SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 9. aprill 2015

INDIVIDUAAL 1 ETAPP

Ranks

JÕGEVA BK INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

20 Players 30 Board Individual Received 150 of 150 results.


RankIndName [OVERALL RANKS]BdsTotalMaxScore%
17Kalle Ojassalu30150,5024062,71
219Ülis Riisalu30143,8024059,92
320Mati Tali30138,5024057,71
42Toivo Vähi30132,8024055,33
54Enn Päll30130,5024054,38
61Ago Lindsaar30129,5024053,96
714Arnold Kivik30128,5024053,54
810Jan Vilgats30128,2024053,42
913Mart Jäger30126,2524052,60
1017Sulev Märss30122,5024051,04
118Villu Ojassalu30121,2524050,52
1211Oleg Sirotin30119,2024049,67
1312Raivo Sikk30117,7524049,06
145Ats Päll30111,2524046,35
1515Hillar Ruus30107,5024044,79
166Lembit Kapp30103,5024043,13
1718Jüri Pärsin3098,7524041,15
1816Hendrik Kont3097,2524040,52
193Eduard Rumvolt3096,7524040,31
209Jaan Sutt3095,7524039,90

(printed 22:12:16 9.04.2015 IndScorer1.2.62(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All- Dealer N
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
111616300 80Ago Lindsaar & Oleg SirotinLembit Kapp & Hendrik Kont
213920100 53Toivo Vähi & Mart JägerJaan Sutt & Mati Tali
315719 14008Eduard Rumvolt & Hillar RuusKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
412101890 26Enn Päll & Raivo SikkJan Vilgats & Jüri Pärsin
514817100 53Ats Päll & Arnold KivikVillu Ojassalu & Sulev Märss
Board 2 NS Game- Dealer E
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
11161650 80Ago Lindsaar & Oleg SirotinLembit Kapp & Hendrik Kont
213920 13053Toivo Vähi & Mart JägerJaan Sutt & Mati Tali
315719 15026Eduard Rumvolt & Hillar RuusKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
4121018 13053Enn Päll & Raivo SikkJan Vilgats & Jüri Pärsin
514817 43008Ats Päll & Arnold KivikVillu Ojassalu & Sulev Märss
Board 3 EW Game- Dealer S
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
161611 60008Ago Lindsaar & Lembit KappHendrik Kont & Oleg Sirotin
292013 11053Toivo Vähi & Jaan SuttMati Tali & Mart Jäger
371915 11053Eduard Rumvolt & Kalle OjassaluÜlis Riisalu & Hillar Ruus
4101812 9080Enn Päll & Jan VilgatsJüri Pärsin & Raivo Sikk
581714 12026Ats Päll & Villu OjassaluSulev Märss & Arnold Kivik
Board 4 Game All- Dealer W
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
161611 20071Ago Lindsaar & Lembit KappHendrik Kont & Oleg Sirotin
292013 65026Toivo Vähi & Jaan SuttMati Tali & Mart Jäger
371915 65026Eduard Rumvolt & Kalle OjassaluÜlis Riisalu & Hillar Ruus
4101812 20071Enn Päll & Jan VilgatsJüri Pärsin & Raivo Sikk
581714 65026Ats Päll & Villu OjassaluSulev Märss & Arnold Kivik
Board 5 NS Game- Dealer N
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
116116100 26Ago Lindsaar & Hendrik KontOleg Sirotin & Lembit Kapp
220139150 71Toivo Vähi & Mati TaliMart Jäger & Jaan Sutt
319157100 26Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluHillar Ruus & Kalle Ojassalu
4181210150 71Enn Päll & Jüri PärsinRaivo Sikk & Jan Vilgats
517148100 26Ats Päll & Sulev MärssArnold Kivik & Villu Ojassalu
Board 6 EW Game- Dealer E
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
116116200 71Ago Lindsaar & Hendrik KontOleg Sirotin & Lembit Kapp
220139100 44Toivo Vähi & Mati TaliMart Jäger & Jaan Sutt
319157200 71Eduard Rumvolt & Ülis RiisaluHillar Ruus & Kalle Ojassalu
4181210 11017Enn Päll & Jüri PärsinRaivo Sikk & Jan Vilgats
517148 11017Ats Päll & Sulev MärssArnold Kivik & Villu Ojassalu
Board 7 Game All- Dealer S
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
115918110 62Ago Lindsaar & Hillar RuusJaan Sutt & Jüri Pärsin
212717 10035Toivo Vähi & Raivo SikkKalle Ojassalu & Sulev Märss
3141016 10035Eduard Rumvolt & Arnold KivikJan Vilgats & Hendrik Kont
411820 20008Enn Päll & Oleg SirotinVillu Ojassalu & Mati Tali
513619180 80Ats Päll & Mart JägerLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 8 Love All- Dealer W
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
115918130 08Ago Lindsaar & Hillar RuusJaan Sutt & Jüri Pärsin
212717430 35Toivo Vähi & Raivo SikkKalle Ojassalu & Sulev Märss
3141016430 35Eduard Rumvolt & Arnold KivikJan Vilgats & Hendrik Kont
411820490 62Enn Päll & Oleg SirotinVillu Ojassalu & Mati Tali
513619500 80Ats Päll & Mart JägerLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 9 EW Game- Dealer N
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
191815 10062Ago Lindsaar & Jaan SuttJüri Pärsin & Hillar Ruus
271712200 80Toivo Vähi & Kalle OjassaluSulev Märss & Raivo Sikk
3101614 60026Eduard Rumvolt & Jan VilgatsHendrik Kont & Arnold Kivik
482011 60026Enn Päll & Villu OjassaluMati Tali & Oleg Sirotin
561913 60026Ats Päll & Lembit KappÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 10 Game All- Dealer E
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
191815 15035Ago Lindsaar & Jaan SuttJüri Pärsin & Hillar Ruus
271712 15035Toivo Vähi & Kalle OjassaluSulev Märss & Raivo Sikk
3101614 8080Eduard Rumvolt & Jan VilgatsHendrik Kont & Arnold Kivik
482011 11062Enn Päll & Villu OjassaluMati Tali & Oleg Sirotin
561913 65008Ats Päll & Lembit KappÜlis Riisalu & Mart Jäger
Board 11 Love All- Dealer S
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
118159150 44Ago Lindsaar & Jüri PärsinHillar Ruus & Jaan Sutt
217127 15008Toivo Vähi & Sulev MärssRaivo Sikk & Kalle Ojassalu
3161410140 26Eduard Rumvolt & Hendrik KontArnold Kivik & Jan Vilgats
420118420 62Enn Päll & Mati TaliOleg Sirotin & Villu Ojassalu
519136500 80Ats Päll & Ülis RiisaluMart Jäger & Lembit Kapp
Board 12 NS Game- Dealer W
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
118159150 80Ago Lindsaar & Jüri PärsinHillar Ruus & Jaan Sutt
217127 42044Toivo Vähi & Sulev MärssRaivo Sikk & Kalle Ojassalu
3161410 42044Eduard Rumvolt & Hendrik KontArnold Kivik & Jan Vilgats
420118 42044Enn Päll & Mati TaliOleg Sirotin & Villu Ojassalu
519136 45008Ats Päll & Ülis RiisaluMart Jäger & Lembit Kapp
Board 13 Game All- Dealer N
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
1147201430 62Ago Lindsaar & Arnold KivikKalle Ojassalu & Mati Tali
2111019660 35Toivo Vähi & Oleg SirotinJan Vilgats & Ülis Riisalu
313818660 35Eduard Rumvolt & Mart JägerVillu Ojassalu & Jüri Pärsin
4156171440 80Enn Päll & Hillar RuusLembit Kapp & Sulev Märss
512916 10008Ats Päll & Raivo SikkJaan Sutt & Hendrik Kont
Board 14 Love All- Dealer E
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
114720450 35Ago Lindsaar & Arnold KivikKalle Ojassalu & Mati Tali
2111019450 35Toivo Vähi & Oleg SirotinJan Vilgats & Ülis Riisalu
313818450 35Eduard Rumvolt & Mart JägerVillu Ojassalu & Jüri Pärsin
415617450 35Enn Päll & Hillar RuusLembit Kapp & Sulev Märss
512916480 80Ats Päll & Raivo SikkJaan Sutt & Hendrik Kont
Board 15 NS Game- Dealer S
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
172014 42017Ago Lindsaar & Kalle OjassaluMati Tali & Arnold Kivik
2101911 20044Toivo Vähi & Jan VilgatsÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
381813100 80Eduard Rumvolt & Villu OjassaluJüri Pärsin & Mart Jäger
461715 10062Enn Päll & Lembit KappSulev Märss & Hillar Ruus
591612 42017Ats Päll & Jaan SuttHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 16 EW Game- Dealer W
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
172014Pass 80Ago Lindsaar & Kalle OjassaluMati Tali & Arnold Kivik
2101911 11044Toivo Vähi & Jan VilgatsÜlis Riisalu & Oleg Sirotin
381813 14008Eduard Rumvolt & Villu OjassaluJüri Pärsin & Mart Jäger
461715 11044Enn Päll & Lembit KappSulev Märss & Hillar Ruus
591612 11044Ats Päll & Jaan SuttHendrik Kont & Raivo Sikk
Board 17 Love All- Dealer N
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
120147 42044Ago Lindsaar & Mati TaliArnold Kivik & Kalle Ojassalu
2191110 55008Toivo Vähi & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Jan Vilgats
31813850 71Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMart Jäger & Villu Ojassalu
417156 50026Enn Päll & Sulev MärssHillar Ruus & Lembit Kapp
51612950 71Ats Päll & Hendrik KontRaivo Sikk & Jaan Sutt
Board 18 NS Game- Dealer E
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
12014750 6,51,5Ago Lindsaar & Mati TaliArnold Kivik & Kalle Ojassalu
219111060/40 4,83,2Toivo Vähi & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Jan Vilgats
318138 802,755,25Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMart Jäger & Villu Ojassalu
41715650 6,51,5Enn Päll & Sulev MärssHillar Ruus & Lembit Kapp
516129 1200,257,75Ats Päll & Hendrik KontRaivo Sikk & Jaan Sutt
Board 19 EW Game- Dealer S
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
1131017 63017Ago Lindsaar & Mart JägerJan Vilgats & Sulev Märss
215816 5080Toivo Vähi & Hillar RuusVillu Ojassalu & Hendrik Kont
312620 63017Eduard Rumvolt & Raivo SikkLembit Kapp & Mati Tali
414919 11062Enn Päll & Arnold KivikJaan Sutt & Ülis Riisalu
511718 13044Ats Päll & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Pärsin
Board 20 Game All- Dealer W
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
1131017100 80Ago Lindsaar & Mart JägerJan Vilgats & Sulev Märss
215816 8062Toivo Vähi & Hillar RuusVillu Ojassalu & Hendrik Kont
312620 11017Eduard Rumvolt & Raivo SikkLembit Kapp & Mati Tali
414919 9044Enn Päll & Arnold KivikJaan Sutt & Ülis Riisalu
511718 11017Ats Päll & Oleg SirotinKalle Ojassalu & Jüri Pärsin
Board 21 NS Game- Dealer N
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
1101713600 08Ago Lindsaar & Jan VilgatsSulev Märss & Mart Jäger
281615680 62Toivo Vähi & Villu OjassaluHendrik Kont & Hillar Ruus
362012660 44Eduard Rumvolt & Lembit KappMati Tali & Raivo Sikk
491914650 26Enn Päll & Jaan SuttÜlis Riisalu & Arnold Kivik
571811720 80Ats Päll & Kalle OjassaluJüri Pärsin & Oleg Sirotin
Board 22 EW Game- Dealer E
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
1101713 5062Ago Lindsaar & Jan VilgatsSulev Märss & Mart Jäger
281615140 80Toivo Vähi & Villu OjassaluHendrik Kont & Hillar Ruus
362012 95008Eduard Rumvolt & Lembit KappMati Tali & Raivo Sikk
491914 15026Enn Päll & Jaan SuttÜlis Riisalu & Arnold Kivik
571811 13044Ats Päll & Kalle OjassaluJüri Pärsin & Oleg Sirotin
Board 23 Game All- Dealer S
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
1171310200 62Ago Lindsaar & Sulev MärssMart Jäger & Jan Vilgats
216158 110008Toivo Vähi & Hendrik KontHillar Ruus & Villu Ojassalu
320126100 26Eduard Rumvolt & Mati TaliRaivo Sikk & Lembit Kapp
419149200 62Enn Päll & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jaan Sutt
518117200 62Ats Päll & Jüri PärsinOleg Sirotin & Kalle Ojassalu
Board 24 Love All- Dealer W
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
1171310 42044Ago Lindsaar & Sulev MärssMart Jäger & Jan Vilgats
216158 42044Toivo Vähi & Hendrik KontHillar Ruus & Villu Ojassalu
320126 42044Eduard Rumvolt & Mati TaliRaivo Sikk & Lembit Kapp
41914950 80Enn Päll & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jaan Sutt
518117 80008Ats Päll & Jüri PärsinOleg Sirotin & Kalle Ojassalu
Board 25 EW Game- Dealer N
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
112819 5008Ago Lindsaar & Raivo SikkVillu Ojassalu & Ülis Riisalu
214618120 80Toivo Vähi & Arnold KivikLembit Kapp & Jüri Pärsin
311917100 53Eduard Rumvolt & Oleg SirotinJaan Sutt & Sulev Märss
41371690 26Enn Päll & Mart JägerKalle Ojassalu & Hendrik Kont
5151020100 53Ats Päll & Hillar RuusJan Vilgats & Mati Tali
Board 26 Game All- Dealer E
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
112819 62062Ago Lindsaar & Raivo SikkVillu Ojassalu & Ülis Riisalu
214618 60080Toivo Vähi & Arnold KivikLembit Kapp & Jüri Pärsin
311917 69017Eduard Rumvolt & Oleg SirotinJaan Sutt & Sulev Märss
413716 69017Enn Päll & Mart JägerKalle Ojassalu & Hendrik Kont
5151020 66044Ats Päll & Hillar RuusJan Vilgats & Mati Tali
Board 27 Love All- Dealer S
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
181912100 17Ago Lindsaar & Villu OjassaluÜlis Riisalu & Raivo Sikk
261814500 80Toivo Vähi & Lembit KappJüri Pärsin & Arnold Kivik
391711100 17Eduard Rumvolt & Jaan SuttSulev Märss & Oleg Sirotin
471613200 44Enn Päll & Kalle OjassaluHendrik Kont & Mart Jäger
5102015450 62Ats Päll & Jan VilgatsMati Tali & Hillar Ruus
Board 28 NS Game- Dealer W
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
18191250 08Ago Lindsaar & Villu OjassaluÜlis Riisalu & Raivo Sikk
261814170 71Toivo Vähi & Lembit KappJüri Pärsin & Arnold Kivik
391711120 44Eduard Rumvolt & Jaan SuttSulev Märss & Oleg Sirotin
471613170 71Enn Päll & Kalle OjassaluHendrik Kont & Mart Jäger
510201590 26Ats Päll & Jan VilgatsMati Tali & Hillar Ruus
Board 29 Game All- Dealer N
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
119128620 53Ago Lindsaar & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Villu Ojassalu
218146140 26Toivo Vähi & Jüri PärsinArnold Kivik & Lembit Kapp
317119620 53Eduard Rumvolt & Sulev MärssOleg Sirotin & Jaan Sutt
416137 10008Enn Päll & Hendrik KontMart Jäger & Kalle Ojassalu
5201510730 80Ats Päll & Mati TaliHillar Ruus & Jan Vilgats
Board 30 Love All- Dealer E
NSEWNS+NS-MPMPNSEW
119128100 53Ago Lindsaar & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Villu Ojassalu
21814650 08Toivo Vähi & Jüri PärsinArnold Kivik & Lembit Kapp
317119100 53Eduard Rumvolt & Sulev MärssOleg Sirotin & Jaan Sutt
416137100 53Enn Päll & Hendrik KontMart Jäger & Kalle Ojassalu
5201510100 53Ats Päll & Mati TaliHillar Ruus & Jan Vilgats

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PLAYER 1 AGO LINDSAAR PLAYER 2 TOIVO VÄHI 
INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
Neuberg Top 8 MPs 129,5/240 Score 53,96% Neuberg Top 8 MPs 132,8/240 Score 55,33% 
Session Rank 6 Session Rank 4 
BdPartnerScoreMPsPrcent BdPartnerScoreMPsPrcent 
1Oleg Sirotin3008100,00 1Mart Jäger100562,50 
2Oleg Sirotin508100,00 2Mart Jäger-130562,50 
3Lembit Kapp-60000,00 3Jaan Sutt-110562,50 
4Lembit Kapp-200787,50 4Jaan Sutt-650225,00 
5Hendrik Kont100225,00 5Mati Tali150787,50 
6Hendrik Kont200787,50 6Mati Tali100450,00 
7Hillar Ruus110675,00 7Raivo Sikk-100337,50 
8Hillar Ruus13000,00 8Raivo Sikk430337,50 
9Jaan Sutt-100675,00 9Kalle Ojassalu2008100,00 
10Jaan Sutt-150337,50 10Kalle Ojassalu-150337,50 
11Jüri Pärsin150450,00 11Sulev Märss-15000,00 
12Jüri Pärsin1508100,00 12Sulev Märss-420450,00 
13Arnold Kivik1430675,00 13Oleg Sirotin660337,50 
14Arnold Kivik450337,50 14Oleg Sirotin450337,50 
15Kalle Ojassalu-420112,50 15Jan Vilgats-200450,00 
16Kalle OjassaluPass8100,00 16Jan Vilgats-110450,00 
17Mati Tali-420450,00 17Ülis Riisalu-55000,00 
18Mati Tali506,581,25 18Ülis Riisalu60/404,860,00 
19Mart Jäger-630112,50 19Hillar Ruus-508100,00 
20Mart Jäger1008100,00 20Hillar Ruus-80675,00 
21Jan Vilgats60000,00 21Villu Ojassalu680675,00 
22Jan Vilgats-50675,00 22Villu Ojassalu1408100,00 
23Sulev Märss200675,00 23Hendrik Kont-110000,00 
24Sulev Märss-420450,00 24Hendrik Kont-420450,00 
25Raivo Sikk-5000,00 25Arnold Kivik1208100,00 
26Raivo Sikk-620675,00 26Arnold Kivik-6008100,00 
27Villu Ojassalu100112,50 27Lembit Kapp5008100,00 
28Villu Ojassalu5000,00 28Lembit Kapp170787,50 
29Ülis Riisalu620562,50 29Jüri Pärsin140225,00 
30Ülis Riisalu100562,50 30Jüri Pärsin5000,00 

PLAYER 3 EDUARD RUMVOLT PLAYER 4 ENN PÄLL 
INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
Neuberg Top 8 MPs 96,75/240 Score 40,31% Neuberg Top 8 MPs 130,5/240 Score 54,38% 
Session Rank 19 Session Rank 5 
BdPartnerScoreMPsPrcent BdPartnerScoreMPsPrcent 
1Hillar Ruus-14000,00 1Raivo Sikk90225,00 
2Hillar Ruus-150225,00 2Raivo Sikk-130562,50 
3Kalle Ojassalu-110562,50 3Jan Vilgats-908100,00 
4Kalle Ojassalu-650225,00 4Jan Vilgats-200787,50 
5Ülis Riisalu100225,00 5Jüri Pärsin150787,50 
6Ülis Riisalu200787,50 6Jüri Pärsin-110112,50 
7Arnold Kivik-100337,50 7Oleg Sirotin-20000,00 
8Arnold Kivik430337,50 8Oleg Sirotin490675,00 
9Jan Vilgats-600225,00 9Villu Ojassalu-600225,00 
10Jan Vilgats-808100,00 10Villu Ojassalu-110675,00 
11Hendrik Kont140225,00 11Mati Tali420675,00 
12Hendrik Kont-420450,00 12Mati Tali-420450,00 
13Mart Jäger660337,50 13Hillar Ruus14408100,00 
14Mart Jäger450337,50 14Hillar Ruus450337,50 
15Villu Ojassalu1008100,00 15Lembit Kapp-100675,00 
16Villu Ojassalu-14000,00 16Lembit Kapp-110450,00 
17Jüri Pärsin50787,50 17Sulev Märss-500225,00 
18Jüri Pärsin-802,7534,38 18Sulev Märss506,581,25 
19Raivo Sikk-630112,50 19Arnold Kivik-110675,00 
20Raivo Sikk-110112,50 20Arnold Kivik-90450,00 
21Lembit Kapp660450,00 21Jaan Sutt650225,00 
22Lembit Kapp-95000,00 22Jaan Sutt-150225,00 
23Mati Tali100225,00 23Ülis Riisalu200675,00 
24Mati Tali-420450,00 24Ülis Riisalu508100,00 
25Oleg Sirotin100562,50 25Mart Jäger90225,00 
26Oleg Sirotin-690112,50 26Mart Jäger-690112,50 
27Jaan Sutt100112,50 27Kalle Ojassalu200450,00 
28Jaan Sutt120450,00 28Kalle Ojassalu170787,50 
29Sulev Märss620562,50 29Hendrik Kont-10000,00 
30Sulev Märss100562,50 30Hendrik Kont100562,50 

PLAYER 5 ATS PÄLL PLAYER 6 LEMBIT KAPP 
INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
Neuberg Top 8 MPs 111,25/240 Score 46,35% Neuberg Top 8 MPs 103,5/240 Score 43,13% 
Session Rank 14 Session Rank 16 
BdPartnerScoreMPsPrcent BdPartnerScoreMPsPrcent 
1Arnold Kivik100562,50 1Hendrik Kont-30000,00 
2Arnold Kivik-43000,00 2Hendrik Kont-5000,00 
3Villu Ojassalu-120225,00 3Ago Lindsaar-60000,00 
4Villu Ojassalu-650225,00 4Ago Lindsaar-200787,50 
5Sulev Märss100225,00 5Oleg Sirotin-100675,00 
6Sulev Märss-110112,50 6Oleg Sirotin-200112,50 
7Mart Jäger1808100,00 7Ülis Riisalu-18000,00 
8Mart Jäger5008100,00 8Ülis Riisalu-50000,00 
9Lembit Kapp-600225,00 9Ats Päll-600225,00 
10Lembit Kapp-65000,00 10Ats Päll-65000,00 
11Ülis Riisalu5008100,00 11Mart Jäger-50000,00 
12Ülis Riisalu-45000,00 12Mart Jäger4508100,00 
13Raivo Sikk-10000,00 13Sulev Märss-144000,00 
14Raivo Sikk4808100,00 14Sulev Märss-450562,50 
15Jaan Sutt-420112,50 15Enn Päll-100675,00 
16Jaan Sutt-110450,00 16Enn Päll-110450,00 
17Hendrik Kont50787,50 17Hillar Ruus500675,00 
18Hendrik Kont-1200,253,13 18Hillar Ruus-501,518,75 
19Oleg Sirotin-130450,00 19Mati Tali630787,50 
20Oleg Sirotin-110112,50 20Mati Tali110787,50 
21Kalle Ojassalu7208100,00 21Eduard Rumvolt660450,00 
22Kalle Ojassalu-130450,00 22Eduard Rumvolt-95000,00 
23Jüri Pärsin200675,00 23Raivo Sikk-100675,00 
24Jüri Pärsin-80000,00 24Raivo Sikk420450,00 
25Hillar Ruus100562,50 25Jüri Pärsin-12000,00 
26Hillar Ruus-660450,00 26Jüri Pärsin60000,00 
27Jan Vilgats450675,00 27Toivo Vähi5008100,00 
28Jan Vilgats90225,00 28Toivo Vähi170787,50 
29Mati Tali7308100,00 29Arnold Kivik-140675,00 
30Mati Tali100562,50 30Arnold Kivik-508100,00 

PLAYER 7 KALLE OJASSALU PLAYER 8 VILLU OJASSALU 
INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
Neuberg Top 8 MPs 150,5/240 Score 62,71% Neuberg Top 8 MPs 121,25/240 Score 50,52% 
Session Rank 1 Session Rank 11 
BdPartnerScoreMPsPrcent BdPartnerScoreMPsPrcent 
1Ülis Riisalu1408100,00 1Sulev Märss-100337,50 
2Ülis Riisalu150675,00 2Sulev Märss4308100,00 
3Eduard Rumvolt-110562,50 3Ats Päll-120225,00 
4Eduard Rumvolt-650225,00 4Ats Päll-650225,00 
5Hillar Ruus-100675,00 5Arnold Kivik-100675,00 
6Hillar Ruus-200112,50 6Arnold Kivik110787,50 
7Sulev Märss100562,50 7Mati Tali2008100,00 
8Sulev Märss-430562,50 8Mati Tali-490225,00 
9Toivo Vähi2008100,00 9Enn Päll-600225,00 
10Toivo Vähi-150337,50 10Enn Päll-110675,00 
11Raivo Sikk1508100,00 11Oleg Sirotin-420225,00 
12Raivo Sikk420450,00 12Oleg Sirotin420450,00 
13Mati Tali-1430225,00 13Jüri Pärsin-660562,50 
14Mati Tali-450562,50 14Jüri Pärsin-450562,50 
15Ago Lindsaar-420112,50 15Eduard Rumvolt1008100,00 
16Ago LindsaarPass8100,00 16Eduard Rumvolt-14000,00 
17Arnold Kivik420450,00 17Mart Jäger-50112,50 
18Arnold Kivik-501,518,75 18Mart Jäger805,2565,63 
19Jüri Pärsin130450,00 19Hendrik Kont5000,00 
20Jüri Pärsin110787,50 20Hendrik Kont80225,00 
21Ats Päll7208100,00 21Toivo Vähi680675,00 
22Ats Päll-130450,00 22Toivo Vähi1408100,00 
23Oleg Sirotin-200225,00 23Hillar Ruus11008100,00 
24Oleg Sirotin8008100,00 24Hillar Ruus420450,00 
25Hendrik Kont-90675,00 25Ülis Riisalu508100,00 
26Hendrik Kont690787,50 26Ülis Riisalu620225,00 
27Enn Päll200450,00 27Ago Lindsaar100112,50 
28Enn Päll170787,50 28Ago Lindsaar5000,00 
29Mart Jäger1008100,00 29Raivo Sikk-620337,50 
30Mart Jäger-100337,50 30Raivo Sikk-100337,50 

PLAYER 9 JAAN SUTT PLAYER 10 JAN VILGATS 
INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
Neuberg Top 8 MPs 95,75/240 Score 39,90% Neuberg Top 8 MPs 128,2/240 Score 53,42% 
Session Rank 20 Session Rank 8 
BdPartnerScoreMPsPrcent BdPartnerScoreMPsPrcent 
1Mati Tali-100337,50 1Jüri Pärsin-90675,00 
2Mati Tali130337,50 2Jüri Pärsin130337,50 
3Toivo Vähi-110562,50 3Enn Päll-908100,00 
4Toivo Vähi-650225,00 4Enn Päll-200787,50 
5Mart Jäger-150112,50 5Raivo Sikk-150112,50 
6Mart Jäger-100450,00 6Raivo Sikk110787,50 
7Jüri Pärsin-110225,00 7Hendrik Kont100562,50 
8Jüri Pärsin-1308100,00 8Hendrik Kont-430562,50 
9Ago Lindsaar-100675,00 9Eduard Rumvolt-600225,00 
10Ago Lindsaar-150337,50 10Eduard Rumvolt-808100,00 
11Hillar Ruus-150450,00 11Arnold Kivik-140675,00 
12Hillar Ruus-15000,00 12Arnold Kivik420450,00 
13Hendrik Kont1008100,00 13Ülis Riisalu-660562,50 
14Hendrik Kont-48000,00 14Ülis Riisalu-450562,50 
15Ats Päll-420112,50 15Toivo Vähi-200450,00 
16Ats Päll-110450,00 16Toivo Vähi-110450,00 
17Raivo Sikk-50112,50 17Oleg Sirotin5508100,00 
18Raivo Sikk1207,7596,88 18Oleg Sirotin60/403,240,00 
19Ülis Riisalu110225,00 19Sulev Märss630787,50 
20Ülis Riisalu90450,00 20Sulev Märss-10000,00 
21Enn Päll650225,00 21Ago Lindsaar60000,00 
22Enn Päll-150225,00 22Ago Lindsaar-50675,00 
23Arnold Kivik-200225,00 23Mart Jäger-200225,00 
24Arnold Kivik-5000,00 24Mart Jäger420450,00 
25Sulev Märss-100337,50 25Mati Tali-100337,50 
26Sulev Märss690787,50 26Mati Tali660450,00 
27Eduard Rumvolt100112,50 27Ats Päll450675,00 
28Eduard Rumvolt120450,00 28Ats Päll90225,00 
29Oleg Sirotin-620337,50 29Hillar Ruus-73000,00 
30Oleg Sirotin-100337,50 30Hillar Ruus-100337,50 

PLAYER 11 OLEG SIROTIN PLAYER 12 RAIVO SIKK 
INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
Neuberg Top 8 MPs 119,2/240 Score 49,67% Neuberg Top 8 MPs 117,75/240 Score 49,06% 
Session Rank 12 Session Rank 13 
BdPartnerScoreMPsPrcent BdPartnerScoreMPsPrcent 
1Ago Lindsaar3008100,00 1Enn Päll90225,00 
2Ago Lindsaar508100,00 2Enn Päll-130562,50 
3Hendrik Kont6008100,00 3Jüri Pärsin9000,00 
4Hendrik Kont200112,50 4Jüri Pärsin200112,50 
5Lembit Kapp-100675,00 5Jan Vilgats-150112,50 
6Lembit Kapp-200112,50 6Jan Vilgats110787,50 
7Enn Päll-20000,00 7Toivo Vähi-100337,50 
8Enn Päll490675,00 8Toivo Vähi430337,50 
9Mati Tali600675,00 9Sulev Märss-20000,00 
10Mati Tali110225,00 10Sulev Märss150562,50 
11Villu Ojassalu-420225,00 11Kalle Ojassalu1508100,00 
12Villu Ojassalu420450,00 12Kalle Ojassalu420450,00 
13Toivo Vähi660337,50 13Ats Päll-10000,00 
14Toivo Vähi450337,50 14Ats Päll4808100,00 
15Ülis Riisalu200450,00 15Hendrik Kont420787,50 
16Ülis Riisalu110450,00 16Hendrik Kont110450,00 
17Jan Vilgats5508100,00 17Jaan Sutt-50112,50 
18Jan Vilgats60/403,240,00 18Jaan Sutt1207,7596,88 
19Ats Päll-130450,00 19Eduard Rumvolt-630112,50 
20Ats Päll-110112,50 20Eduard Rumvolt-110112,50 
21Jüri Pärsin-72000,00 21Mati Tali-660450,00 
22Jüri Pärsin130450,00 22Mati Tali9508100,00 
23Kalle Ojassalu-200225,00 23Lembit Kapp-100675,00 
24Kalle Ojassalu8008100,00 24Lembit Kapp420450,00 
25Eduard Rumvolt100562,50 25Ago Lindsaar-5000,00 
26Eduard Rumvolt-690112,50 26Ago Lindsaar-620675,00 
27Sulev Märss-100787,50 27Ülis Riisalu-100787,50 
28Sulev Märss-120450,00 28Ülis Riisalu-508100,00 
29Jaan Sutt-620337,50 29Villu Ojassalu-620337,50 
30Jaan Sutt-100337,50 30Villu Ojassalu-100337,50 

PLAYER 13 MART JÄGER PLAYER 14 ARNOLD KIVIK 
INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
Neuberg Top 8 MPs 126,25/240 Score 52,60% Neuberg Top 8 MPs 128,5/240 Score 53,54% 
Session Rank 9 Session Rank 7 
BdPartnerScoreMPsPrcent BdPartnerScoreMPsPrcent 
1Toivo Vähi100562,50 1Ats Päll100562,50 
2Toivo Vähi-130562,50 2Ats Päll-43000,00 
3Mati Tali110337,50 3Sulev Märss120675,00 
4Mati Tali650675,00 4Sulev Märss650675,00 
5Jaan Sutt-150112,50 5Villu Ojassalu-100675,00 
6Jaan Sutt-100450,00 6Villu Ojassalu110787,50 
7Ats Päll1808100,00 7Eduard Rumvolt-100337,50 
8Ats Päll5008100,00 8Eduard Rumvolt430337,50 
9Ülis Riisalu600675,00 9Hendrik Kont600675,00 
10Ülis Riisalu6508100,00 10Hendrik Kont8000,00 
11Lembit Kapp-50000,00 11Jan Vilgats-140675,00 
12Lembit Kapp4508100,00 12Jan Vilgats420450,00 
13Eduard Rumvolt660337,50 13Ago Lindsaar1430675,00 
14Eduard Rumvolt450337,50 14Ago Lindsaar450337,50 
15Jüri Pärsin-10000,00 15Mati Tali420787,50 
16Jüri Pärsin1408100,00 16Mati TaliPass00,00 
17Villu Ojassalu-50112,50 17Kalle Ojassalu420450,00 
18Villu Ojassalu805,2565,63 18Kalle Ojassalu-501,518,75 
19Ago Lindsaar-630112,50 19Enn Päll-110675,00 
20Ago Lindsaar1008100,00 20Enn Päll-90450,00 
21Sulev Märss-6008100,00 21Ülis Riisalu-650675,00 
22Sulev Märss50225,00 22Ülis Riisalu150675,00 
23Jan Vilgats-200225,00 23Jaan Sutt-200225,00 
24Jan Vilgats420450,00 24Jaan Sutt-5000,00 
25Enn Päll90225,00 25Toivo Vähi1208100,00 
26Enn Päll-690112,50 26Toivo Vähi-6008100,00 
27Hendrik Kont-200450,00 27Jüri Pärsin-50000,00 
28Hendrik Kont-170112,50 28Jüri Pärsin-170112,50 
29Kalle Ojassalu1008100,00 29Lembit Kapp-140675,00 
30Kalle Ojassalu-100337,50 30Lembit Kapp-508100,00 

PLAYER 15 HILLAR RUUS PLAYER 16 HENDRIK KONT 
INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
Neuberg Top 8 MPs 107,5/240 Score 44,79% Neuberg Top 8 MPs 97,25/240 Score 40,52% 
Session Rank 15 Session Rank 18 
BdPartnerScoreMPsPrcent BdPartnerScoreMPsPrcent 
1Eduard Rumvolt-14000,00 1Lembit Kapp-30000,00 
2Eduard Rumvolt-150225,00 2Lembit Kapp-5000,00 
3Ülis Riisalu110337,50 3Oleg Sirotin6008100,00 
4Ülis Riisalu650675,00 4Oleg Sirotin200112,50 
5Kalle Ojassalu-100675,00 5Ago Lindsaar100225,00 
6Kalle Ojassalu-200112,50 6Ago Lindsaar200787,50 
7Ago Lindsaar110675,00 7Jan Vilgats100562,50 
8Ago Lindsaar13000,00 8Jan Vilgats-430562,50 
9Jüri Pärsin100225,00 9Arnold Kivik600675,00 
10Jüri Pärsin150562,50 10Arnold Kivik8000,00 
11Jaan Sutt-150450,00 11Eduard Rumvolt140225,00 
12Jaan Sutt-15000,00 12Eduard Rumvolt-420450,00 
13Enn Päll14408100,00 13Jaan Sutt1008100,00 
14Enn Päll450337,50 14Jaan Sutt-48000,00 
15Sulev Märss100225,00 15Raivo Sikk420787,50 
16Sulev Märss110450,00 16Raivo Sikk110450,00 
17Lembit Kapp500675,00 17Ats Päll50787,50 
18Lembit Kapp-501,518,75 18Ats Päll-1200,253,13 
19Toivo Vähi-508100,00 19Villu Ojassalu5000,00 
20Toivo Vähi-80675,00 20Villu Ojassalu80225,00 
21Hendrik Kont-680225,00 21Hillar Ruus-680225,00 
22Hendrik Kont-14000,00 22Hillar Ruus-14000,00 
23Villu Ojassalu11008100,00 23Toivo Vähi-110000,00 
24Villu Ojassalu420450,00 24Toivo Vähi-420450,00 
25Ats Päll100562,50 25Kalle Ojassalu-90675,00 
26Ats Päll-660450,00 26Kalle Ojassalu690787,50 
27Mati Tali-450225,00 27Mart Jäger-200450,00 
28Mati Tali-90675,00 28Mart Jäger-170112,50 
29Jan Vilgats-73000,00 29Enn Päll-10000,00 
30Jan Vilgats-100337,50 30Enn Päll100562,50 

PLAYER 17 SULEV MÄRSS PLAYER 18 JÜRI PÄRSIN 
INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
Neuberg Top 8 MPs 122,5/240 Score 51,04% Neuberg Top 8 MPs 98,75/240 Score 41,15% 
Session Rank 10 Session Rank 17 
BdPartnerScoreMPsPrcent BdPartnerScoreMPsPrcent 
1Villu Ojassalu-100337,50 1Jan Vilgats-90675,00 
2Villu Ojassalu4308100,00 2Jan Vilgats130337,50 
3Arnold Kivik120675,00 3Raivo Sikk9000,00 
4Arnold Kivik650675,00 4Raivo Sikk200112,50 
5Ats Päll100225,00 5Enn Päll150787,50 
6Ats Päll-110112,50 6Enn Päll-110112,50 
7Kalle Ojassalu100562,50 7Jaan Sutt-110225,00 
8Kalle Ojassalu-430562,50 8Jaan Sutt-1308100,00 
9Raivo Sikk-20000,00 9Hillar Ruus100225,00 
10Raivo Sikk150562,50 10Hillar Ruus150562,50 
11Toivo Vähi-15000,00 11Ago Lindsaar150450,00 
12Toivo Vähi-420450,00 12Ago Lindsaar1508100,00 
13Lembit Kapp-144000,00 13Villu Ojassalu-660562,50 
14Lembit Kapp-450562,50 14Villu Ojassalu-450562,50 
15Hillar Ruus100225,00 15Mart Jäger-10000,00 
16Hillar Ruus110450,00 16Mart Jäger1408100,00 
17Enn Päll-500225,00 17Eduard Rumvolt50787,50 
18Enn Päll506,581,25 18Eduard Rumvolt-802,7534,38 
19Jan Vilgats630787,50 19Kalle Ojassalu130450,00 
20Jan Vilgats-10000,00 20Kalle Ojassalu110787,50 
21Mart Jäger-6008100,00 21Oleg Sirotin-72000,00 
22Mart Jäger50225,00 22Oleg Sirotin130450,00 
23Ago Lindsaar200675,00 23Ats Päll200675,00 
24Ago Lindsaar-420450,00 24Ats Päll-80000,00 
25Jaan Sutt-100337,50 25Lembit Kapp-12000,00 
26Jaan Sutt690787,50 26Lembit Kapp60000,00 
27Oleg Sirotin-100787,50 27Arnold Kivik-50000,00 
28Oleg Sirotin-120450,00 28Arnold Kivik-170112,50 
29Eduard Rumvolt620562,50 29Toivo Vähi140225,00 
30Eduard Rumvolt100562,50 30Toivo Vähi5000,00 

PLAYER 19 ÜLIS RIISALU PLAYER 20 MATI TALI 
INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 INDIVIDUAALSED MV 2015 I 09/04/2015 
Session 1 Section A Session 1 Section A 
Neuberg Top 8 MPs 143,8/240 Score 59,92% Neuberg Top 8 MPs 138,5/240 Score 57,71% 
Session Rank 2 Session Rank 3 
BdPartnerScoreMPsPrcent BdPartnerScoreMPsPrcent 
1Kalle Ojassalu1408100,00 1Jaan Sutt-100337,50 
2Kalle Ojassalu150675,00 2Jaan Sutt130337,50 
3Hillar Ruus110337,50 3Mart Jäger110337,50 
4Hillar Ruus650675,00 4Mart Jäger650675,00 
5Eduard Rumvolt100225,00 5Toivo Vähi150787,50 
6Eduard Rumvolt200787,50 6Toivo Vähi100450,00 
7Lembit Kapp-18000,00 7Villu Ojassalu2008100,00 
8Lembit Kapp-50000,00 8Villu Ojassalu-490225,00 
9Mart Jäger600675,00 9Oleg Sirotin600675,00 
10Mart Jäger6508100,00 10Oleg Sirotin110225,00 
11Ats Päll5008100,00 11Enn Päll420675,00 
12Ats Päll-45000,00 12Enn Päll-420450,00 
13Jan Vilgats-660562,50 13Kalle Ojassalu-1430225,00 
14Jan Vilgats-450562,50 14Kalle Ojassalu-450562,50 
15Oleg Sirotin200450,00 15Arnold Kivik420787,50 
16Oleg Sirotin110450,00 16Arnold KivikPass00,00 
17Toivo Vähi-55000,00 17Ago Lindsaar-420450,00 
18Toivo Vähi60/404,860,00 18Ago Lindsaar506,581,25 
19Jaan Sutt110225,00 19Lembit Kapp630787,50 
20Jaan Sutt90450,00 20Lembit Kapp110787,50 
21Arnold Kivik-650675,00 21Raivo Sikk-660450,00 
22Arnold Kivik150675,00 22Raivo Sikk9508100,00 
23Enn Päll200675,00 23Eduard Rumvolt100225,00 
24Enn Päll508100,00 24Eduard Rumvolt-420450,00 
25Villu Ojassalu508100,00 25Jan Vilgats-100337,50 
26Villu Ojassalu620225,00 26Jan Vilgats660450,00 
27Raivo Sikk-100787,50 27Hillar Ruus-450225,00 
28Raivo Sikk-508100,00 28Hillar Ruus-90675,00 
29Ago Lindsaar620562,50 29Ats Päll7308100,00 
30Ago Lindsaar100562,50 30Ats Päll100562,50 

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar