SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

teisipäev, 24. veebruar 2015

SIMULTAAN

Ranks

JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 - klõpsa siin: VABARIIKLIK KOKKUVÕTE

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

5 Table 24 Board Howell Movement Received 120 of 120 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
13Kalle Ojassalu & Jüri Meksun122,0019263,54
21Villu Ojassalu & Jaan Sutt115,0019259,90
36Enn Päll & Ats Päll103,0019253,65
410Lembit Kapp & Ülis Riisalu102,0019253,13
55Raivo Sikk & Hendrik Kont97,0019250,52
68Andrus Sibul & Eduard Rumvolt95,0019249,48
77Sulev Märss & Mart Jäger93,0019248,44
82Jan Vilgats & Arnold Kivik85,0019244,27
99Ain Maantee & Jaak Sibul77,0019240,10
104Mati Tali & Jüri Pärsin71,0019236,98

(printed at 23.02.2015 21:47:49 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133NT=WC4 -40035Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
583NT+1EHJ -43008Raivo Sikk & Hendrik KontAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
673NT-1ES850 62Enn Päll & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
923NT=ED4 -40035Ain Maantee & Jaak SibulJan Vilgats & Arnold Kivik
1043NT-2ED4100 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
135S=WDA -45017Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
581S+3WDA -17062Raivo Sikk & Hendrik KontAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
674S=EDA -42044Enn Päll & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
924S+1WD4 -45017Ain Maantee & Jaak SibulJan Vilgats & Arnold Kivik
1042H+1SSA140 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
131D-2WC8200 80Villu Ojassalu & Jaan SuttKalle Ojassalu & Jüri Meksun
583NT-4SS2 -20008Raivo Sikk & Hendrik KontAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
671NT-3NS2 -15026Enn Päll & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
922H+1NS3140 62Ain Maantee & Jaak SibulJan Vilgats & Arnold Kivik
1043NT-1SS2 -5044Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242C=WS4 -9062Jan Vilgats & Arnold KivikMati Tali & Jüri Pärsin
612S-1SCA -10044Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
783NT-3WD5300 80Sulev Märss & Mart JägerAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
932Hx-4NC9 -110008Ain Maantee & Jaak SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1053D+1ECJ -13026Lembit Kapp & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Hendrik Kont
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S=ND8620 53Jan Vilgats & Arnold KivikMati Tali & Jüri Pärsin
613NT+1NC6630 80Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
784S=ND7620 53Sulev Märss & Mart JägerAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
937NTx-2SHA -50008Ain Maantee & Jaak SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1056S-2ND8 -20026Lembit Kapp & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Hendrik Kont
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244H+3NC5510 44Jan Vilgats & Arnold KivikMati Tali & Jüri Pärsin
614H+2NC8480 17Enn Päll & Ats PällVillu Ojassalu & Jaan Sutt
784H+2NC5480 17Sulev Märss & Mart JägerAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
936H=SC2980 71Ain Maantee & Jaak SibulKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1056H=NSK980 71Lembit Kapp & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Hendrik Kont
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353Dx-1EH4200 35Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRaivo Sikk & Hendrik Kont
721NT-3EC9300 62Sulev Märss & Mart JägerJan Vilgats & Arnold Kivik
813D-1EH4100 08Andrus Sibul & Eduard RumvoltVillu Ojassalu & Jaan Sutt
943D-2EH4200 35Ain Maantee & Jaak SibulMati Tali & Jüri Pärsin
1061NT-4EC2400 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353NT-1ED750 35Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRaivo Sikk & Hendrik Kont
721NT=ED7 -9008Sulev Märss & Mart JägerJan Vilgats & Arnold Kivik
813NT-2ED2100 62Andrus Sibul & Eduard RumvoltVillu Ojassalu & Jaan Sutt
944H-3ESA150 80Ain Maantee & Jaak SibulMati Tali & Jüri Pärsin
1063NT-1ED750 35Lembit Kapp & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354H-4ES8400 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRaivo Sikk & Hendrik Kont
723NT-1WC9100 44Sulev Märss & Mart JägerJan Vilgats & Arnold Kivik
813NT-2WSK200 62Andrus Sibul & Eduard RumvoltVillu Ojassalu & Jaan Sutt
941NT+2WSQ -15017Ain Maantee & Jaak SibulMati Tali & Jüri Pärsin
1063S-3SCA -15017Lembit Kapp & Ülis RiisaluEnn Päll & Ats Päll
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
125Sx-4WHQ1100 62Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Arnold Kivik
463NT-1SS5 -10008Mati Tali & Jüri PärsinEnn Päll & Ats Päll
835D+1SH3620 35Andrus Sibul & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Jüri Meksun
955D+1SSA620 35Ain Maantee & Jaak SibulRaivo Sikk & Hendrik Kont
1076Dx=SHA1540 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
121S=NC380 80Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Arnold Kivik
461S-1NC7 -5053Mati Tali & Jüri PärsinEnn Päll & Ats Päll
831S-1NC7 -5053Andrus Sibul & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Jüri Meksun
954S-4NC6 -20017Ain Maantee & Jaak SibulRaivo Sikk & Hendrik Kont
1074S-4NC7 -20017Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
122H+1SC9140 80Villu Ojassalu & Jaan SuttJan Vilgats & Arnold Kivik
461S+3EC3 -17026Mati Tali & Jüri PärsinEnn Päll & Ats Päll
834H-1NCQ -10062Andrus Sibul & Eduard RumvoltKalle Ojassalu & Jüri Meksun
953Sx=EHQ -53008Ain Maantee & Jaak SibulRaivo Sikk & Hendrik Kont
1073S=EC3 -14044Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
141D=EHJ -7044Villu Ojassalu & Jaan SuttMati Tali & Jüri Pärsin
231NT=WD4 -9017Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
572NT-2WH7200 71Raivo Sikk & Hendrik KontSulev Märss & Mart Jäger
961NT=EH6 -9017Ain Maantee & Jaak SibulEnn Päll & Ats Päll
1083H-2ES3200 71Lembit Kapp & Ülis RiisaluAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
145D-1WH1050 35Villu Ojassalu & Jaan SuttMati Tali & Jüri Pärsin
234NT-3EHA150 71Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
573NT-1EHA50 35Raivo Sikk & Hendrik KontSulev Märss & Mart Jäger
963D+1WH10 -13008Ain Maantee & Jaak SibulEnn Päll & Ats Päll
1085S-3EHA150 71Lembit Kapp & Ülis RiisaluAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
14PASSN 0 62Villu Ojassalu & Jaan SuttMati Tali & Jüri Pärsin
234H-5N*CJ -50008Jan Vilgats & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
572NT-3ND5 -30026Raivo Sikk & Hendrik KontSulev Märss & Mart Jäger
963NT-2NS5 -20044Ain Maantee & Jaak SibulEnn Päll & Ats Päll
1083H-3W*D2150 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
255D-1ES5100 62Jan Vilgats & Arnold KivikRaivo Sikk & Hendrik Kont
343D=WSK -11044Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
682D+2WH5 -13017Enn Päll & Ats PällAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
975Dx-1WD3200 80Ain Maantee & Jaak SibulSulev Märss & Mart Jäger
1014D=WSK -13017Lembit Kapp & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
251NT=WH10 -9008Jan Vilgats & Arnold KivikRaivo Sikk & Hendrik Kont
342S+1NH9140 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
681S+2NCJ140 71Enn Päll & Ats PällAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
972NT-1WH1050 26Ain Maantee & Jaak SibulSulev Märss & Mart Jäger
1012S=NDK110 44Lembit Kapp & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
251S+2WCA -14053Jan Vilgats & Arnold KivikRaivo Sikk & Hendrik Kont
343S=WD5 -14053Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
683S=WH5 -14053Enn Päll & Ats PällAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
972S+2WD2 -17008Ain Maantee & Jaak SibulSulev Märss & Mart Jäger
1012S+1ED5 -14053Lembit Kapp & Ülis RiisaluVillu Ojassalu & Jaan Sutt
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
362NT-4WD5400 80Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
453D+1SC3130 44Mati Tali & Jüri PärsinRaivo Sikk & Hendrik Kont
713D=SHK110 17Sulev Märss & Mart JägerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
984H-2ESJ200 62Ain Maantee & Jaak SibulAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
1022D+1SC3110 17Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
365Dx=NS3750 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
455Dx=NHK750 71Mati Tali & Jüri PärsinRaivo Sikk & Hendrik Kont
714D+2NC2170 08Sulev Märss & Mart JägerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
985D=NH2600 35Ain Maantee & Jaak SibulAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
1025D=NS8600 35Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
364S=SDK620 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
452NT=WSA -12008Mati Tali & Jüri PärsinRaivo Sikk & Hendrik Kont
713S+1SCA170 44Sulev Märss & Mart JägerVillu Ojassalu & Jaan Sutt
984Sx+1SHK990 80Ain Maantee & Jaak SibulAndrus Sibul & Eduard Rumvolt
1023Cx-1WSA100 26Lembit Kapp & Ülis RiisaluJan Vilgats & Arnold Kivik
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
473S-1EC2100 35Mati Tali & Jüri PärsinSulev Märss & Mart Jäger
563C+1NHJ130 71Raivo Sikk & Hendrik KontEnn Päll & Ats Päll
822C+2NH6130 71Andrus Sibul & Eduard RumvoltJan Vilgats & Arnold Kivik
913S-1EC8100 35Ain Maantee & Jaak SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1033S=WCA -14008Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
472NT-2EC2200 53Mati Tali & Jüri PärsinSulev Märss & Mart Jäger
561NT=EC2 -9026Raivo Sikk & Hendrik KontEnn Päll & Ats Päll
822NT-3ECQ300 80Andrus Sibul & Eduard RumvoltJan Vilgats & Arnold Kivik
911NT-2EC6200 53Ain Maantee & Jaak SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1033C-1SD10 -10008Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
471S+1WH5 -11017Mati Tali & Jüri PärsinSulev Märss & Mart Jäger
562H=ED2 -11017Raivo Sikk & Hendrik KontEnn Päll & Ats Päll
823NT-1E*H350 62Andrus Sibul & Eduard RumvoltJan Vilgats & Arnold Kivik
911S=WC3 -8044Ain Maantee & Jaak SibulVillu Ojassalu & Jaan Sutt
1031NT+1N*S10120 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 VILLU OJASSALU & JAAN SUTT
JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 115/192 Score 59,90% Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT=WC4-40037,503 12 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
2NSNS5S=WDA-45012,501
3EWNS1D-2WC8200100,008
4AllEW2S-1SCA10050,004 11 Enn Päll
Ats Päll
5NSEW3NT+1NC6-6300,000
6EWEW4H+2NC8-48087,507
7AllEW3D-1EH4-100100,008 12 Andrus Sibul
Eduard Rumvolt
8-EW3NT-2ED2-10025,002
9EWEW3NT-2WSK-20025,002
10AllNS5Sx-4WHQ110075,006 22 Jan Vilgats
Arnold Kivik
11-NS1S=NC380100,008
12NSNS2H+1SC9140100,008
13AllNS1D=EHJ-7050,004 13 Mati Tali
Jüri Pärsin
14-NS5D-1WH105037,503
15NSNSPASSN Pass75,006
16EWEW4D=WSK13087,507 14 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
17-EW2S=NDK-11050,004
18NSEW2S+1ED514037,503
19EWEW3D=SHK-11087,507 19 Sulev Märss
Mart Jäger
20AllEW4D+2NC2-170100,008
21NSEW3S+1SCA-17050,004
22EWEW3S-1EC8-10062,505 12 Ain Maantee
Jaak Sibul
23AllEW1NT-2EC6-20037,503
24-EW1S=WC38050,004

PAIR 2 JAN VILGATS & ARNOLD KIVIK
JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 85/192 Score 44,27% Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT=ED440062,505 14 Ain Maantee
Jaak Sibul
2NSEW4S+1WD445087,507
3EWEW2H+1NS3-14025,002
4AllNS2C=WS4-9075,006 15 Mati Tali
Jüri Pärsin
5NSNS4S=ND862062,505
6EWNS4H+3NC551050,004
7AllEW1NT-3EC9-30025,002 14 Sulev Märss
Mart Jäger
8-EW1NT=ED790100,008
9EWEW3NT-1WC9-10050,004
10AllEW5Sx-4WHQ-110025,002 2 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
11-EW1S=NC3-800,000
12NSEW2H+1SC9-1400,000
13AllNS1NT=WD4-9012,501 8 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
14-NS4NT-3EHA15087,507
15NSNS4H-5N*CJ-5000,000
16EWNS5D-1ES510075,006 11 Raivo Sikk
Hendrik Kont
17-NS1NT=WH10-900,000
18NSNS1S+2WCA-14062,505
19EWEW2D+1SC3-11087,507 18 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
20AllEW5D=NS8-60062,505
21NSEW3Cx-1WSA-10075,006
22EWEW2C+2NH6-13012,501 3 Andrus Sibul
Eduard Rumvolt
23AllEW2NT-3ECQ-3000,000
24-EW3NT-1E*H3-5025,002

PAIR 3 KALLE OJASSALU & JÜRI MEKSUN
JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 122/192 Score 63,54% Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT=WC440062,505 12 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
2NSEW5S=WDA45087,507
3EWEW1D-2WC8-2000,000
4AllEW2Hx-4NC91100100,008 17 Ain Maantee
Jaak Sibul
5NSEW7NTx-2SHA500100,008
6EWEW6H=SC2-98012,501
7AllNS3Dx-1EH420037,503 14 Raivo Sikk
Hendrik Kont
8-NS3NT-1ED75037,503
9EWNS4H-4ES8400100,008
10AllEW5D+1SH3-62062,505 10 Andrus Sibul
Eduard Rumvolt
11-EW1S-1NC75037,503
12NSEW4H-1NCQ10025,002
13AllEW1NT=WD49087,507 16 Jan Vilgats
Arnold Kivik
14-EW4NT-3EHA-15012,501
15NSEW4H-5N*CJ500100,008
16EWNS3D=WSK-11050,004 16 Mati Tali
Jüri Pärsin
17-NS2S+1NH914087,507
18NSNS3S=WD5-14062,505
19EWNS2NT-4WD5400100,008 21 Enn Päll
Ats Päll
20AllNS5Dx=NS375087,507
21NSNS4S=SDK62075,006
22EWEW3S=WCA140100,008 16 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
23AllEW3C-1SD10100100,008
24-EW1NT+1N*S10-1200,000

PAIR 4 MATI TALI & JÜRI PÄRSIN
JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 71/192 Score 36,98% Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT-2ED4-1000,000 4 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
2NSEW2H+1SSA-1400,000
3EWEW3NT-1SS25050,004
4AllEW2C=WS49025,002 9 Jan Vilgats
Arnold Kivik
5NSEW4S=ND8-62037,503
6EWEW4H+3NC5-51050,004
7AllEW3D-2EH4-20062,505 12 Ain Maantee
Jaak Sibul
8-EW4H-3ESA-1500,000
9EWEW1NT+2WSQ15087,507
10AllNS3NT-1SS5-1000,000 7 Enn Päll
Ats Päll
11-NS1S-1NC7-5062,505
12NSNS1S+3EC3-17025,002
13AllEW1D=EHJ7050,004 11 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
14-EW5D-1WH10-5062,505
15NSEWPASSN Pass25,002
16EWEW3D=WSK11050,004 8 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
17-EW2S+1NH9-14012,501
18NSEW3S=WD514037,503
19EWNS3D+1SC313050,004 11 Raivo Sikk
Hendrik Kont
20AllNS5Dx=NHK75087,507
21NSNS2NT=WSA-1200,000
22EWNS3S-1EC210037,503 9 Sulev Märss
Mart Jäger
23AllNS2NT-2EC220062,505
24-NS1S+1WH5-11012,501

PAIR 5 RAIVO SIKK & HENDRIK KONT
JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 97/192 Score 50,52% Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT+1EHJ-4300,000 6 Andrus Sibul
Eduard Rumvolt
2NSNS1S+3WDA-17075,006
3EWNS3NT-4SS2-2000,000
4AllEW3D+1ECJ13075,006 13 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
5NSEW6S-2ND820075,006
6EWEW6H=NSK-98012,501
7AllEW3Dx-1EH4-20062,505 10 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
8-EW3NT-1ED7-5062,505
9EWEW4H-4ES8-4000,000
10AllEW5D+1SSA-62062,505 20 Ain Maantee
Jaak Sibul
11-EW4S-4NC620087,507
12NSEW3Sx=EHQ530100,008
13AllNS2NT-2WH720087,507 12 Sulev Märss
Mart Jäger
14-NS3NT-1EHA5037,503
15NSNS2NT-3ND5-30025,002
16EWEW5D-1ES5-10025,002 13 Jan Vilgats
Arnold Kivik
17-EW1NT=WH1090100,008
18NSEW1S+2WCA14037,503
19EWEW3D+1SC3-13050,004 13 Mati Tali
Jüri Pärsin
20AllEW5Dx=NHK-75012,501
21NSEW2NT=WSA120100,008
22EWNS3C+1NHJ13087,507 10 Enn Päll
Ats Päll
23AllNS1NT=EC2-9025,002
24-NS2H=ED2-11012,501

PAIR 6 ENN PÄLL & ATS PÄLL
JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 103/192 Score 53,65% Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT-1ES85075,006 12 Sulev Märss
Mart Jäger
2NSNS4S=EDA-42050,004
3EWNS1NT-3NS2-15025,002
4AllNS2S-1SCA-10050,004 13 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
5NSNS3NT+1NC6630100,008
6EWNS4H+2NC848012,501
7AllEW1NT-4EC2-4000,000 12 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
8-EW3NT-1ED7-5062,505
9EWEW3S-3SCA15087,507
10AllEW3NT-1SS5100100,008 17 Mati Tali
Jüri Pärsin
11-EW1S-1NC75037,503
12NSEW1S+3EC317075,006
13AllEW1NT=EH69087,507 19 Ain Maantee
Jaak Sibul
14-EW3D+1WH10130100,008
15NSEW3NT-2NS520050,004
16EWNS2D+2WH5-13012,501 13 Andrus Sibul
Eduard Rumvolt
17-NS1S+2NCJ14087,507
18NSNS3S=WH5-14062,505
19EWEW2NT-4WD5-4000,000 3 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
20AllEW5Dx=NS3-75012,501
21NSEW4S=SDK-62025,002
22EWEW3C+1NHJ-13012,501 14 Raivo Sikk
Hendrik Kont
23AllEW1NT=EC29075,006
24-EW2H=ED211087,507

PAIR 7 SULEV MÄRSS & MART JÄGER
JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 93/192 Score 48,44% Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT-1ES8-5025,002 12 Enn Päll
Ats Päll
2NSEW4S=EDA42050,004
3EWEW1NT-3NS215075,006
4AllNS3NT-3WD5300100,008 14 Andrus Sibul
Eduard Rumvolt
5NSNS4S=ND762062,505
6EWNS4H+2NC548012,501
7AllNS1NT-3EC930075,006 10 Jan Vilgats
Arnold Kivik
8-NS1NT=ED7-900,000
9EWNS3NT-1WC910050,004
10AllEW6Dx=SHA-15400,000 11 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
11-EW4S-4NC720087,507
12NSEW3S=EC314050,004
13AllEW2NT-2WH7-20012,501 12 Raivo Sikk
Hendrik Kont
14-EW3NT-1EHA-5062,505
15NSEW2NT-3ND530075,006
16EWEW5Dx-1WD3-2000,000 14 Ain Maantee
Jaak Sibul
17-EW2NT-1WH10-5075,006
18NSEW2S+2WD2170100,008
19EWNS3D=SHK11012,501 5 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
20AllNS4D+2NC21700,000
21NSNS3S+1SCA17050,004
22EWEW3S-1EC2-10062,505 15 Mati Tali
Jüri Pärsin
23AllEW2NT-2EC2-20037,503
24-EW1S+1WH511087,507

PAIR 8 ANDRUS SIBUL & EDUARD RUMVOLT
JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 95/192 Score 49,48% Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-EW3NT+1EHJ430100,008 18 Raivo Sikk
Hendrik Kont
2NSEW1S+3WDA17025,002
3EWEW3NT-4SS2200100,008
4AllEW3NT-3WD5-3000,000 10 Sulev Märss
Mart Jäger
5NSEW4S=ND7-62037,503
6EWEW4H+2NC5-48087,507
7AllNS3D-1EH41000,000 12 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
8-NS3NT-2ED210075,006
9EWNS3NT-2WSK20075,006
10AllNS5D+1SH362037,503 14 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
11-NS1S-1NC7-5062,505
12NSNS4H-1NCQ-10075,006
13AllEW3H-2ES3-20012,501 2 Lembit Kapp
Ülis Riisalu
14-EW5S-3EHA-15012,501
15NSEW3H-3W*D2-1500,000
16EWEW2D+2WH513087,507 11 Enn Päll
Ats Päll
17-EW1S+2NCJ-14012,501
18NSEW3S=WH514037,503
19EWEW4H-2ESJ-20025,002 7 Ain Maantee
Jaak Sibul
20AllEW5D=NH2-60062,505
21NSEW4Sx+1SHK-9900,000
22EWNS2C+2NH613087,507 21 Jan Vilgats
Arnold Kivik
23AllNS2NT-3ECQ300100,008
24-NS3NT-1E*H35075,006

PAIR 9 AIN MAANTEE & JAAK SIBUL
JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 77/192 Score 40,10% Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT=ED4-40037,503 10 Jan Vilgats
Arnold Kivik
2NSNS4S+1WD4-45012,501
3EWNS2H+1NS314075,006
4AllNS2Hx-4NC9-11000,000 7 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
5NSNS7NTx-2SHA-5000,000
6EWNS6H=SC298087,507
7AllNS3D-2EH420037,503 12 Mati Tali
Jüri Pärsin
8-NS4H-3ESA150100,008
9EWNS1NT+2WSQ-15012,501
10AllNS5D+1SSA62037,503 4 Raivo Sikk
Hendrik Kont
11-NS4S-4NC6-20012,501
12NSNS3Sx=EHQ-5300,000
13AllNS1NT=EH6-9012,501 5 Enn Päll
Ats Päll
14-NS3D+1WH10-1300,000
15NSNS3NT-2NS5-20050,004
16EWNS5Dx-1WD3200100,008 10 Sulev Märss
Mart Jäger
17-NS2NT-1WH105025,002
18NSNS2S+2WD2-1700,000
19EWNS4H-2ESJ20075,006 17 Andrus Sibul
Eduard Rumvolt
20AllNS5D=NH260037,503
21NSNS4Sx+1SHK990100,008
22EWNS3S-1EC810037,503 12 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
23AllNS1NT-2EC620062,505
24-NS1S=WC3-8050,004

PAIR 10 LEMBIT KAPP & ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK SIMULTAAN 23/02/2015 Session 1 Section A
Neuberg Top 8 Matchpoints 102/192 Score 53,13% Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScorePrcentMPs/RoundOpps
1-NS3NT-2ED4100100,008 20 Mati Tali
Jüri Pärsin
2NSNS2H+1SSA140100,008
3EWNS3NT-1SS2-5050,004
4AllNS3D+1ECJ-13025,002 11 Raivo Sikk
Hendrik Kont
5NSNS6S-2ND8-20025,002
6EWNS6H=NSK98087,507
7AllNS1NT-4EC2400100,008 12 Enn Päll
Ats Päll
8-NS3NT-1ED75037,503
9EWNS3S-3SCA-15012,501
10AllNS6Dx=SHA1540100,008 13 Sulev Märss
Mart Jäger
11-NS4S-4NC7-20012,501
12NSNS3S=EC3-14050,004
13AllNS3H-2ES320087,507 22 Andrus Sibul
Eduard Rumvolt
14-NS5S-3EHA15087,507
15NSNS3H-3W*D2150100,008
16EWNS4D=WSK-13012,501 10 Villu Ojassalu
Jaan Sutt
17-NS2S=NDK11050,004
18NSNS2S+1ED5-14062,505
19EWNS2D+1SC311012,501 6 Jan Vilgats
Arnold Kivik
20AllNS5D=NS860037,503
21NSNS3Cx-1WSA10025,002
22EWNS3S=WCA-1400,000 8 Kalle Ojassalu
Jüri Meksun
23AllNS3C-1SD10-1000,000
24-NS1NT+1N*S10120100,008

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar