SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 3. aprill 2014

VIIMASE MEHE SARI I ETAPP

Ranks

JÕGEVA BK VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

5 Table 27 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
1=6Eduard Rumvolt & Ants Barot128,0021659,26
1=10Lembit Kapp & Ülis Riisalu128,0021659,26
35Kalle Ojassalu & Jüri Meksun127,0021658,80
41Hillar Sibul & Arnold Kivik120,0021655,56
52Hillar Ruus & Toivo Vähi119,0021655,09
64Sulev Märss & Mart Jäger118,0021654,63
78Oleg Sirotin & Marek Saksing98,0021645,37
83Jaan Sutt & Villu Ojassalu95,0021643,98
97Ago Lindsaar & Raivo Sikk77,0021635,65
109Mati Tali & Jüri Pärsin70,0021632,41
(printed at 3.04.2014 23:22:35 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 8

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243NT+1NS6430 53Hillar Ruus & Toivo VähiSulev Märss & Mart Jäger
393NT+1NH3430 53Jaan Sutt & Villu OjassaluMati Tali & Jüri Pärsin
514Hx=WDA -59008Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Sibul & Arnold Kivik
764Hx-3EDK500 80Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Ants Barot
1083NT=NH7400 26Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Marek Saksing
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242D=SCA90 17Hillar Ruus & Toivo VähiSulev Märss & Mart Jäger
391H-2WC5100 53Jaan Sutt & Villu OjassaluMati Tali & Jüri Pärsin
514S-2EC9100 53Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Sibul & Arnold Kivik
762D=NC1090 17Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Ants Barot
1084S-3EC5150 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Marek Saksing
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244H-2NDK -10017Hillar Ruus & Toivo VähiSulev Märss & Mart Jäger
392NT+1SD7150 62Jaan Sutt & Villu OjassaluMati Tali & Jüri Pärsin
512H=NS10110 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Sibul & Arnold Kivik
763H-2NDK -10017Ago Lindsaar & Raivo SikkEduard Rumvolt & Ants Barot
1083NT+1NH7430 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluOleg Sirotin & Marek Saksing
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
353H=SS8140 71Jaan Sutt & Villu OjassaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
413S=EHQ -14026Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Arnold Kivik
622S+1ED10 -14026Eduard Rumvolt & Ants BarotHillar Ruus & Toivo Vähi
872S+1ED10 -14026Oleg Sirotin & Marek SaksingAgo Lindsaar & Raivo Sikk
1093H=SSA140 71Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
355C=NH3600 44Jaan Sutt & Villu OjassaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
413NT+1NH2630 80Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Arnold Kivik
623NT-2NH5 -20008Eduard Rumvolt & Ants BarotHillar Ruus & Toivo Vähi
873C+2ND6150 26Oleg Sirotin & Marek SaksingAgo Lindsaar & Raivo Sikk
1095D+1SSA620 62Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
354Sx=SHK590 80Jaan Sutt & Villu OjassaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
415Sx-2SC9 -30017Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Arnold Kivik
625Sx-2SHK -30017Eduard Rumvolt & Ants BarotHillar Ruus & Toivo Vähi
876H-4WDK400 62Oleg Sirotin & Marek SaksingAgo Lindsaar & Raivo Sikk
1095H-3WSJ300 44Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463D-2NS2 -20017Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Ants Barot
523NT-1W*D5100 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Toivo Vähi
732NT+1W*DJ -15044Ago Lindsaar & Raivo SikkJaan Sutt & Villu Ojassalu
982NT-2S*H5 -20017Mati Tali & Jüri PärsinOleg Sirotin & Marek Saksing
1012NT-1W*DJ100 71Lembit Kapp & Ülis RiisaluHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
464S-2EDJ100 62Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Ants Barot
524H-2WC5100 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Toivo Vähi
734H-1WDA50 26Ago Lindsaar & Raivo SikkJaan Sutt & Villu Ojassalu
984H=WDA -42008Mati Tali & Jüri PärsinOleg Sirotin & Marek Saksing
1014Hx-1WDA100 62Lembit Kapp & Ülis RiisaluHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
463NT+1NS3430 62Sulev Märss & Mart JägerEduard Rumvolt & Ants Barot
523NT+1NS4430 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunHillar Ruus & Toivo Vähi
734NT-1ND4 -5008Ago Lindsaar & Raivo SikkJaan Sutt & Villu Ojassalu
981H+3SS6170 26Mati Tali & Jüri PärsinOleg Sirotin & Marek Saksing
1013NT+1ND4430 62Lembit Kapp & Ülis RiisaluHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194H-1WC6100 26Hillar Sibul & Arnold KivikMati Tali & Jüri Pärsin
573NT=NS4600 53Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAgo Lindsaar & Raivo Sikk
633NT+2NS7660 80Eduard Rumvolt & Ants BarotJaan Sutt & Villu Ojassalu
843NT=NS10600 53Oleg Sirotin & Marek SaksingSulev Märss & Mart Jäger
1023NT-1NH5 -10008Lembit Kapp & Ülis RiisaluHillar Ruus & Toivo Vähi
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192S=NC3110 44Hillar Sibul & Arnold KivikMati Tali & Jüri Pärsin
571NT+1S*SK120 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAgo Lindsaar & Raivo Sikk
632S+1NDQ140 80Eduard Rumvolt & Ants BarotJaan Sutt & Villu Ojassalu
841NT-2E*S5100 26Oleg Sirotin & Marek SaksingSulev Märss & Mart Jäger
1021H+1ECA -11008Lembit Kapp & Ülis RiisaluHillar Ruus & Toivo Vähi
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S+3NS5710 44Hillar Sibul & Arnold KivikMati Tali & Jüri Pärsin
574S+3NS5710 44Kalle Ojassalu & Jüri MeksunAgo Lindsaar & Raivo Sikk
637S=NS52210 80Eduard Rumvolt & Ants BarotJaan Sutt & Villu Ojassalu
844S+2NH5680 08Oleg Sirotin & Marek SaksingSulev Märss & Mart Jäger
1024S+3NS5710 44Lembit Kapp & Ülis RiisaluHillar Ruus & Toivo Vähi
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211S+3NH6170 08Hillar Ruus & Toivo VähiHillar Sibul & Arnold Kivik
684S+1NH6650 62Eduard Rumvolt & Ants BarotOleg Sirotin & Marek Saksing
743NT+2SD2660 80Ago Lindsaar & Raivo SikkSulev Märss & Mart Jäger
952S+3NH6200 26Mati Tali & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1034S=NS5620 44Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Villu Ojassalu
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT-2WCQ100 80Hillar Ruus & Toivo VähiHillar Sibul & Arnold Kivik
683NT-1WC550 62Eduard Rumvolt & Ants BarotOleg Sirotin & Marek Saksing
743NT+1WC6 -43008Ago Lindsaar & Raivo SikkSulev Märss & Mart Jäger
952S+1EH6 -14044Mati Tali & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1031NT+4WC5 -21026Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Villu Ojassalu
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S+1EH2 -45008Hillar Ruus & Toivo VähiHillar Sibul & Arnold Kivik
683S+1EH8 -17080Eduard Rumvolt & Ants BarotOleg Sirotin & Marek Saksing
744S=EH2 -42044Ago Lindsaar & Raivo SikkSulev Märss & Mart Jäger
954S=EH2 -42044Mati Tali & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1034S=EH2 -42044Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Villu Ojassalu
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
165C=WHJ -60044Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Ants Barot
326C=WHJ -137008Jaan Sutt & Villu OjassaluHillar Ruus & Toivo Vähi
793C+2WD7 -15062Ago Lindsaar & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
853NT+4EH5 -72026Oleg Sirotin & Marek SaksingKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1046C-1WHJ100 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163Sx=NH3530 80Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Ants Barot
323D-1WH850 62Jaan Sutt & Villu OjassaluHillar Ruus & Toivo Vähi
794S-1SDA -5044Ago Lindsaar & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
853Hx-4SDA -80008Oleg Sirotin & Marek SaksingKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1043NT-2SDA -10026Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164H+3EC6 -51017Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Ants Barot
324H+3EC6 -51017Jaan Sutt & Villu OjassaluHillar Ruus & Toivo Vähi
794H+2EC6 -48053Ago Lindsaar & Raivo SikkMati Tali & Jüri Pärsin
854H+2ESK -48053Oleg Sirotin & Marek SaksingKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1044H+1EC6 -45080Lembit Kapp & Ülis RiisaluSulev Märss & Mart Jäger
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272C+1SC5110 71Hillar Ruus & Toivo VähiAgo Lindsaar & Raivo Sikk
433C=SSA110 71Sulev Märss & Mart JägerJaan Sutt & Villu Ojassalu
812H-2NC4 -10035Oleg Sirotin & Marek SaksingHillar Sibul & Arnold Kivik
961S+3WD9 -17008Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Ants Barot
1052H-2NC4 -10035Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273H-2EH3200 62Hillar Ruus & Toivo VähiAgo Lindsaar & Raivo Sikk
435C=SHA600 80Sulev Märss & Mart JägerJaan Sutt & Villu Ojassalu
813NT-1SHA -10008Oleg Sirotin & Marek SaksingHillar Sibul & Arnold Kivik
962H-1WDA100 26Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Ants Barot
1054C+1SHQ150 44Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274S+1NH5650 71Hillar Ruus & Toivo VähiAgo Lindsaar & Raivo Sikk
435S=NHA650 71Sulev Märss & Mart JägerJaan Sutt & Villu Ojassalu
811NT=EDK -9026Oleg Sirotin & Marek SaksingHillar Sibul & Arnold Kivik
964S-1NHA -10008Mati Tali & Jüri PärsinEduard Rumvolt & Ants Barot
1054H-1WDQ50 44Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
175D-1EH3100 71Hillar Sibul & Arnold KivikAgo Lindsaar & Raivo Sikk
383D+1EH3 -13044Jaan Sutt & Villu OjassaluOleg Sirotin & Marek Saksing
545C-1EH9100 71Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Mart Jäger
923NT+2WS4 -66008Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Toivo Vähi
1064C+1EH9 -15026Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Ants Barot
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174H+2SS8680 62Hillar Sibul & Arnold KivikAgo Lindsaar & Raivo Sikk
383NT+2SD8660 17Jaan Sutt & Villu OjassaluOleg Sirotin & Marek Saksing
544H+2SDQ680 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Mart Jäger
924H+2SCJ680 62Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Toivo Vähi
1063NT+2SD7660 17Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Ants Barot
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
176H+1NH101010 62Hillar Sibul & Arnold KivikAgo Lindsaar & Raivo Sikk
386D=NSA920 08Jaan Sutt & Villu OjassaluOleg Sirotin & Marek Saksing
546H+1NH101010 62Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Mart Jäger
926D+1SH5940 26Mati Tali & Jüri PärsinHillar Ruus & Toivo Vähi
1066H+1NH101010 62Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Ants Barot
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
132H=WD5 -11026Hillar Sibul & Arnold KivikJaan Sutt & Villu Ojassalu
281S=E*H6 -8044Hillar Ruus & Toivo VähiOleg Sirotin & Marek Saksing
493NT-1SH2 -5062Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
653Sx-2N*HA -30008Eduard Rumvolt & Ants BarotKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1071Sx-2E*HQ500 80Lembit Kapp & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134S-1NH4 -10017Hillar Sibul & Arnold KivikJaan Sutt & Villu Ojassalu
283S-1NH5 -10017Hillar Ruus & Toivo VähiOleg Sirotin & Marek Saksing
493S=NH2140 71Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
651S=NH580 44Eduard Rumvolt & Ants BarotKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1073S=NH5140 71Lembit Kapp & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
134H+1ND2450 71Hillar Sibul & Arnold KivikJaan Sutt & Villu Ojassalu
282Sx+1EDA -57008Hillar Ruus & Toivo VähiOleg Sirotin & Marek Saksing
494Sx-2EDK300 26Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
653NT=NC9400 44Eduard Rumvolt & Ants BarotKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1074H+1ND2450 71Lembit Kapp & Ülis RiisaluAgo Lindsaar & Raivo Sikk

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 HILLAR SIBUL & ARNOLD KIVIK PAIR 2 HILLAR RUUS & TOIVO VÄHI 
VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014 VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 120/216 Score 55,56% Top 8 MPs 119/216 Score 55,09% 
Session Rank 4 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Meksun
5908100,00 1Märss
Jäger
430562,50 
2-100337,50 290112,50 
3-110450,00 3-100112,50 
4Märss
Jäger
140675,00 4Rumvolt
Barot
140675,00 
5-63000,00 52008100,00 
6300787,50 6300787,50 
7Kapp
Riisalu
-100112,50 7Ojassalu
Meksun
-100112,50 
8-100225,00 8-100225,00 
9-430225,00 9-430225,00 
10Tali
Pärsin
100225,00 10Kapp
Riisalu
1008100,00 
11110450,00 111108100,00 
12710450,00 12-710450,00 
13Ruus
Vähi
-1708100,00 13Sibul
Kivik
17000,00 
14-10000,00 141008100,00 
154508100,00 15-45000,00 
16Rumvolt
Barot
-600450,00 16Sutt
Ojassalu
13708100,00 
175308100,00 17-50225,00 
18-510112,50 18510787,50 
19Sirotin
Saksing
100562,50 19Lindsaar
Sikk
110787,50 
201008100,00 20200675,00 
2190675,00 21650787,50 
22Lindsaar
Sikk
100787,50 22Tali
Pärsin
6608100,00 
23680675,00 23-680225,00 
241010675,00 24-940675,00 
25Sutt
Ojassalu
-110225,00 25Sirotin
Saksing
-80450,00 
26-100112,50 26-100112,50 
27450787,50 27-57000,00 

PAIR 3 JAAN SUTT & VILLU OJASSALU PAIR 4 SULEV MÄRSS & MART JÄGER 
VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014 VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 95/216 Score 43,98% Top 8 MPs 118/216 Score 54,63% 
Session Rank 8 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Tali
Pärsin
430562,50 1Ruus
Vähi
-430337,50 
2100562,50 2-90787,50 
3150675,00 3100787,50 
4Ojassalu
Meksun
140787,50 4Sibul
Kivik
-140225,00 
5600450,00 56308100,00 
65908100,00 6-300112,50 
7Lindsaar
Sikk
150450,00 7Rumvolt
Barot
-200112,50 
8-50675,00 8100675,00 
9508100,00 9430675,00 
10Rumvolt
Barot
-66000,00 10Sirotin
Saksing
-600337,50 
11-14000,00 11-100675,00 
12-221000,00 12-6808100,00 
13Kapp
Riisalu
-620450,00 13Lindsaar
Sikk
-66000,00 
14210675,00 144308100,00 
15420450,00 15420450,00 
16Ruus
Vähi
-137000,00 16Kapp
Riisalu
-10000,00 
1750675,00 17100675,00 
18-510112,50 1845000,00 
19Märss
Jäger
-110112,50 19Sutt
Ojassalu
110787,50 
20-60000,00 206008100,00 
21-650112,50 21650787,50 
22Sirotin
Saksing
-130450,00 22Ojassalu
Meksun
-100112,50 
23660112,50 23-680225,00 
2492000,00 24-1010225,00 
25Sibul
Kivik
110675,00 25Tali
Pärsin
-50675,00 
26100787,50 26140787,50 
27-450112,50 27300225,00 

PAIR 5 KALLE OJASSALU & JÜRI MEKSUN PAIR 6 EDUARD RUMVOLT & ANTS BAROT 
VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014 VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 127/216 Score 58,80% Top 8 MPs 128/216 Score 59,26% 
Session Rank 3 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sibul
Kivik
-59000,00 1Lindsaar
Sikk
-50000,00 
2100562,50 2-90787,50 
3110450,00 3100787,50 
4Sutt
Ojassalu
-140112,50 4Ruus
Vähi
-140225,00 
5-600450,00 5-20000,00 
6-59000,00 6-300112,50 
7Ruus
Vähi
100787,50 7Märss
Jäger
200787,50 
8100675,00 8-100225,00 
9430675,00 9-430225,00 
10Lindsaar
Sikk
600562,50 10Sutt
Ojassalu
6608100,00 
11120675,00 111408100,00 
12710450,00 1222108100,00 
13Tali
Pärsin
-200675,00 13Sirotin
Saksing
650675,00 
14140450,00 1450675,00 
15420450,00 15-1708100,00 
16Sirotin
Saksing
720675,00 16Sibul
Kivik
600450,00 
178008100,00 17-53000,00 
18480337,50 18510787,50 
19Kapp
Riisalu
100562,50 19Tali
Pärsin
1708100,00 
20-150450,00 20-100675,00 
21-50450,00 211008100,00 
22Märss
Jäger
100787,50 22Kapp
Riisalu
150675,00 
23680675,00 23-660787,50 
241010675,00 24-1010225,00 
25Rumvolt
Barot
3008100,00 25Ojassalu
Meksun
-30000,00 
26-80450,00 2680450,00 
27-400450,00 27400450,00 

PAIR 7 AGO LINDSAAR & RAIVO SIKK PAIR 8 OLEG SIROTIN & MAREK SAKSING 
VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014 VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 77/216 Score 35,65% Top 8 MPs 98/216 Score 45,37% 
Session Rank 9 Session Rank 7 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Rumvolt
Barot
5008100,00 1Kapp
Riisalu
-400675,00 
290112,50 2-15000,00 
3-100112,50 3-43000,00 
4Sirotin
Saksing
140675,00 4Lindsaar
Sikk
-140225,00 
5-150675,00 5150225,00 
6-400225,00 6400675,00 
7Sutt
Ojassalu
-150450,00 7Tali
Pärsin
200787,50 
850225,00 84208100,00 
9-5000,00 9-170675,00 
10Ojassalu
Meksun
-600337,50 10Märss
Jäger
600562,50 
11-120225,00 11100225,00 
12-710450,00 1268000,00 
13Märss
Jäger
6608100,00 13Rumvolt
Barot
-650225,00 
14-43000,00 14-50225,00 
15-420450,00 1517000,00 
16Tali
Pärsin
-150675,00 16Ojassalu
Meksun
-720225,00 
17-50450,00 17-80000,00 
18-480562,50 18-480562,50 
19Ruus
Vähi
-110112,50 19Sibul
Kivik
-100337,50 
20-200225,00 20-10000,00 
21-650112,50 21-90225,00 
22Sibul
Kivik
-100112,50 22Sutt
Ojassalu
130450,00 
23-680225,00 23-660787,50 
24-1010225,00 24-9208100,00 
25Kapp
Riisalu
-50000,00 25Ruus
Vähi
80450,00 
26-140112,50 26100787,50 
27-450112,50 275708100,00 

PAIR 9 MATI TALI & JÜRI PÄRSIN PAIR 10 LEMBIT KAPP & ÜLIS RIISALU 
VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014 VIIMASE MEHE SARI 03/04/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 8 MPs 70/216 Score 32,41% Top 8 MPs 128/216 Score 59,26% 
Session Rank 10 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sutt
Ojassalu
-430337,50 1Sirotin
Saksing
400225,00 
2-100337,50 21508100,00 
3-150225,00 34308100,00 
4Kapp
Riisalu
-140112,50 4Tali
Pärsin
140787,50 
5-620225,00 5620675,00 
6-300450,00 6300450,00 
7Sirotin
Saksing
-200112,50 7Sibul
Kivik
100787,50 
8-42000,00 8100675,00 
9170225,00 9430675,00 
10Sibul
Kivik
-100675,00 10Ruus
Vähi
-10000,00 
11-110450,00 11-11000,00 
12-710450,00 12710450,00 
13Ojassalu
Meksun
200225,00 13Sutt
Ojassalu
620450,00 
14-140450,00 14-210225,00 
15-420450,00 15-420450,00 
16Lindsaar
Sikk
150225,00 16Märss
Jäger
1008100,00 
1750450,00 17-100225,00 
18480337,50 18-4508100,00 
19Rumvolt
Barot
-17000,00 19Ojassalu
Meksun
-100337,50 
20100225,00 20150450,00 
21-10000,00 2150450,00 
22Ruus
Vähi
-66000,00 22Rumvolt
Barot
-150225,00 
23680675,00 23660112,50 
24940225,00 241010675,00 
25Märss
Jäger
50225,00 25Lindsaar
Sikk
5008100,00 
26-140112,50 26140787,50 
27-300675,00 27450787,50 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar