SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 17. juuli 2014

KESK EESTI 9 ETAPP

Ranks

JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014

Ranks    

Travellers     ScoreCards

Session 1 Section A

7 Table 26 Board Howell Movement Received 182 of 182 results.

RankPairNames [OVERALL RANKS]ButlerNButlerF
12Ülo Müürissepp & Heino Lapp40,0040,00
21Mait Pari & Uno Viigand36,0036,00
314Kalle Ojassalu & Ülis Riisalu33,0033,00
45Rein Kaarjas & Aimur Raudsepp26,0026,00
57Mihkel Viirelaid & Villu Ojassalu22,0022,00
64Jaan Võsu & Rein Haavala15,0015,00
73Aivar Kustavus & Raul Roslender12,0012,00
810Lembit Kapp & Jaan Sutt9,009,00
98Enn Päll & Oleg Sirotin-14,00-14,00
106Urmas Virves & Endel Küttis-22,00-22,00
1111Eduard Rumvolt & Ants Barot-31,00-31,00
129Arnold Kivik & Jan Vilgats-35,00-35,00
1313Marek Saksing & Andrus Sibul-41,00-41,00
1412Raivo Sikk & Ago Lindsaar-50,00-50,00

(printed at 18.07.2014 13:12:13 by PairsScorer7.2.88(c) JAS)


Travellers    

Ranks     ScoreCards

Session 1 Section A

Board 1 Love All Dealer N Datm NS -220
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
143NT+1ES2 -430-55Mait Pari & Uno ViigandJaan Võsu & Rein Haavala
234H-1ECK50 7-7Ülo Müürissepp & Heino LappAivar Kustavus & Raul Roslender
793NT=WD3 -400-55Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
8132H+1ECK -1402-2Enn Päll & Oleg SirotinMarek Saksing & Andrus Sibul
1064H-1ECA50 7-7Lembit Kapp & Jaan SuttUrmas Virves & Endel Küttis
1253NT+1WD3 -430-55Raivo Sikk & Ago LindsaarRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
14113C-4SHJ -2001-1Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Ants Barot
Board 2 NS Game Dealer E Datm NS 650
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
143NT+1NS5630 -11Mait Pari & Uno ViigandJaan Võsu & Rein Haavala
233NT+3NS5690 1-1Ülo Müürissepp & Heino LappAivar Kustavus & Raul Roslender
793NT+2SC2660 00Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluArnold Kivik & Jan Vilgats
8133NT+3ND2690 1-1Enn Päll & Oleg SirotinMarek Saksing & Andrus Sibul
1062D+4NC9170 -1010Lembit Kapp & Jaan SuttUrmas Virves & Endel Küttis
1253NT+2SS2660 00Raivo Sikk & Ago LindsaarRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
14113NT+2NCQ660 00Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Ants Barot
Board 3 EW Game Dealer S Datm NS -300
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
253NT=ES7 -600-77Ülo Müürissepp & Heino LappRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
343NT-2EC4200 11-11Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Võsu & Rein Haavala
8103NT-2EC2200 11-11Enn Päll & Oleg SirotinLembit Kapp & Jaan Sutt
913NT=EC2 -600-77Arnold Kivik & Jan VilgatsMait Pari & Uno Viigand
1173NT=EC3 -600-77Eduard Rumvolt & Ants BarotMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
1363NT=EC2 -600-77Marek Saksing & Andrus SibulUrmas Virves & Endel Küttis
14124NT-1EC3100 9-9Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 4 Game All Dealer W Datm NS 130
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
252NT=NDQ120 00Ülo Müürissepp & Heino LappRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
342NT=NDQ120 00Aivar Kustavus & Raul RoslenderJaan Võsu & Rein Haavala
8103NT-3SDQ -300-1010Enn Päll & Oleg SirotinLembit Kapp & Jaan Sutt
912NT+1NDQ150 1-1Arnold Kivik & Jan VilgatsMait Pari & Uno Viigand
1171NT+2SH5150 1-1Eduard Rumvolt & Ants BarotMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
1362D-1ES3100 -11Marek Saksing & Andrus SibulUrmas Virves & Endel Küttis
14123NT+1NDJ630 11-11Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 5 NS Game Dealer N Datm NS 700
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
175S+1NDA680 -11Mait Pari & Uno ViigandMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
364S+2NDA680 -11Aivar Kustavus & Raul RoslenderUrmas Virves & Endel Küttis
454S+2NDA680 -11Jaan Võsu & Rein HaavalaRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
9114S+2NDK680 -11Arnold Kivik & Jan VilgatsEduard Rumvolt & Ants Barot
1025S+1NDK680 -11Lembit Kapp & Jaan SuttÜlo Müürissepp & Heino Lapp
1286S=NDK1430 12-12Raivo Sikk & Ago LindsaarEnn Päll & Oleg Sirotin
14134S+2SDA680 -11Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluMarek Saksing & Andrus Sibul
Board 6 EW Game Dealer E Datm NS -520
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
172NT+2ES2 -1808-8Mait Pari & Uno ViigandMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
363NT=ES2 -600-22Aivar Kustavus & Raul RoslenderUrmas Virves & Endel Küttis
453NT+1WHQ -630-33Jaan Võsu & Rein HaavalaRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
9113NT+1EH4 -630-33Arnold Kivik & Jan VilgatsEduard Rumvolt & Ants Barot
1023NT=WH3 -600-22Lembit Kapp & Jaan SuttÜlo Müürissepp & Heino Lapp
1283NT=ES2 -600-22Raivo Sikk & Ago LindsaarEnn Päll & Oleg Sirotin
14132C+1EDK -1109-9Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluMarek Saksing & Andrus Sibul
Board 7 Game All Dealer S Datm NS 310
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
283NT+1NH8630 8-8Ülo Müürissepp & Heino LappEnn Päll & Oleg Sirotin
476NT-1SC9 -100-99Jaan Võsu & Rein HaavalaMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
563NT+1NH8630 8-8Rein Kaarjas & Aimur RaudseppUrmas Virves & Endel Küttis
10126NT-2NH2 -200-1111Lembit Kapp & Jaan SuttRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1133NT+1NH4630 8-8Eduard Rumvolt & Ants BarotAivar Kustavus & Raul Roslender
1393NT+1NH4630 8-8Marek Saksing & Andrus SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
1416NT-4SH10 -400-1212Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluMait Pari & Uno Viigand
Board 8 Love All Dealer W Datm NS 30
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1142NT+2E  -180-55Mait Pari & Uno ViigandKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
283NT-2WH2100 2-2Ülo Müürissepp & Heino LappEnn Päll & Oleg Sirotin
473NT-2WH2100 2-2Jaan Võsu & Rein HaavalaMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
563NT-1WH250 1-1Rein Kaarjas & Aimur RaudseppUrmas Virves & Endel Küttis
10125Dx-2EHQ300 7-7Lembit Kapp & Jaan SuttRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1133NT+2ES2 -460-1010Eduard Rumvolt & Ants BarotAivar Kustavus & Raul Roslender
1394NT-2EH3100 2-2Marek Saksing & Andrus SibulArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 9 EW Game Dealer N Datm NS 180
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1103H+1SC10170 00Mait Pari & Uno ViigandLembit Kapp & Jaan Sutt
393H+1SC2170 00Aivar Kustavus & Raul RoslenderArnold Kivik & Jan Vilgats
583H+1SC10170 00Rein Kaarjas & Aimur RaudseppEnn Päll & Oleg Sirotin
673H+1SC8170 00Urmas Virves & Endel KüttisMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
11133H+1SC3170 00Eduard Rumvolt & Ants BarotMarek Saksing & Andrus Sibul
1243H+1SC3170 00Raivo Sikk & Ago LindsaarJaan Võsu & Rein Haavala
1424H=SC10420 6-6Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluÜlo Müürissepp & Heino Lapp
Board 10 Game All Dealer E Datm NS 0
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
1104H-1NDA -100-33Mait Pari & Uno ViigandLembit Kapp & Jaan Sutt
393H=NDA140 4-4Aivar Kustavus & Raul RoslenderArnold Kivik & Jan Vilgats
582H+1SDA140 4-4Rein Kaarjas & Aimur RaudseppEnn Päll & Oleg Sirotin
672D=ES7 -90-33Urmas Virves & Endel KüttisMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
11134H-1NDA -100-33Eduard Rumvolt & Ants BarotMarek Saksing & Andrus Sibul
1243H-1NDA -100-33Raivo Sikk & Ago LindsaarJaan Võsu & Rein Haavala
1423H=SDJ140 4-4Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluÜlo Müürissepp & Heino Lapp
Board 11 Love All Dealer S Datm NS -10
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
2115H=SC8450 10-10Ülo Müürissepp & Heino LappEduard Rumvolt & Ants Barot
4105S-1WHA50 2-2Jaan Võsu & Rein HaavalaLembit Kapp & Jaan Sutt
695S-1EHA50 2-2Urmas Virves & Endel KüttisArnold Kivik & Jan Vilgats
785S-1WCA50 2-2Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluEnn Päll & Oleg Sirotin
1215Sx=WHA -650-1212Raivo Sikk & Ago LindsaarMait Pari & Uno Viigand
1355Hx=SC8650 12-12Marek Saksing & Andrus SibulRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
1435Sx=WHA -650-1212Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluAivar Kustavus & Raul Roslender
Board 12 NS Game Dealer W Datm NS -50
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
2113NT-1ED450 3-3Ülo Müürissepp & Heino LappEduard Rumvolt & Ants Barot
4103NT+1EH3 -430-99Jaan Võsu & Rein HaavalaLembit Kapp & Jaan Sutt
693NT-1WD650 3-3Urmas Virves & Endel KüttisArnold Kivik & Jan Vilgats
783NT-1ED750 3-3Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluEnn Päll & Oleg Sirotin
1213NT-1ED450 3-3Raivo Sikk & Ago LindsaarMait Pari & Uno Viigand
1354S+1EC3 -450-99Marek Saksing & Andrus SibulRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
1433NT-1ED350 3-3Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluAivar Kustavus & Raul Roslender
Board 13 Game All Dealer N Datm NS 130
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
165Sx-2WDK500 9-9Mait Pari & Uno ViigandUrmas Virves & Endel Küttis
3122H-2ED8200 2-2Aivar Kustavus & Raul RoslenderRaivo Sikk & Ago Lindsaar
5114S-1WDK100 -11Rein Kaarjas & Aimur RaudseppEduard Rumvolt & Ants Barot
7104S=WDK -620-1313Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluLembit Kapp & Jaan Sutt
894S-1WDK100 -11Enn Päll & Oleg SirotinArnold Kivik & Jan Vilgats
1324S-1WDQ100 -11Marek Saksing & Andrus SibulÜlo Müürissepp & Heino Lapp
1444Sx-1WDK200 2-2Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluJaan Võsu & Rein Haavala
Board 14 Love All Dealer E Datm NS 50
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
163C+1NS3130 2-2Mait Pari & Uno ViigandUrmas Virves & Endel Küttis
3122C+2NS3130 2-2Aivar Kustavus & Raul RoslenderRaivo Sikk & Ago Lindsaar
5115C-1SHJ -50-33Rein Kaarjas & Aimur RaudseppEduard Rumvolt & Ants Barot
7102C+3NSQ150 3-3Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluLembit Kapp & Jaan Sutt
893NT+1SD8430 9-9Enn Päll & Oleg SirotinArnold Kivik & Jan Vilgats
1322S+1WHA -140-55Marek Saksing & Andrus SibulÜlo Müürissepp & Heino Lapp
1444H-3NS7 -150-55Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluJaan Võsu & Rein Haavala
Board 15 NS Game Dealer S Datm NS 650
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
134H+3SS10710 2-2Mait Pari & Uno ViigandAivar Kustavus & Raul Roslender
274H+2SS10680 1-1Ülo Müürissepp & Heino LappMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
4134H+2SCA680 1-1Jaan Võsu & Rein HaavalaMarek Saksing & Andrus Sibul
6124H+2SCA680 1-1Urmas Virves & Endel KüttisRaivo Sikk & Ago Lindsaar
8114H+2SCA680 1-1Enn Päll & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Ants Barot
9105D=NCK600 -22Arnold Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Jaan Sutt
1453Cx-1EHK100 -1111Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
Board 16 EW Game Dealer W Datm NS 50
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
132S=SHA110 2-2Mait Pari & Uno ViigandAivar Kustavus & Raul Roslender
272S+1SHA140 3-3Ülo Müürissepp & Heino LappMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
4133S=SHA140 3-3Jaan Võsu & Rein HaavalaMarek Saksing & Andrus Sibul
6122S-1SHA -50-33Urmas Virves & Endel KüttisRaivo Sikk & Ago Lindsaar
8112S=SHK110 2-2Enn Päll & Oleg SirotinEduard Rumvolt & Ants Barot
9102C-2NH3 -100-44Arnold Kivik & Jan VilgatsLembit Kapp & Jaan Sutt
1453C-1NH3 -50-33Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
Board 17 Love All Dealer N Datm NS 150
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
242D+2SCA130 -11Ülo Müürissepp & Heino LappJaan Võsu & Rein Haavala
381NT+1SS4120 -11Aivar Kustavus & Raul RoslenderEnn Päll & Oleg Sirotin
512D+1SS10110 -11Rein Kaarjas & Aimur RaudseppMait Pari & Uno Viigand
7131NT+3NS6180 1-1Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluMarek Saksing & Andrus Sibul
9123NT+1SCA430 7-7Arnold Kivik & Jan VilgatsRaivo Sikk & Ago Lindsaar
10112D+3SCA150 00Lembit Kapp & Jaan SuttEduard Rumvolt & Ants Barot
1462NT=SH8120 -11Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluUrmas Virves & Endel Küttis
Board 18 NS Game Dealer E Datm NS 300
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
246S-2SDJ -200-1111Ülo Müürissepp & Heino LappJaan Võsu & Rein Haavala
384S=SD3620 8-8Aivar Kustavus & Raul RoslenderEnn Päll & Oleg Sirotin
516S-2SDJ -200-1111Rein Kaarjas & Aimur RaudseppMait Pari & Uno Viigand
7134S=SH2620 8-8Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluMarek Saksing & Andrus Sibul
9123NT+1NSJ630 8-8Arnold Kivik & Jan VilgatsRaivo Sikk & Ago Lindsaar
10115S-1SDJ -100-99Lembit Kapp & Jaan SuttEduard Rumvolt & Ants Barot
1463NT=NH7600 7-7Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluUrmas Virves & Endel Küttis
Board 19 EW Game Dealer S Datm NS -30
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
352D=WC10 -90-22Aivar Kustavus & Raul RoslenderRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
492H-1SC2 -50-11Jaan Võsu & Rein HaavalaArnold Kivik & Jan Vilgats
621NT-1SD3 -50-11Urmas Virves & Endel KüttisÜlo Müürissepp & Heino Lapp
811NT-3SD4 -150-33Enn Päll & Oleg SirotinMait Pari & Uno Viigand
10131NT+1SD2120 4-4Lembit Kapp & Jaan SuttMarek Saksing & Andrus Sibul
11123H-2NH3 -100-22Eduard Rumvolt & Ants BarotRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1471NT+1SD8120 4-4Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
Board 20 Game All Dealer W Datm NS 340
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
354C+1NDK150 -55Aivar Kustavus & Raul RoslenderRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
493NT=SSK600 6-6Jaan Võsu & Rein HaavalaArnold Kivik & Jan Vilgats
623NT-1SSK -100-1010Urmas Virves & Endel KüttisÜlo Müürissepp & Heino Lapp
813NT=NS4600 6-6Enn Päll & Oleg SirotinMait Pari & Uno Viigand
10133NT+2SD2660 8-8Lembit Kapp & Jaan SuttMarek Saksing & Andrus Sibul
11121NT+3SD9180 -44Eduard Rumvolt & Ants BarotRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1472NT+2SS4180 -44Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
Board 21 NS Game Dealer N Datm NS 10
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
463S-2NCA -200-55Jaan Võsu & Rein HaavalaUrmas Virves & Endel Küttis
5102NT-1SH8 -100-33Rein Kaarjas & Aimur RaudseppLembit Kapp & Jaan Sutt
733H-1ES450 1-1Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluAivar Kustavus & Raul Roslender
923H-2ES4100 3-3Arnold Kivik & Jan VilgatsÜlo Müürissepp & Heino Lapp
1112H=ES4 -110-33Eduard Rumvolt & Ants BarotMait Pari & Uno Viigand
12133Hx-1ES4100 3-3Raivo Sikk & Ago LindsaarMarek Saksing & Andrus Sibul
1483Hx-1EC5100 3-3Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluEnn Päll & Oleg Sirotin
Board 22 EW Game Dealer E Datm NS -20
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
463C=NS2110 4-4Jaan Võsu & Rein HaavalaUrmas Virves & Endel Küttis
5101NT-2NS2 -100-22Rein Kaarjas & Aimur RaudseppLembit Kapp & Jaan Sutt
732C=NH290 3-3Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluAivar Kustavus & Raul Roslender
923C-2NS2 -100-22Arnold Kivik & Jan VilgatsÜlo Müürissepp & Heino Lapp
1111NT+1NS6120 4-4Eduard Rumvolt & Ants BarotMait Pari & Uno Viigand
12132S=EC10 -110-33Raivo Sikk & Ago LindsaarMarek Saksing & Andrus Sibul
1483NT-3SSQ -150-44Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluEnn Päll & Oleg Sirotin
Board 23 Game All Dealer S Datm NS -100
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
573C-1SSK -10000Rein Kaarjas & Aimur RaudseppMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
6111S+1WC8 -11000Urmas Virves & Endel KüttisEduard Rumvolt & Ants Barot
843C-1SSK -10000Enn Päll & Oleg SirotinJaan Võsu & Rein Haavala
1032S=WC8 -11000Lembit Kapp & Jaan SuttAivar Kustavus & Raul Roslender
1223S=WC8 -140-11Raivo Sikk & Ago LindsaarÜlo Müürissepp & Heino Lapp
1313S=WC2 -140-11Marek Saksing & Andrus SibulMait Pari & Uno Viigand
1494S-3WC8300 9-9Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 24 Love All Dealer W Datm NS 420
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
574H=SS10420 00Rein Kaarjas & Aimur RaudseppMihkel Viirelaid & Villu Ojassalu
6114H+2SS6480 2-2Urmas Virves & Endel KüttisEduard Rumvolt & Ants Barot
843NT+2NHJ460 1-1Enn Päll & Oleg SirotinJaan Võsu & Rein Haavala
1033NT+1NC7430 00Lembit Kapp & Jaan SuttAivar Kustavus & Raul Roslender
1223NT=NHJ400 -11Raivo Sikk & Ago LindsaarÜlo Müürissepp & Heino Lapp
1313S+3SH4230 -55Marek Saksing & Andrus SibulMait Pari & Uno Viigand
1493NT=NC7400 -11Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jan Vilgats
Board 25 EW Game Dealer N Datm NS 340
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
124H-1NDQ -50-99Mait Pari & Uno ViigandÜlo Müürissepp & Heino Lapp
684H=SS3420 2-2Urmas Virves & Endel KüttisEnn Päll & Oleg Sirotin
7124H+1SSJ450 3-3Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
953NT+3NS5490 4-4Arnold Kivik & Jan VilgatsRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
1143NT-1NDQ -50-99Eduard Rumvolt & Ants BarotJaan Võsu & Rein Haavala
1333NT+2SSJ460 3-3Marek Saksing & Andrus SibulAivar Kustavus & Raul Roslender
14104NT+1NDQ460 3-3Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluLembit Kapp & Jaan Sutt
Board 26 Game All Dealer E Datm NS -470
NSEWContByLdNS+NS-IMPsIMPsNSEW
124S=EC2 -620-44Mait Pari & Uno ViigandÜlo Müürissepp & Heino Lapp
684S=EDA -620-44Urmas Virves & Endel KüttisEnn Päll & Oleg Sirotin
7124S-1EC5100 11-11Mihkel Viirelaid & Villu OjassaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
954S=EC6 -620-44Arnold Kivik & Jan VilgatsRein Kaarjas & Aimur Raudsepp
1144S=ES4 -620-44Eduard Rumvolt & Ants BarotJaan Võsu & Rein Haavala
1334S=EHK -620-44Marek Saksing & Andrus SibulAivar Kustavus & Raul Roslender
14105S-1EC2100 11-11Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluLembit Kapp & Jaan Sutt

ScoreCards    

Ranks     Travellers
PAIR 1 MAIT PARI & UNO VIIGAND
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored 36 Session Rank 2
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS3NT+1ES2-430-220 -5 -6 Jaan Võsu
Rein Haavala
2NSNS3NT+1NS5630650 -1
3EWEW3NT=EC2600-300 7 6 Arnold Kivik
Jan Vilgats
4AllEW2NT+1NDQ-150130 -1
5NSNS5S+1NDA680700 -1 7 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
6EWNS2NT+2ES2-180-520 8
7AllEW6NT-4SH10400310 12 7 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
8-NS2NT+2E -18030 -5
9EWNS3H+1SC10170180 0 -3 Lembit Kapp
Jaan Sutt
10AllNS4H-1NDA-1000 -3
11-EW5Sx=WHA650-10 12 9 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
12NSEW3NT-1ED4-50-50 -3
13AllNS5Sx-2WDK500130 9 11 Urmas Virves
Endel Küttis
14-NS3C+1NS313050 2
15NSNS4H+3SS10710650 2 4 Aivar Kustavus
Raul Roslender
16EWNS2S=SHA11050 2
17-EW2D+1SS10-110150 1 12 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
18NSEW6S-2SDJ200300 11
19EWEW1NT-3SD4150-30 3 -3 Enn Päll
Oleg Sirotin
20AllEW3NT=NS4-600340 -6
21NSEW2H=ES411010 3 -1 Eduard Rumvolt
Ants Barot
22EWEW1NT+1NS6-120-20 -4
23AllEW3S=WC2140-100 1 6 Marek Saksing
Andrus Sibul
24-EW3S+3SH4-230420 5
25EWNS4H-1NDQ-50340 -9 -13 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
26AllNS4S=EC2-620-470 -4

PAIR 2 ÜLO MÜÜRISSEPP & HEINO LAPP
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored 40 Session Rank 1
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS4H-1ECK50-220 7 8 Aivar Kustavus
Raul Roslender
2NSNS3NT+3NS5690650 1
3EWNS3NT=ES7-600-300 -7 -7 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
4AllNS2NT=NDQ120130 0
5NSEW5S+1NDK-680700 1 3 Lembit Kapp
Jaan Sutt
6EWEW3NT=WH3600-520 2
7AllNS3NT+1NH8630310 8 10 Enn Päll
Oleg Sirotin
8-NS3NT-2WH210030 2
9EWEW4H=SC10-420180 -6 -10 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
10AllEW3H=SDJ-1400 -4
11-NS5H=SC8450-10 10 13 Eduard Rumvolt
Ants Barot
12NSNS3NT-1ED450-50 3
13AllEW4S-1WDQ-100130 1 6 Marek Saksing
Andrus Sibul
14-EW2S+1WHA14050 5
15NSNS4H+2SS10680650 1 4 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
16EWNS2S+1SHA14050 3
17-NS2D+2SCA130150 -1 -12 Jaan Võsu
Rein Haavala
18NSNS6S-2SDJ-200300 -11
19EWEW1NT-1SD350-30 1 11 Urmas Virves
Endel Küttis
20AllEW3NT-1SSK100340 10
21NSEW3H-2ES4-10010 -3 -1 Arnold Kivik
Jan Vilgats
22EWEW3C-2NS2100-20 2
23AllEW3S=WC8140-100 1 2 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
24-EW3NT=NHJ-400420 1
25EWEW4H-1NDQ50340 9 13 Mait Pari
Uno Viigand
26AllEW4S=EC2620-470 4

PAIR 3 AIVAR KUSTAVUS & RAUL ROSLENDER
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored 12 Session Rank 7
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW4H-1ECK-50-220 -7 -8 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
2NSEW3NT+3NS5-690650 -1
3EWNS3NT-2EC4200-300 11 11 Jaan Võsu
Rein Haavala
4AllNS2NT=NDQ120130 0
5NSNS4S+2NDA680700 -1 -3 Urmas Virves
Endel Küttis
6EWNS3NT=ES2-600-520 -2
7AllEW3NT+1NH4-630310 -8 2 Eduard Rumvolt
Ants Barot
8-EW3NT+2ES246030 10
9EWNS3H+1SC2170180 0 4 Arnold Kivik
Jan Vilgats
10AllNS3H=NDA1400 4
11-EW5Sx=WHA650-10 12 9 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
12NSEW3NT-1ED3-50-50 -3
13AllNS2H-2ED8200130 2 4 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
14-NS2C+2NS313050 2
15NSEW4H+3SS10-710650 -2 -4 Mait Pari
Uno Viigand
16EWEW2S=SHA-11050 -2
17-NS1NT+1SS4120150 -1 7 Enn Päll
Oleg Sirotin
18NSNS4S=SD3620300 8
19EWNS2D=WC10-90-30 -2 -7 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
20AllNS4C+1NDK150340 -5
21NSEW3H-1ES4-5010 -1 -4 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
22EWEW2C=NH2-90-20 -3
23AllEW2S=WC8110-100 0 0 Lembit Kapp
Jaan Sutt
24-EW3NT+1NC7-430420 0
25EWEW3NT+2SSJ-460340 -3 1 Marek Saksing
Andrus Sibul
26AllEW4S=EHK620-470 4

PAIR 4 JAAN VÕSU & REIN HAAVALA
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored 15 Session Rank 6
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW3NT+1ES2430-220 5 6 Mait Pari
Uno Viigand
2NSEW3NT+1NS5-630650 1
3EWEW3NT-2EC4-200-300 -11 -11 Aivar Kustavus
Raul Roslender
4AllEW2NT=NDQ-120130 0
5NSNS4S+2NDA680700 -1 -4 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
6EWNS3NT+1WHQ-630-520 -3
7AllNS6NT-1SC9-100310 -9 -7 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
8-NS3NT-2WH210030 2
9EWEW3H+1SC3-170180 0 3 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
10AllEW3H-1NDA1000 3
11-NS5S-1WHA50-10 2 -7 Lembit Kapp
Jaan Sutt
12NSNS3NT+1EH3-430-50 -9
13AllEW4Sx-1WDK-200130 -2 3 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
14-EW4H-3NS715050 5
15NSNS4H+2SCA680650 1 4 Marek Saksing
Andrus Sibul
16EWNS3S=SHA14050 3
17-EW2D+2SCA-130150 1 12 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
18NSEW6S-2SDJ200300 11
19EWNS2H-1SC2-50-30 -1 5 Arnold Kivik
Jan Vilgats
20AllNS3NT=SSK600340 6
21NSNS3S-2NCA-20010 -5 -1 Urmas Virves
Endel Küttis
22EWNS3C=NS2110-20 4
23AllEW3C-1SSK100-100 0 -1 Enn Päll
Oleg Sirotin
24-EW3NT+2NHJ-460420 -1
25EWEW3NT-1NDQ50340 9 13 Eduard Rumvolt
Ants Barot
26AllEW4S=ES4620-470 4

PAIR 5 REIN KAARJAS & AIMUR RAUDSEPP
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored 26 Session Rank 4
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW3NT+1WD3430-220 5 5 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
2NSEW3NT+2SS2-660650 0
3EWEW3NT=ES7600-300 7 7 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
4AllEW2NT=NDQ-120130 0
5NSEW4S+2NDA-680700 1 4 Jaan Võsu
Rein Haavala
6EWEW3NT+1WHQ630-520 3
7AllNS3NT+1NH8630310 8 9 Urmas Virves
Endel Küttis
8-NS3NT-1WH25030 1
9EWNS3H+1SC10170180 0 4 Enn Päll
Oleg Sirotin
10AllNS2H+1SDA1400 4
11-EW5Hx=SC8-650-10 -12 -3 Marek Saksing
Andrus Sibul
12NSEW4S+1EC3450-50 9
13AllNS4S-1WDK100130 -1 -4 Eduard Rumvolt
Ants Barot
14-NS5C-1SHJ-5050 -3
15NSEW3Cx-1EHK-100650 11 14 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
16EWEW3C-1NH35050 3
17-NS2D+1SS10110150 -1 -12 Mait Pari
Uno Viigand
18NSNS6S-2SDJ-200300 -11
19EWEW2D=WC1090-30 2 7 Aivar Kustavus
Raul Roslender
20AllEW4C+1NDK-150340 5
21NSNS2NT-1SH8-10010 -3 -5 Lembit Kapp
Jaan Sutt
22EWNS1NT-2NS2-100-20 -2
23AllNS3C-1SSK-100-100 0 0 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
24-NS4H=SS10420420 0
25EWEW3NT+3NS5-490340 -4 0 Arnold Kivik
Jan Vilgats
26AllEW4S=EC6620-470 4

PAIR 6 URMAS VIRVES & ENDEL KÜTTIS
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored -22 Session Rank 10
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW4H-1ECA-50-220 -7 3 Lembit Kapp
Jaan Sutt
2NSEW2D+4NC9-170650 10
3EWEW3NT=EC2600-300 7 8 Marek Saksing
Andrus Sibul
4AllEW2D-1ES3-100130 1
5NSEW4S+2NDA-680700 1 3 Aivar Kustavus
Raul Roslender
6EWEW3NT=ES2600-520 2
7AllEW3NT+1NH8-630310 -8 -9 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
8-EW3NT-1WH2-5030 -1
9EWNS3H+1SC8170180 0 -3 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
10AllNS2D=ES7-900 -3
11-NS5S-1EHA50-10 2 5 Arnold Kivik
Jan Vilgats
12NSNS3NT-1WD650-50 3
13AllEW5Sx-2WDK-500130 -9 -11 Mait Pari
Uno Viigand
14-EW3C+1NS3-13050 -2
15NSNS4H+2SCA680650 1 -2 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
16EWNS2S-1SHA-5050 -3
17-EW2NT=SH8-120150 1 -6 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
18NSEW3NT=NH7-600300 -7
19EWNS1NT-1SD3-50-30 -1 -11 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
20AllNS3NT-1SSK-100340 -10
21NSEW3S-2NCA20010 5 1 Jaan Võsu
Rein Haavala
22EWEW3C=NS2-110-20 -4
23AllNS1S+1WC8-110-100 0 2 Eduard Rumvolt
Ants Barot
24-NS4H+2SS6480420 2
25EWNS4H=SS3420340 2 -2 Enn Päll
Oleg Sirotin
26AllNS4S=EDA-620-470 -4

PAIR 7 MIHKEL VIIRELAID & VILLU OJASSALU
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored 22 Session Rank 5
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS3NT=WD3-400-220 -5 -5 Arnold Kivik
Jan Vilgats
2NSNS3NT+2SC2660650 0
3EWEW3NT=EC3600-300 7 6 Eduard Rumvolt
Ants Barot
4AllEW1NT+2SH5-150130 -1
5NSEW5S+1NDA-680700 1 -7 Mait Pari
Uno Viigand
6EWEW2NT+2ES2180-520 -8
7AllEW6NT-1SC9100310 9 7 Jaan Võsu
Rein Haavala
8-EW3NT-2WH2-10030 -2
9EWEW3H+1SC8-170180 0 3 Urmas Virves
Endel Küttis
10AllEW2D=ES7900 3
11-NS5S-1WCA50-10 2 5 Enn Päll
Oleg Sirotin
12NSNS3NT-1ED750-50 3
13AllNS4S=WDK-620130 -13 -10 Lembit Kapp
Jaan Sutt
14-NS2C+3NSQ15050 3
15NSEW4H+2SS10-680650 -1 -4 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
16EWEW2S+1SHA-14050 -3
17-NS1NT+3NS6180150 1 9 Marek Saksing
Andrus Sibul
18NSNS4S=SH2620300 8
19EWEW1NT+1SD8-120-30 -4 0 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
20AllEW2NT+2SS4-180340 4
21NSNS3H-1ES45010 1 4 Aivar Kustavus
Raul Roslender
22EWNS2C=NH290-20 3
23AllEW3C-1SSK100-100 0 0 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
24-EW4H=SS10-420420 0
25EWNS4H+1SSJ450340 3 14 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
26AllNS4S-1EC5100-470 11

PAIR 8 ENN PÄLL & OLEG SIROTIN
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored -14 Session Rank 9
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS2H+1ECK-140-220 2 3 Marek Saksing
Andrus Sibul
2NSNS3NT+3ND2690650 1
3EWNS3NT-2EC2200-300 11 1 Lembit Kapp
Jaan Sutt
4AllNS3NT-3SDQ-300130 -10
5NSEW6S=NDK-1430700 -12 -10 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
6EWEW3NT=ES2600-520 2
7AllEW3NT+1NH8-630310 -8 -10 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
8-EW3NT-2WH2-10030 -2
9EWEW3H+1SC10-170180 0 -4 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
10AllEW2H+1SDA-1400 -4
11-EW5S-1WCA-50-10 -2 -5 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
12NSEW3NT-1ED7-50-50 -3
13AllNS4S-1WDK100130 -1 8 Arnold Kivik
Jan Vilgats
14-NS3NT+1SD843050 9
15NSNS4H+2SCA680650 1 3 Eduard Rumvolt
Ants Barot
16EWNS2S=SHK11050 2
17-EW1NT+1SS4-120150 1 -7 Aivar Kustavus
Raul Roslender
18NSEW4S=SD3-620300 -8
19EWNS1NT-3SD4-150-30 -3 3 Mait Pari
Uno Viigand
20AllNS3NT=NS4600340 6
21NSEW3Hx-1EC5-10010 -3 1 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
22EWEW3NT-3SSQ150-20 4
23AllNS3C-1SSK-100-100 0 1 Jaan Võsu
Rein Haavala
24-NS3NT+2NHJ460420 1
25EWEW4H=SS3-420340 -2 2 Urmas Virves
Endel Küttis
26AllEW4S=EDA620-470 4

PAIR 9 ARNOLD KIVIK & JAN VILGATS
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored -35 Session Rank 12
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW3NT=WD3400-220 5 5 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
2NSEW3NT+2SC2-660650 0
3EWNS3NT=EC2-600-300 -7 -6 Mait Pari
Uno Viigand
4AllNS2NT+1NDQ150130 1
5NSNS4S+2NDK680700 -1 -4 Eduard Rumvolt
Ants Barot
6EWNS3NT+1EH4-630-520 -3
7AllEW3NT+1NH4-630310 -8 -10 Marek Saksing
Andrus Sibul
8-EW4NT-2EH3-10030 -2
9EWEW3H+1SC2-170180 0 -4 Aivar Kustavus
Raul Roslender
10AllEW3H=NDA-1400 -4
11-EW5S-1EHA-50-10 -2 -5 Urmas Virves
Endel Küttis
12NSEW3NT-1WD6-50-50 -3
13AllEW4S-1WDK-100130 1 -8 Enn Päll
Oleg Sirotin
14-EW3NT+1SD8-43050 -9
15NSNS5D=NCK600650 -2 -6 Lembit Kapp
Jaan Sutt
16EWNS2C-2NH3-10050 -4
17-NS3NT+1SCA430150 7 15 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
18NSNS3NT+1NSJ630300 8
19EWEW2H-1SC250-30 1 -5 Jaan Võsu
Rein Haavala
20AllEW3NT=SSK-600340 -6
21NSNS3H-2ES410010 3 1 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
22EWNS3C-2NS2-100-20 -2
23AllEW4S-3WC8-300-100 -9 -8 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
24-EW3NT=NC7-400420 1
25EWNS3NT+3NS5490340 4 0 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
26AllNS4S=EC6-620-470 -4

PAIR 10 LEMBIT KAPP & JAAN SUTT
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored 9 Session Rank 8
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS4H-1ECA50-220 7 -3 Urmas Virves
Endel Küttis
2NSNS2D+4NC9170650 -10
3EWEW3NT-2EC2-200-300 -11 -1 Enn Päll
Oleg Sirotin
4AllEW3NT-3SDQ300130 10
5NSNS5S+1NDK680700 -1 -3 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
6EWNS3NT=WH3-600-520 -2
7AllNS6NT-2NH2-200310 -11 -4 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
8-NS5Dx-2EHQ30030 7
9EWEW3H+1SC10-170180 0 3 Mait Pari
Uno Viigand
10AllEW4H-1NDA1000 3
11-EW5S-1WHA-50-10 -2 7 Jaan Võsu
Rein Haavala
12NSEW3NT+1EH3430-50 9
13AllEW4S=WDK620130 13 10 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
14-EW2C+3NSQ-15050 -3
15NSEW5D=NCK-600650 2 6 Arnold Kivik
Jan Vilgats
16EWEW2C-2NH310050 4
17-NS2D+3SCA150150 0 -9 Eduard Rumvolt
Ants Barot
18NSNS5S-1SDJ-100300 -9
19EWNS1NT+1SD2120-30 4 12 Marek Saksing
Andrus Sibul
20AllNS3NT+2SD2660340 8
21NSEW2NT-1SH810010 3 5 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
22EWEW1NT-2NS2100-20 2
23AllNS2S=WC8-110-100 0 0 Aivar Kustavus
Raul Roslender
24-NS3NT+1NC7430420 0
25EWEW4NT+1NDQ-460340 -3 -14 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
26AllEW5S-1EC2-100-470 -11

PAIR 11 EDUARD RUMVOLT & ANTS BAROT
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored -31 Session Rank 11
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW3C-4SHJ200-220 -1 -1 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
2NSEW3NT+2NCQ-660650 0
3EWNS3NT=EC3-600-300 -7 -6 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
4AllNS1NT+2SH5150130 1
5NSEW4S+2NDK-680700 1 4 Arnold Kivik
Jan Vilgats
6EWEW3NT+1EH4630-520 3
7AllNS3NT+1NH4630310 8 -2 Aivar Kustavus
Raul Roslender
8-NS3NT+2ES2-46030 -10
9EWNS3H+1SC3170180 0 -3 Marek Saksing
Andrus Sibul
10AllNS4H-1NDA-1000 -3
11-EW5H=SC8-450-10 -10 -13 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
12NSEW3NT-1ED4-50-50 -3
13AllEW4S-1WDK-100130 1 4 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
14-EW5C-1SHJ5050 3
15NSEW4H+2SCA-680650 -1 -3 Enn Päll
Oleg Sirotin
16EWEW2S=SHK-11050 -2
17-EW2D+3SCA-150150 0 9 Lembit Kapp
Jaan Sutt
18NSEW5S-1SDJ100300 9
19EWNS3H-2NH3-100-30 -2 -6 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
20AllNS1NT+3SD9180340 -4
21NSNS2H=ES4-11010 -3 1 Mait Pari
Uno Viigand
22EWNS1NT+1NS6120-20 4
23AllEW1S+1WC8110-100 0 -2 Urmas Virves
Endel Küttis
24-EW4H+2SS6-480420 -2
25EWNS3NT-1NDQ-50340 -9 -13 Jaan Võsu
Rein Haavala
26AllNS4S=ES4-620-470 -4

PAIR 12 RAIVO SIKK & AGO LINDSAAR
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored -50 Session Rank 14
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS3NT+1WD3-430-220 -5 -5 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
2NSNS3NT+2SS2660650 0
3EWEW4NT-1EC3-100-300 -9 -20 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
4AllEW3NT+1NDJ-630130 -11
5NSNS6S=NDK1430700 12 10 Enn Päll
Oleg Sirotin
6EWNS3NT=ES2-600-520 -2
7AllEW6NT-2NH2200310 11 4 Lembit Kapp
Jaan Sutt
8-EW5Dx-2EHQ-30030 -7
9EWNS3H+1SC3170180 0 -3 Jaan Võsu
Rein Haavala
10AllNS3H-1NDA-1000 -3
11-NS5Sx=WHA-650-10 -12 -9 Mait Pari
Uno Viigand
12NSNS3NT-1ED450-50 3
13AllEW2H-2ED8-200130 -2 -4 Aivar Kustavus
Raul Roslender
14-EW2C+2NS3-13050 -2
15NSEW4H+2SCA-680650 -1 2 Urmas Virves
Endel Küttis
16EWEW2S-1SHA5050 3
17-EW3NT+1SCA-430150 -7 -15 Arnold Kivik
Jan Vilgats
18NSEW3NT+1NSJ-630300 -8
19EWEW3H-2NH3100-30 2 6 Eduard Rumvolt
Ants Barot
20AllEW1NT+3SD9-180340 4
21NSNS3Hx-1ES410010 3 0 Marek Saksing
Andrus Sibul
22EWNS2S=EC10-110-20 -3
23AllNS3S=WC8-140-100 -1 -2 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
24-NS3NT=NHJ400420 -1
25EWEW4H+1SSJ-450340 -3 -14 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
26AllEW4S-1EC5-100-470 -11

PAIR 13 MAREK SAKSING & ANDRUS SIBUL
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored -41 Session Rank 13
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-EW2H+1ECK140-220 -2 -3 Enn Päll
Oleg Sirotin
2NSEW3NT+3ND2-690650 -1
3EWNS3NT=EC2-600-300 -7 -8 Urmas Virves
Endel Küttis
4AllNS2D-1ES3100130 -1
5NSEW4S+2SDA-680700 1 -8 Kalle Ojassalu
Ülis Riisalu
6EWEW2C+1EDK110-520 -9
7AllNS3NT+1NH4630310 8 10 Arnold Kivik
Jan Vilgats
8-NS4NT-2EH310030 2
9EWEW3H+1SC3-170180 0 3 Eduard Rumvolt
Ants Barot
10AllEW4H-1NDA1000 3
11-NS5Hx=SC8650-10 12 3 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
12NSNS4S+1EC3-450-50 -9
13AllNS4S-1WDQ100130 -1 -6 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
14-NS2S+1WHA-14050 -5
15NSEW4H+2SCA-680650 -1 -4 Jaan Võsu
Rein Haavala
16EWEW3S=SHA-14050 -3
17-EW1NT+3NS6-180150 -1 -9 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
18NSEW4S=SH2-620300 -8
19EWEW1NT+1SD2-120-30 -4 -12 Lembit Kapp
Jaan Sutt
20AllEW3NT+2SD2-660340 -8
21NSEW3Hx-1ES4-10010 -3 0 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
22EWEW2S=EC10110-20 3
23AllNS3S=WC2-140-100 -1 -6 Mait Pari
Uno Viigand
24-NS3S+3SH4230420 -5
25EWNS3NT+2SSJ460340 3 -1 Aivar Kustavus
Raul Roslender
26AllNS4S=EHK-620-470 -4

PAIR 14 KALLE OJASSALU & ÜLIS RIISALU
JÕGEVA BK KESK EESTI 9 ETAPP 17/07/2014 Session 1 Section A
Butler Factored 33 Session Rank 3
BdVulDirContractByLeadScoreDatumImps/RoundOpps
1-NS3C-4SHJ-200-220 1 1 Eduard Rumvolt
Ants Barot
2NSNS3NT+2NCQ660650 0
3EWNS4NT-1EC3100-300 9 20 Raivo Sikk
Ago Lindsaar
4AllNS3NT+1NDJ630130 11
5NSNS4S+2SDA680700 -1 8 Marek Saksing
Andrus Sibul
6EWNS2C+1EDK-110-520 9
7AllNS6NT-4SH10-400310 -12 -7 Mait Pari
Uno Viigand
8-EW2NT+2E 18030 5
9EWNS4H=SC10420180 6 10 Ülo Müürissepp
Heino Lapp
10AllNS3H=SDJ1400 4
11-NS5Sx=WHA-650-10 -12 -9 Aivar Kustavus
Raul Roslender
12NSNS3NT-1ED350-50 3
13AllNS4Sx-1WDK200130 2 -3 Jaan Võsu
Rein Haavala
14-NS4H-3NS7-15050 -5
15NSNS3Cx-1EHK100650 -11 -14 Rein Kaarjas
Aimur Raudsepp
16EWNS3C-1NH3-5050 -3
17-NS2NT=SH8120150 -1 6 Urmas Virves
Endel Küttis
18NSNS3NT=NH7600300 7
19EWNS1NT+1SD8120-30 4 0 Mihkel Viirelaid
Villu Ojassalu
20AllNS2NT+2SS4180340 -4
21NSNS3Hx-1EC510010 3 -1 Enn Päll
Oleg Sirotin
22EWNS3NT-3SSQ-150-20 -4
23AllNS4S-3WC8300-100 9 8 Arnold Kivik
Jan Vilgats
24-NS3NT=NC7400420 -1
25EWNS4NT+1NDQ460340 3 14 Lembit Kapp
Jaan Sutt
26AllNS5S-1EC2100-470 11

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar