,36Henrik Laaksonen & Leif MickelssonTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
19136S-2NCA 2001,1820,82Jaak Andres Alevi & Mati NirgiJaan Sutt & Hillar Ruus
2114S+1ND10650 15,366,64Peeter Lüdig & Enno KuldVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
2324S+1NH4650 15,366,64Mart Ostra & Riho NiitAndres Kork & Asso Kork
2494S=NC10620 6,6415,36Andres Kornel & Enno LõivLembit Kapp & Ülis Riisalu
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3253NT+1W*D3 43019,732,27Tiiu Valder & Aimur RaudseppEnn Talisoo & Sergei Kesküla
4143NT+3W*C7 4900,0921,91Tõnu Kibena & Jaan TaliUrmas Virves & Jaan Võsu
6184H+1EH4 4501111Arvo Priimägi & Börje SalonenPeeter Kallakas & Jaan Oja
8223NT+1N*D8430 21,910,09Maksim Karpov & Igor TrishkinIvar Kalma & Ines Piibeleht
11155H=ED8 4501111Eha Kork & Toomas KorkRein Kaarjas & Endel Küttis
1654H+1ED8 4501111Roger Liiv & Jüri SiimJaan Palmiste & Andres Saul
17124S+2EH2 4802,2719,73Henrik Laaksonen & Leif MickelssonTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
19134H+1ED4 4501111Jaak Andres Alevi & Mati NirgiJaan Sutt & Hillar Ruus
2114H+1ED8 4501111Peeter Lüdig & Enno KuldVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
2324H+1EC2 4501111Mart Ostra & Riho NiitAndres Kork & Asso Kork
2494H+1EC2 4501111Andres Kornel & Enno LõivLembit Kapp & Ülis Riisalu
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
5153S+2EHK 20018,643,36Jaan Palmiste & Andres SaulRein Kaarjas & Endel Küttis
7194S+1EHQ 4507,7314,27Liina Viitmann & Tõnu KärrsinJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
9234S+1EHK 4507,7314,27Lembit Kapp & Ülis RiisaluMart Ostra & Riho Niit
11144S+1EHA 4507,7314,27Eha Kork & Toomas KorkUrmas Virves & Jaan Võsu
12165S=EHA 4507,7314,27Teno Lutter & Tõnis PlekseppRoger Liiv & Jüri Siim
1765S=EHK 4507,7314,27Henrik Laaksonen & Leif MickelssonArvo Priimägi & Börje Salonen
18134S+1EHA 4507,7314,27Peeter Kallakas & Jaan OjaJaan Sutt & Hillar Ruus
2013S+2EHA 20018,643,36Tiit Uus & Mati TammVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
2224S+1EHK 4507,7314,27Ivar Kalma & Ines PiibelehtAndres Kork & Asso Kork
2434S+1EHA 4507,7314,27Andres Kornel & Enno LõivTiiu Valder & Aimur Raudsepp
25104S-1EHA50 21,910,09Enn Talisoo & Sergei KeskülaAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
5152S+2ED7 1708,8213,18Jaan Palmiste & Andres SaulRein Kaarjas & Endel Küttis
7194S=ED7 6201,1820,82Liina Viitmann & Tõnu KärrsinJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
9232NT-4N*DK 2006,6415,36Lembit Kapp & Ülis RiisaluMart Ostra & Riho Niit
11143NT=W*C8 6004,4517,55Eha Kork & Toomas KorkUrmas Virves & Jaan Võsu
12163D+1W  13015,366,64Teno Lutter & Tõnis PlekseppRoger Liiv & Jüri Siim
1764S=ED4 6201,1820,82Henrik Laaksonen & Leif MickelssonArvo Priimägi & Börje Salonen
18131S+1EC4 11019,732,27Peeter Kallakas & Jaan OjaJaan Sutt & Hillar Ruus
2012NT=W*C6 12017,554,45Tiit Uus & Mati TammVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
2223S=EC9 14012,099,91Ivar Kalma & Ines PiibelehtAndres Kork & Asso Kork
2434S-2WC8200 21,910,09Andres Kornel & Enno LõivTiiu Valder & Aimur Raudsepp
25103S=ED8 14012,099,91Enn Talisoo & Sergei KeskülaAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
5143NT+3ES9 4902,2719,73Jaan Palmiste & Andres SaulUrmas Virves & Jaan Võsu
6164H+1WC4 45013,188,82Arvo Priimägi & Börje SalonenRoger Liiv & Jüri Siim
8204H+1WD2 45013,188,82Maksim Karpov & Igor TrishkinTiit Uus & Mati Tamm
10243NT+2ECA 4608,8213,18Anna-liisa Hiuspää & Antti VoittoAndres Kornel & Enno Lõiv
12154H=WD2 42020,821,18Teno Lutter & Tõnis PlekseppRein Kaarjas & Endel Küttis
13173NT+1ECA 43017,554,45Jaan Sutt & Hillar RuusHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
1874H+1WD2 45013,188,82Peeter Kallakas & Jaan OjaLiina Viitmann & Tõnu Kärrsin
1914H+2WD2 4806,6415,36Jaak Andres Alevi & Mati NirgiVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
2124H=WD2 42020,821,18Peeter Lüdig & Enno KuldAndres Kork & Asso Kork
2333NT+3ES10 4902,2719,73Mart Ostra & Riho NiitTiiu Valder & Aimur Raudsepp
2543NT+3ES4 4902,2719,73Enn Talisoo & Sergei KeskülaTõnu Kibena & Jaan Tali
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
5143NT+1EC7 4309,9112,09Jaan Palmiste & Andres SaulUrmas Virves & Jaan Võsu
6164S+1WCK 4505,5516,45Arvo Priimägi & Börje SalonenRoger Liiv & Jüri Siim
8203NT+2WHK 4602,2719,73Maksim Karpov & Igor TrishkinTiit Uus & Mati Tamm
10243NT+3WH5 4900,0921,91Anna-liisa Hiuspää & Antti VoittoAndres Kornel & Enno Lõiv
12154S+1WCK 4505,5516,45Teno Lutter & Tõnis PlekseppRein Kaarjas & Endel Küttis
13172NT+2WHK 18021,910,09Jaan Sutt & Hillar RuusHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
1872S+3WS7 20017,554,45Peeter Kallakas & Jaan OjaLiina Viitmann & Tõnu Kärrsin
1913NT+1WHK 4309,9112,09Jaak Andres Alevi & Mati NirgiVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
2123NT=WHK 40013,188,82Peeter Lüdig & Enno KuldAndres Kork & Asso Kork
2333S+2WHK 20017,554,45Mart Ostra & Riho NiitTiiu Valder & Aimur Raudsepp
2541S+4WHK 20017,554,45Enn Talisoo & Sergei KeskülaTõnu Kibena & Jaan Tali
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1182S-2ECK200 13,188,82Veli-pekka Lukka & Birger SalonenPeeter Kallakas & Jaan Oja
6152S-1ECK100 6,6415,36Arvo Priimägi & Börje SalonenRein Kaarjas & Endel Küttis
7175Dx-5NSK 11000,0921,91Liina Viitmann & Tõnu KärrsinHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
9213S-2ECK200 13,188,82Lembit Kapp & Ülis RiisaluPeeter Lüdig & Enno Kuld
11253S-1ECK100 6,6415,36Eha Kork & Toomas KorkEnn Talisoo & Sergei Kesküla
13162S-1ECK100 6,6415,36Jaan Sutt & Hillar RuusRoger Liiv & Jüri Siim
14124S-2WDA200 13,188,82Urmas Virves & Jaan VõsuTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
1982S+1ED4 1402,2719,73Jaak Andres Alevi & Mati NirgiMaksim Karpov & Igor Trishkin
2023S-3ECK300 18,643,36Tiit Uus & Mati TammAndres Kork & Asso Kork
2233H-3WC10300 18,643,36Ivar Kalma & Ines PiibelehtTiiu Valder & Aimur Raudsepp
2444H-4WDK400 21,910,09Andres Kornel & Enno LõivTõnu Kibena & Jaan Tali
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1184H+2NDJ680 14,277,73Veli-pekka Lukka & Birger SalonenPeeter Kallakas & Jaan Oja
6153NT+2SD9660 8,8213,18Arvo Priimägi & Börje SalonenRein Kaarjas & Endel Küttis
7173NT+3SHQ690 20,821,18Liina Viitmann & Tõnu KärrsinHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
9214H+1NDJ650 4,4517,55Lembit Kapp & Ülis RiisaluPeeter Lüdig & Enno Kuld
11254H+1SS4650 4,4517,55Eha Kork & Toomas KorkEnn Talisoo & Sergei Kesküla
13162D+2SHQ130 0,0921,91Jaan Sutt & Hillar RuusRoger Liiv & Jüri Siim
14124H+2NDJ680 14,277,73Urmas Virves & Jaan VõsuTeno Lutter & Tõnis Pleksepp
1984H+2NH6680 14,277,73Jaak Andres Alevi & Mati NirgiMaksim Karpov & Igor Trishkin
2024H+2SC7680 14,277,73Tiit Uus & Mati TammAndres Kork & Asso Kork
2233NT+3SD6690 20,821,18Ivar Kalma & Ines PiibelehtTiiu Valder & Aimur Raudsepp
2444H+1SC4650 4,4517,55Andres Kornel & Enno LõivTõnu Kibena & Jaan Tali
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1174D-1ESK50 21,910,09Veli-pekka Lukka & Birger SalonenHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
2193D=ESQ 11016,455,55Andres Kork & Asso KorkJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
7164S-2SHA 2007,7314,27Liina Viitmann & Tõnu KärrsinRoger Liiv & Jüri Siim
8183C-1SD4 10019,732,27Maksim Karpov & Igor TrishkinPeeter Kallakas & Jaan Oja
10223D+1ESA 13013,188,82Anna-liisa Hiuspää & Antti VoittoIvar Kalma & Ines Piibeleht
1463Dx=EDA 4702,2719,73Urmas Virves & Jaan VõsuArvo Priimägi & Börje Salonen
15134C-2NDK 2007,7314,27Rein Kaarjas & Endel KüttisJaan Sutt & Hillar Ruus
2094C-2NDK 2007,7314,27Tiit Uus & Mati TammLembit Kapp & Ülis Riisalu
2134C-2NDK 2007,7314,27Peeter Lüdig & Enno KuldTiiu Valder & Aimur Raudsepp
2344Cx-2NDK 5000,0921,91Mart Ostra & Riho NiitTõnu Kibena & Jaan Tali
2552D+1ESA 11016,455,55Enn Talisoo & Sergei KeskülaJaan Palmiste & Andres Saul
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1173H+1WCK 17015,366,64Veli-pekka Lukka & Birger SalonenHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
2194H=WD3 6203,3618,64Andres Kork & Asso KorkJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
7163H+1WD3 17015,366,64Liina Viitmann & Tõnu KärrsinRoger Liiv & Jüri Siim
8183C-1NHK 5021,910,09Maksim Karpov & Igor TrishkinPeeter Kallakas & Jaan Oja
10223H+2WD3 2009,9112,09Anna-liisa Hiuspää & Antti VoittoIvar Kalma & Ines Piibeleht
1462H+1WCK 14019,732,27Urmas Virves & Jaan VõsuArvo Priimägi & Börje Salonen
15135Cx-3NHK 5006,6415,36Rein Kaarjas & Endel KüttisJaan Sutt & Hillar Ruus
2094H=WD3 6203,3618,64Tiit Uus & Mati TammLembit Kapp & Ülis Riisalu
2133Hx+1WD3 9300,0921,91Peeter Lüdig & Enno KuldTiiu Valder & Aimur Raudsepp
2343H+1WD3 17015,366,64Mart Ostra & Riho NiitTõnu Kibena & Jaan Tali
2553H+2WCK 2009,9112,09Enn Talisoo & Sergei KeskülaJaan Palmiste & Andres Saul
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2182H-1WD3100 9,9112,09Andres Kork & Asso KorkPeeter Kallakas & Jaan Oja
3202S-4SHK 4002,2719,73Tiiu Valder & Aimur RaudseppTiit Uus & Mati Tamm
8173NT-2EDA200 15,366,64Maksim Karpov & Igor TrishkinHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
9193NT-1WHA100 9,9112,09Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
11232NT-2WC2200 15,366,64Eha Kork & Toomas KorkMart Ostra & Riho Niit
13143D+1ES7 1304,4517,55Jaan Sutt & Hillar RuusUrmas Virves & Jaan Võsu
1573D=EC7 1106,6415,36Rein Kaarjas & Endel KüttisLiina Viitmann & Tõnu Kärrsin
1613NT+1EH7 6300,0921,91Roger Liiv & Jüri SiimVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
21103NT-2WHA200 15,366,64Peeter Lüdig & Enno KuldAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
2243NT-3WS5300 20,821,18Ivar Kalma & Ines PiibelehtTõnu Kibena & Jaan Tali
2454H-3WD3300 20,821,18Andres Kornel & Enno LõivJaan Palmiste & Andres Saul
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2183NT-2ESJ100 17,554,45Andres Kork & Asso KorkPeeter Kallakas & Jaan Oja
3202D-2S*H10 1006,6415,36Tiiu Valder & Aimur RaudseppTiit Uus & Mati Tamm
8173C-2ED4100 17,554,45Maksim Karpov & Igor TrishkinHenrik Laaksonen & Leif Mickelsson
9193NT-3ES10150 21,910,09Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
11232D-1W*S350 12,099,91Eha Kork & Toomas KorkMart Ostra & Riho Niit
13141NT+2ESJ 1501,1820,82Jaan Sutt & Hillar RuusUrmas Virves & Jaan Võsu
1571NT+2EC8 1501,1820,82Rein Kaarjas & Endel KüttisLiina Viitmann & Tõnu Kärrsin
1611NT=EH2 908,8213,18Roger Liiv & Jüri SiimVeli-pekka Lukka & Birger Salonen
21101NT-1ECJ50 12,099,91Peeter Lüdig & Enno KuldAnna-liisa Hiuspää & Antti Voitto
2243D=W*H9 1104,4517,55Ivar Kalma & Ines PiibelehtTõnu Kibena & Jaan Tali
2453NT-2ES3100 17,554,45Andres Kornel & Enno LõivJaan Palmiste & Andres Saul
         

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1153D+1WSA 130616Veli-pekka Lukka & Birger SalonenRein Kaarjas & Endel Küttis
3192S+3EDA 200319Tiiu Valder & Aimur RaudseppJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
4213NT-4W*C8400 211Tõnu Kibena & Jaan TaliPeeter Lüdig & Enno Kuld
9182NT-1N*D4 501210Lembit Kapp & Ülis RiisaluPeeter Kallakas & Jaan Oja
10202S-1EDA100 157Anna-liisa Hiuspää & Antti VoittoTiit Uus & Mati Tamm
12243Dx-1WH8200 184Teno Lutter & Tõnis PlekseppAndres Kornel & Enno Lõiv
1472S-1EDA100 157Urmas Virves & Jaan VõsuLiina Viitmann & Tõnu Kärrsin
1683D=WH3 110814Roger Liiv & Jüri SiimMaksim Karpov & Igor Trishkin
1723Sx=EDA 730022Henrik Laaksonen & Leif MickelssonAndres Kork & Asso Kork
22113NT-4W*CJ400 211Ivar Kalma & Ines PiibelehtEha Kork & Toomas Kork
2352D=EDA 901012Mart Ostra & Riho NiitJaan Palmiste & Andres Saul
2562S+3EDA 200319Enn Talisoo & Sergei KeskülaArvo Priimägi & Börje Salonen

Session 1 Section A

Neuberg Top = 22

Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1154H+1WS9 6501210Veli-pekka Lukka & Birger SalonenRein Kaarjas & Endel Küttis
3193NT+2EH4 660814Tiiu Valder & Aimur RaudseppJaak Andres Alevi & Mati Nirgi
4214H+2WS9 680418Tõnu Kibena & Jaan TaliPeeter Lüdig & Enno Kuld
9184H+1WS9 6501210Lembit Kapp & Ülis RiisaluPeeter Kallakas & Jaan Oja
10202H+4WS2 230220Anna-liisa Hiuspää & Antti VoittoTiit Uus & Mati Tamm
12243NT+1ESQ 630166Teno Lutter & Tõnis PlekseppAndres Kornel & Enno Lõiv
1474H=WS9 620193Urmas Virves & Jaan VõsuLiina Viitmann & Tõnu Kärrsin
1686H=WS9 1430022Roger Liiv & Jüri SiimMaksim Karpov & Igor Trishkin
1724H+1WS9 6501210Henrik Laaksonen & Leif MickelssonAndres Kork & Asso Kork
22114H=WS9 620193Ivar Kalma & Ines PiibelehtEha Kork & Toomas Kork
2354H+2WS9 680418Mart Ostra & Riho NiitJaan Palmiste & Andres Saul
2564H+2WD6 680418Enn Talisoo & Sergei KeskülaArvo Priimägi & Börje Salonen

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 VELI-PEKKA LUKKA-BIRGER SALONEN PAIR 2 ANDRES KORK-ASSO KORK 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 241,27 Max 484 Score 49,85% MPs 230,18 Max 484 Score 47,56% 
Session Rank 13 Final Rank 9 Session Rank 16 Final Rank 13 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1
----  1Liiv
Siim
-4604,4520,23 
2----  2-1304,4520,23 
3
----  3
----  
4----  4----  
5Talisoo
Kesküla
4806,6430,18 5Virves
Võsu
-52013,1859,91 
65021,9199,59 642013,1859,91 
7Kornel
Lõiv
-10013,1859,91 7Kornel
Lõiv
----  
8506,6430,18 8----  
9Ostra
Niit
4208,8240,09 9Talisoo
Kesküla
46017,5579,77 
10-6605,5525,23 10-20021,9199,59 
11Kalma
Piibeleht
-4201,185,36 11Kornel
Lõiv
1401150,00 
12-6006,6430,18 121402,2710,32 
13Lüdig
Kuld
-6506,6430,18 13Ostra
Niit
-6506,6430,18 
144501150,00 144501150,00 
15Uus
Tamm
2003,3615,27 15Kalma
Piibeleht
45014,2764,86 
161204,4520,23 161409,9145,05 
17Andres Alevi
Nirgi
48015,3669,82 17Lüdig
Kuld
4201,185,36 
1843012,0954,95 184008,8240,09 
19Kallakas
Oja
20013,1859,91 19Uus
Tamm
-3003,3615,27 
2068014,2764,86 20-6807,7335,14 
21Laaksonen
Mickelsson
5021,9199,59 21Andres Alevi
Nirgi
-11016,4574,77 
22-17015,3669,82 22-6203,3615,27 
23Liiv
Siim
63021,9199,59 23Kallakas
Oja
1009,9145,05 
249013,1859,91 2410017,5579,77 
25Kaarjas
Küttis
-130627,27 25Laaksonen
Mickelsson
73022100,00 
26-6501254,55 266501045,45 

PAIR 3 TIIU VALDER-AIMUR RAUDSEPP PAIR 4 TÕNU KIBENA-JAAN TALI 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 208,09 Max 484 Score 42,99% MPs 270,09 Max 484 Score 55,80% 
Session Rank 20 Final Rank 24 Session Rank 6 Final Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kallakas
Oja
4205,5525,23 1Uus
Tamm
-8000,090,41 
2-907,7335,14 29014,2764,86 
3Laaksonen
Mickelsson
45018,6484,73 3Andres Alevi
Nirgi
30021,9199,59 
4-1206,6430,18 414019,7389,68 
5Virves
Võsu
----  5Kallakas
Oja
-42018,6484,73 
6----  64006,6430,18 
7Kaarjas
Küttis
-2002,2710,32 7Kaarjas
Küttis
----  
8506,6430,18 8----  
9Virves
Võsu
-20021,9199,59 9Liiv
Siim
45015,3669,82 
106204,4520,23 10-6605,5525,23 
11Kornel
Lõiv
----  11Kaarjas
Küttis
5020,8294,64 
12----  12-5001150,00 
13Talisoo
Kesküla
65015,3669,82 13Virves
Võsu
68021,9199,59 
14-43019,7389,68 14-4900,090,41 
15Kornel
Lõiv
45014,2764,86 15Kornel
Lõiv
----  
16-2000,090,41 16----  
17Ostra
Niit
49019,7389,68 17Talisoo
Kesküla
49019,7389,68 
182004,4520,23 182004,4520,23 
19Kalma
Piibeleht
-3003,3615,27 19Kornel
Lõiv
-4000,090,41 
20-6901,185,36 20-65017,5579,77 
21Lüdig
Kuld
20014,2764,86 21Ostra
Niit
50021,9199,59 
2293021,9199,59 221706,6430,18 
23Uus
Tamm
-4002,2710,32 23Kalma
Piibeleht
-3001,185,36 
24-1006,6430,18 2411017,5579,77 
25Andres Alevi
Nirgi
-200313,64 25Lüdig
Kuld
4002195,45 
26-660836,36 26-680418,18 

PAIR 5 JAAN PALMISTE-ANDRES SAUL PAIR 6 ARVO PRIIMÄGI-BÖRJE SALONEN 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 239,09 Max 484 Score 49,40% MPs 222,09 Max 484 Score 45,89% 
Session Rank 14 Final Rank 16 Session Rank 18 Final Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kalma
Piibeleht
-4508,8240,09 1Kornel
Lõiv
3002,2710,32 
29014,2764,86 2-1100,090,41 
3Lüdig
Kuld
-507,7335,14 3Ostra
Niit
-507,7335,14 
4-908,8240,09 4-1402,2710,32 
5Uus
Tamm
98015,3669,82 5Kalma
Piibeleht
-8001150,00 
6-4208,8240,09 643020,8294,64 
7Andres Alevi
Nirgi
9020,8294,64 7Lüdig
Kuld
-901,185,36 
8506,6430,18 814021,9199,59 
9Liiv
Siim
----  9Uus
Tamm
4208,8240,09 
10----  10-6605,5525,23 
11Laaksonen
Mickelsson
17017,5579,77 11Laaksonen
Mickelsson
----  
1262019,7389,68 12----  
13Liiv
Siim
-6506,6430,18 13Kallakas
Oja
-2001,185,36 
144501150,00 14-4501150,00 
15Kaarjas
Küttis
-20018,6484,73 15Laaksonen
Mickelsson
45014,2764,86 
16-1708,8240,09 1662020,8294,64 
17Virves
Võsu
-4902,2710,32 17Liiv
Siim
-45013,1859,91 
18-4309,9145,05 18-4505,5525,23 
19Kornel
Lõiv
----  19Kaarjas
Küttis
1006,6430,18 
20----  206608,8240,09 
21Talisoo
Kesküla
1105,5525,23 21Virves
Võsu
47019,7389,68 
2220012,0954,95 221402,2710,32 
23Kornel
Lõiv
-3001,185,36 23Kornel
Lõiv
----  
24-1004,4520,23 24----  
25Ostra
Niit
901254,55 25Talisoo
Kesküla
2001986,36 
266801881,82 266801881,82 

PAIR 7 LIINA VIITMANN-TÕNU KÄRRSIN PAIR 8 MAKSIM KARPOV-IGOR TRISHKIN 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 222,36 Max 484 Score 45,94% MPs 290,91 Max 484 Score 60,11% 
Session Rank 17 Final Rank 19 Session Rank 3 Final Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kornel
Lõiv
----  1Kaarjas
Küttis
45013,1859,91 
2----  214020,8294,64 
3Talisoo
Kesküla
-4206,6430,18 3Virves
Võsu
5014,2764,86 
414019,7389,68 4-3000,090,41 
5Kornel
Lõiv
-9901,185,36 5Kornel
Lõiv
----  
642013,1859,91 6----  
7Ostra
Niit
-10013,1859,91 7Talisoo
Kesküla
-2002,2710,32 
8506,6430,18 814014,2764,86 
9Kalma
Piibeleht
-42013,1859,91 9Kornel
Lõiv
2302,2710,32 
1066016,4574,77 10-63014,2764,86 
11Lüdig
Kuld
1401150,00 11Ostra
Niit
-1401150,00 
121708,8240,09 12-15016,4574,77 
13Kallakas
Oja
----  13Kalma
Piibeleht
6206,6430,18 
14----  1443021,9199,59 
15Andres Alevi
Nirgi
-4507,7335,14 15Andres Alevi
Nirgi
----  
16-6201,185,36 16----  
17Kallakas
Oja
4508,8240,09 17Uus
Tamm
-45013,1859,91 
182004,4520,23 18-4602,2710,32 
19Laaksonen
Mickelsson
-11000,090,41 19Andres Alevi
Nirgi
14019,7389,68 
2069020,8294,64 20-6807,7335,14 
21Liiv
Siim
-2007,7335,14 21Kallakas
Oja
-10019,7389,68 
22-17015,3669,82 22-5021,9199,59 
23Kaarjas
Küttis
11015,3669,82 23Laaksonen
Mickelsson
20015,3669,82 
2415020,8294,64 2410017,5579,77 
25Virves
Võsu
-100731,82 25Liiv
Siim
1101463,64 
26620313,64 26143022100,00 

PAIR 9 LEMBIT KAPP-ÜLIS RIISALU PAIR 10 ANNA-LIISA HIUSPÄÄ-ANTTI VOITTO 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 253,82 Max 484 Score 52,44% MPs 159,91 Max 484 Score 33,04% 
Session Rank 11 Final Rank 15 Session Rank 25 Final Rank 25 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Laaksonen
Mickelsson
4205,5525,23 1Andres Alevi
Nirgi
-4508,8240,09 
210013,1859,91 2-1401,185,36 
3Liiv
Siim
-4503,3615,27 3Kallakas
Oja
-4800,090,41 
4-1007,7335,14 4-2002,2710,32 
5Kaarjas
Küttis
98015,3669,82 5Laaksonen
Mickelsson
4203,3615,27 
6-4208,8240,09 6-4301,185,36 
7Virves
Võsu
1008,8240,09 7Liiv
Siim
1008,8240,09 
8-1407,7335,14 8-1504,4520,23 
9Kornel
Lõiv
----  9Kaarjas
Küttis
-42013,1859,91 
10----  1066016,4574,77 
11Talisoo
Kesküla
42020,8294,64 11Virves
Võsu
1204,4520,23 
1260015,3669,82 12-1000,090,41 
13Kornel
Lõiv
-62015,3669,82 13Kornel
Lõiv
----  
144501150,00 14----  
15Ostra
Niit
-4507,7335,14 15Talisoo
Kesküla
-500,090,41 
16-2006,6430,18 161409,9145,05 
17Uus
Tamm
----  17Kornel
Lõiv
-4608,8240,09 
18----  18-4900,090,41 
19Lüdig
Kuld
20013,1859,91 19Lüdig
Kuld
----  
206504,4520,23 20----  
21Uus
Tamm
20014,2764,86 21Kalma
Piibeleht
-13013,1859,91 
2262018,6484,73 22-2009,9145,05 
23Andres Alevi
Nirgi
1009,9145,05 23Lüdig
Kuld
-2006,6430,18 
2415021,9199,59 24-509,9145,05 
25Kallakas
Oja
-501254,55 25Uus
Tamm
1001568,18 
26-6501254,55 26-23022100,00 

PAIR 11 EHA KORK-TOOMAS KORK PAIR 12 TENO LUTTER-TÕNIS PLEKSEPP 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 197,82 Max 484 Score 40,87% MPs 268,18 Max 484 Score 55,41% 
Session Rank 23 Final Rank 18 Session Rank 7 Final Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Lüdig
Kuld
-20021,9199,59 1Ostra
Niit
48019,7389,68 
2-1106,6430,18 2-1002,2710,32 
3Uus
Tamm
-507,7335,14 3Kalma
Piibeleht
-507,7335,14 
410014,2764,86 410014,2764,86 
5Andres Alevi
Nirgi
99020,8294,64 5Lüdig
Kuld
-20021,9199,59 
6-4208,8240,09 61803,3615,27 
7Kallakas
Oja
1008,8240,09 7Uus
Tamm
-2002,2710,32 
8-4702,2710,32 8-5015,3669,82 
9Laaksonen
Mickelsson
-4900,090,41 9Andres Alevi
Nirgi
-4802,2710,32 
106307,7335,14 1066016,4574,77 
11Liiv
Siim
-1401150,00 11Kallakas
Oja
-1401150,00 
12-6006,6430,18 12-15016,4574,77 
13Kaarjas
Küttis
65015,3669,82 13Laaksonen
Mickelsson
-62015,3669,82 
14-4501150,00 1448019,7389,68 
15Virves
Võsu
-4507,7335,14 15Liiv
Siim
-4507,7335,14 
16-6004,4520,23 16-13015,3669,82 
17Kornel
Lõiv
----  17Kaarjas
Küttis
-42020,8294,64 
18----  18-4505,5525,23 
19Talisoo
Kesküla
1006,6430,18 19Virves
Võsu
-2008,8240,09 
206504,4520,23 20-6807,7335,14 
21Kalma
Piibeleht
----  21Kalma
Piibeleht
----  
22----  22----  
23Ostra
Niit
20015,3669,82 23Ostra
Niit
----  
245012,0954,95 24----  
25Kalma
Piibeleht
-40014,55 25Kornel
Lõiv
2001881,82 
26620313,64 26-6301672,73 

PAIR 13 JAAN SUTT-HILLAR RUUS PAIR 14 URMAS VIRVES-JAAN VÕSU 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 254,18 Max 528 Score 48,14% MPs 339,27 Max 528 Score 64,26% 
Session Rank 15 Final Rank 14 Session Rank 1 Final Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Talisoo
Kesküla
-43013,1859,91 1Talisoo
Kesküla
----  
29014,2764,86 2----  
3Kornel
Lõiv
5014,2764,86 3Karpov
Trishkin
-507,7335,14 
4-1007,7335,14 430021,9199,59 
5Ostra
Niit
-9806,6430,18 5Kork
Kork
5208,8240,09 
61803,3615,27 6-4208,8240,09 
7Kalma
Piibeleht
-1406,6430,18 7Kapp
Riisalu
-10013,1859,91 
853021,9199,59 814014,2764,86 
9Lüdig
Kuld
-42013,1859,91 9Valder
Raudsepp
2000,090,41 
106002,2710,32 10-62017,5579,77 
11Uus
Tamm
5020,8294,64 11Hiuspää
Voitto
-12017,5579,77 
12-6300,090,41 1210021,9199,59 
13Andres Alevi
Nirgi
20020,8294,64 13Kibena
Tali
-6800,090,41 
144501150,00 1449021,9199,59 
15Kallakas
Oja
45014,2764,86 15Kork
Kork
45014,2764,86 
161102,2710,32 1660017,5579,77 
17Laaksonen
Mickelsson
-43017,5579,77 17Palmiste
Saul
49019,7389,68 
18-18021,9199,59 1843012,0954,95 
19Liiv
Siim
1006,6430,18 19Lutter
Pleksepp
20013,1859,91 
201300,090,41 2068014,2764,86 
21Kaarjas
Küttis
20014,2764,86 21Priimägi
Salonen
-4702,2710,32 
2250015,3669,82 22-14019,7389,68 
23Virves
Võsu
-1304,4520,23 23Sutt
Ruus
13017,5579,77 
24-1501,185,36 2415020,8294,64 
25Kornel
Lõiv
----  25Viitmann
Kärrsin
1001568,18 
26----  26-6201986,36 

PAIR 15 REIN KAARJAS-ENDEL KÜTTIS PAIR 16 ROGER LIIV-JÜRI SIIM 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 220 Max 528 Score 41,67% MPs 295,82 Max 528 Score 56,03% 
Session Rank 21 Final Rank 23 Session Rank 5 Final Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Karpov
Trishkin
-4508,8240,09 1Kork
Kork
46017,5579,77 
2-1401,185,36 213017,5579,77 
3Karpov
Trishkin
----  3Kapp
Riisalu
45018,6484,73 
4----  410014,2764,86 
5Kapp
Riisalu
-9806,6430,18 5Kapp
Riisalu
----  
642013,1859,91 6----  
7Valder
Raudsepp
20019,7389,68 7Hiuspää
Voitto
-10013,1859,91 
8-5015,3669,82 815017,5579,77 
9Hiuspää
Voitto
4208,8240,09 9Kibena
Tali
-4506,6430,18 
10-6605,5525,23 1066016,4574,77 
11Kibena
Tali
-501,185,36 11Kork
Kork
1401150,00 
125001150,00 1260015,3669,82 
13Kork
Kork
-6506,6430,18 13Palmiste
Saul
65015,3669,82 
144501150,00 14-4501150,00 
15Palmiste
Saul
2003,3615,27 15Lutter
Pleksepp
45014,2764,86 
1617013,1859,91 161306,6430,18 
17Lutter
Pleksepp
4201,185,36 17Priimägi
Salonen
4508,8240,09 
1845016,4574,77 1845016,4574,77 
19Priimägi
Salonen
-10015,3669,82 19Sutt
Ruus
-10015,3669,82 
20-66013,1859,91 20-13021,9199,59 
21Sutt
Ruus
-2007,7335,14 21Viitmann
Kärrsin
20014,2764,86 
22-5006,6430,18 221706,6430,18 
23Viitmann
Kärrsin
-1106,6430,18 23Lukka
Salonen
-6300,090,41 
24-1501,185,36 24-908,8240,09 
25Lukka
Salonen
1301672,73 25Karpov
Trishkin
-110836,36 
266501045,45 26-143000,00 

PAIR 17 HENRIK LAAKSONEN-LEIF MICKELSSON PAIR 18 PEETER KALLAKAS-JAAN OJA 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 201,64 Max 528 Score 38,19% MPs 286 Max 528 Score 54,17% 
Session Rank 24 Final Rank 21 Session Rank 8 Final Rank 17 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kapp
Riisalu
-42016,4574,77 1Valder
Raudsepp
-42016,4574,77 
2-1008,8240,09 29014,2764,86 
3Valder
Raudsepp
-4503,3615,27 3Hiuspää
Voitto
48021,9199,59 
412015,3669,82 420019,7389,68 
5Hiuspää
Voitto
-42018,6484,73 5Kibena
Tali
4203,3615,27 
643020,8294,64 6-40015,3669,82 
7Hiuspää
Voitto
----  7Kork
Kork
-10013,1859,91 
8----  847019,7389,68 
9Kork
Kork
49021,9199,59 9Kork
Kork
----  
10-63014,2764,86 10----  
11Palmiste
Saul
-1704,4520,23 11Lutter
Pleksepp
1401150,00 
12-6202,2710,32 121505,5525,23 
13Lutter
Pleksepp
6206,6430,18 13Priimägi
Salonen
20020,8294,64 
14-4802,2710,32 144501150,00 
15Priimägi
Salonen
-4507,7335,14 15Sutt
Ruus
-4507,7335,14 
16-6201,185,36 16-11019,7389,68 
17Sutt
Ruus
4304,4520,23 17Viitmann
Kärrsin
-45013,1859,91 
181800,090,41 18-20017,5579,77 
19Viitmann
Kärrsin
110021,9199,59 19Lukka
Salonen
-2008,8240,09 
20-6901,185,36 20-6807,7335,14 
21Lukka
Salonen
-500,090,41 21Karpov
Trishkin
1002,2710,32 
221706,6430,18 22500,090,41 
23Karpov
Trishkin
-2006,6430,18 23Kork
Kork
-10012,0954,95 
24-1004,4520,23 24-1004,4520,23 
25Kork
Kork
-73000,00 25Kapp
Riisalu
501045,45 
26-6501254,55 266501045,45 

PAIR 19 JAAK ANDRES ALEVI-MATI NIRGI PAIR 20 TIIT UUS-MATI TAMM 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 242,27 Max 528 Score 45,88% MPs 301,36 Max 528 Score 57,08% 
Session Rank 19 Final Rank 20 Session Rank 4 Final Rank 2 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Hiuspää
Voitto
45013,1859,91 1Kibena
Tali
80021,9199,59 
214020,8294,64 2-907,7335,14 
3Kibena
Tali
-3000,090,41 3Kork
Kork
5014,2764,86 
4-1402,2710,32 4-1007,7335,14 
5Kork
Kork
-9901,185,36 5Palmiste
Saul
-9806,6430,18 
642013,1859,91 642013,1859,91 
7Palmiste
Saul
-901,185,36 7Lutter
Pleksepp
20019,7389,68 
8-5015,3669,82 8506,6430,18 
9Lutter
Pleksepp
48019,7389,68 9Priimägi
Salonen
-42013,1859,91 
10-6605,5525,23 1066016,4574,77 
11Lutter
Pleksepp
----  11Sutt
Ruus
-501,185,36 
12----  1263021,9199,59 
13Sutt
Ruus
-2001,185,36 13Sutt
Ruus
----  
14-4501150,00 14----  
15Viitmann
Kärrsin
45014,2764,86 15Lukka
Salonen
-20018,6484,73 
1662020,8294,64 16-12017,5579,77 
17Lukka
Salonen
-4806,6430,18 17Karpov
Trishkin
4508,8240,09 
18-4309,9145,05 1846019,7389,68 
19Karpov
Trishkin
-1402,2710,32 19Kork
Kork
30018,6484,73 
2068014,2764,86 2068014,2764,86 
21Kork
Kork
1105,5525,23 21Kapp
Riisalu
-2007,7335,14 
2262018,6484,73 22-6203,3615,27 
23Kapp
Riisalu
-10012,0954,95 23Valder
Raudsepp
40019,7389,68 
24-1500,090,41 2410015,3669,82 
25Valder
Raudsepp
2001986,36 25Hiuspää
Voitto
-100731,82 
266601463,64 2623000,00 

PAIR 21 PEETER LÜDIG-ENNO KULD PAIR 22 IVAR KALMA-INES PIIBELEHT 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 276,27 Max 528 Score 52,32% MPs 282 Max 528 Score 53,41% 
Session Rank 12 Final Rank 12 Session Rank 10 Final Rank 4 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Kork
Kork
2000,090,41 1Palmiste
Saul
45013,1859,91 
211015,3669,82 2-907,7335,14 
3Palmiste
Saul
5014,2764,86 3Lutter
Pleksepp
5014,2764,86 
49013,1859,91 4-1007,7335,14 
5Lutter
Pleksepp
2000,090,41 5Priimägi
Salonen
8001150,00 
6-18018,6484,73 6-4301,185,36 
7Priimägi
Salonen
9020,8294,64 7Sutt
Ruus
14015,3669,82 
8-1400,090,41 8-5300,090,41 
9Sutt
Ruus
4208,8240,09 9Viitmann
Kärrsin
4208,8240,09 
10-60019,7389,68 10-6605,5525,23 
11Viitmann
Kärrsin
-1401150,00 11Lukka
Salonen
42020,8294,64 
12-17013,1859,91 1260015,3669,82 
13Lukka
Salonen
65015,3669,82 13Karpov
Trishkin
-62015,3669,82 
14-4501150,00 14-4300,090,41 
15Lukka
Salonen
----  15Kork
Kork
-4507,7335,14 
16----  16-14012,0954,95 
17Kork
Kork
-42020,8294,64 17Kork
Kork
----  
18-40013,1859,91 18----  
19Kapp
Riisalu
-2008,8240,09 19Valder
Raudsepp
30018,6484,73 
20-65017,5579,77 2069020,8294,64 
21Valder
Raudsepp
-2007,7335,14 21Hiuspää
Voitto
1308,8240,09 
22-9300,090,41 2220012,0954,95 
23Hiuspää
Voitto
20015,3669,82 23Kibena
Tali
30020,8294,64 
245012,0954,95 24-1104,4520,23 
25Kibena
Tali
-40014,55 25Kork
Kork
4002195,45 
266801881,82 26-6201986,36 

PAIR 23 MART OSTRA-RIHO NIIT PAIR 24 ANDRES KORNEL-ENNO LÕIV 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
MPs 282,18 Max 528 Score 53,44% MPs 332,73 Max 528 Score 63,02% 
Session Rank 9 Final Rank 7 Session Rank 2 Final Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Lutter
Pleksepp
-4802,2710,32 1Priimägi
Salonen
-30019,7389,68 
210019,7389,68 211021,9199,59 
3Priimägi
Salonen
5014,2764,86 3Sutt
Ruus
-507,7335,14 
414019,7389,68 410014,2764,86 
5Sutt
Ruus
98015,3669,82 5Viitmann
Kärrsin
99020,8294,64 
6-18018,6484,73 6-4208,8240,09 
7Viitmann
Kärrsin
1008,8240,09 7Lukka
Salonen
1008,8240,09 
8-5015,3669,82 8-5015,3669,82 
9Lukka
Salonen
-42013,1859,91 9Karpov
Trishkin
-23019,7389,68 
1066016,4574,77 106307,7335,14 
11Karpov
Trishkin
1401150,00 11Kork
Kork
-1401150,00 
121505,5525,23 12-14019,7389,68 
13Kork
Kork
65015,3669,82 13Kapp
Riisalu
6206,6430,18 
14-4501150,00 14-4501150,00 
15Kapp
Riisalu
45014,2764,86 15Valder
Raudsepp
-4507,7335,14 
1620015,3669,82 1620021,9199,59 
17Valder
Raudsepp
-4902,2710,32 17Hiuspää
Voitto
46013,1859,91 
18-20017,5579,77 1849021,9199,59 
19Valder
Raudsepp
----  19Kibena
Tali
40021,9199,59 
20----  206504,4520,23 
21Kibena
Tali
-5000,090,41 21Kibena
Tali
----  
22-17015,3669,82 22----  
23Kork
Kork
-2006,6430,18 23Palmiste
Saul
30020,8294,64 
24-509,9145,05 2410017,5579,77 
25Palmiste
Saul
-901045,45 25Lutter
Pleksepp
-200418,18 
26-680418,18 26630627,27 

PAIR 25 ENN TALISOO-SERGEI KESKÜLA 
RAADIOMAST 2015 25/09/2015 
Session 1 Section A 
MPs 218,45 Max 528 Score 41,37% 
Session Rank 22 Final Rank 22 
BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sutt
Ruus
4308,8240,09 
2-907,7335,14 
3Viitmann
Kärrsin
42015,3669,82 
4-1402,2710,32 
5Lukka
Salonen
-48015,3669,82 
6-500,090,41 
7Karpov
Trishkin
20019,7389,68 
8-1407,7335,14 
9Kork
Kork
-4604,4520,23 
102000,090,41 
11Kapp
Riisalu
-4201,185,36 
12-6006,6430,18 
13Valder
Raudsepp
-6506,6430,18 
144302,2710,32 
15Hiuspää
Voitto
5021,9199,59 
16-14012,0954,95 
17Kibena
Tali
-4902,2710,32 
18-20017,5579,77 
19Kork
Kork
-10015,3669,82 
20-65017,5579,77 
21Palmiste
Saul
-11016,4574,77 
22-2009,9145,05 
23Palmiste
Saul
----  
24----  
25Priimägi
Salonen
-200313,64 
26-680418,18 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar