SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 20. märts 2014

PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE MÄLESTUSTURNIIR (TERE SULA Viimane ETAPP)

Ranks

JÕGEVA BK PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

6 Table 27 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
1=8Lembit Kapp & Ülis Riisalu159,0027058,89
1=9Raivo Sikk & Ago Lindsaar159,0027058,89
32Toivo Vähi & Jan Vilgats158,0027058,52
43Hillar Sibul & Arnold Kivik153,0027056,67
5=12Ain Maantee & Jaak Sibul142,0027052,59
5=7Sulev Märss & Mart Jäger142,0027052,59
71Enn Päll & Ats Päll141,0027052,22
810Marek Saksing & Oleg Sirotin130,0027048,15
911Kalle Ojassalu & Jüri Meksun122,0027045,19
104Jaan Sutt & Villu Ojassalu113,0027041,85
116Eduard Rumvolt & Ants Barot109,0027040,37
125Mati Tali & Jüri Pärsin92,0027034,07
(printed at 20.03.2014 23:56:19 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3112C+1SHJ110 82Hillar Sibul & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
522C=SHJ90 64Mati Tali & Jüri PärsinToivo Vähi & Jan Vilgats
6103H-4ECK200 100Eduard Rumvolt & Ants BarotMarek Saksing & Oleg Sirotin
842S-3NDQ -15028Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Villu Ojassalu
975Cx-3SS3 -500010Raivo Sikk & Ago LindsaarSulev Märss & Mart Jäger
1213NT-1SD9 -5046Ain Maantee & Jaak SibulEnn Päll & Ats Päll
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3114H+2SSQ680 55Hillar Sibul & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
524S=WHA -420010Mati Tali & Jüri PärsinToivo Vähi & Jan Vilgats
6104H+3ND4710 82Eduard Rumvolt & Ants BarotMarek Saksing & Oleg Sirotin
844Sx-1WHA100 28Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Villu Ojassalu
976H=SSA1430 100Raivo Sikk & Ago LindsaarSulev Märss & Mart Jäger
1215H+1NS7680 55Ain Maantee & Jaak SibulEnn Päll & Ats Päll
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
3112D-2ESJ200 91Hillar Sibul & Arnold KivikKalle Ojassalu & Jüri Meksun
521NT=WH2 -9028Mati Tali & Jüri PärsinToivo Vähi & Jan Vilgats
6102C-1SHA -5064Eduard Rumvolt & Ants BarotMarek Saksing & Oleg Sirotin
841NT=WS2 -9028Lembit Kapp & Ülis RiisaluJaan Sutt & Villu Ojassalu
972NT-2ES2200 91Raivo Sikk & Ago LindsaarSulev Märss & Mart Jäger
1211NT=ES9 -9028Ain Maantee & Jaak SibulEnn Päll & Ats Päll
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
186H-2EC2200 91Enn Päll & Ats PällLembit Kapp & Ülis Riisalu
634H+2EC2 -680010Eduard Rumvolt & Ants BarotHillar Sibul & Arnold Kivik
7103NT+1WS5 -63028Sulev Märss & Mart JägerMarek Saksing & Oleg Sirotin
956H-1EH2100 64Raivo Sikk & Ago LindsaarMati Tali & Jüri Pärsin
1146H-2ECJ200 91Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Villu Ojassalu
1224H=EH2 -62046Ain Maantee & Jaak SibulToivo Vähi & Jan Vilgats
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183C=EHJ -110010Enn Päll & Ats PällLembit Kapp & Ülis Riisalu
635Cx-2EHJ300 82Eduard Rumvolt & Ants BarotHillar Sibul & Arnold Kivik
7105C-2EDK100 55Sulev Märss & Mart JägerMarek Saksing & Oleg Sirotin
953NT-2ED2100 55Raivo Sikk & Ago LindsaarMati Tali & Jüri Pärsin
1142NT-1ECQ50 28Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Villu Ojassalu
1226Cx-3EDK500 100Ain Maantee & Jaak SibulToivo Vähi & Jan Vilgats
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
182C-3SHQ -15055Enn Päll & Ats PällLembit Kapp & Ülis Riisalu
632NT+2W*S3 -18028Eduard Rumvolt & Ants BarotHillar Sibul & Arnold Kivik
7101NT-2S*HQ -10091Sulev Märss & Mart JägerMarek Saksing & Oleg Sirotin
952C-2SH8 -10091Raivo Sikk & Ago LindsaarMati Tali & Jüri Pärsin
1141NT-3S*H6 -15055Kalle Ojassalu & Jüri MeksunJaan Sutt & Villu Ojassalu
1223NT+1W*SJ -630010Ain Maantee & Jaak SibulToivo Vähi & Jan Vilgats
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163NT-4ES2400 91Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Ants Barot
294S-3WDJ300 64Toivo Vähi & Jan VilgatsRaivo Sikk & Ago Lindsaar
742S-1EDJ100 37Sulev Märss & Mart JägerJaan Sutt & Villu Ojassalu
1083NT=EH10 -600010Marek Saksing & Oleg SirotinLembit Kapp & Ülis Riisalu
1153NT-4EH10400 91Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
1232S-1WDJ100 37Ain Maantee & Jaak SibulHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
163D-1WSK50 55Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Ants Barot
294D-2ES4100 100Toivo Vähi & Jan VilgatsRaivo Sikk & Ago Lindsaar
742H-3SD10 -150010Sulev Märss & Mart JägerJaan Sutt & Villu Ojassalu
1082S-2NH8 -10028Marek Saksing & Oleg SirotinLembit Kapp & Ülis Riisalu
1151NT=S*S590 82Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
1232NT-1W*SJ50 55Ain Maantee & Jaak SibulHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
164C-4ES9400 82Enn Päll & Ats PällEduard Rumvolt & Ants Barot
291Sx=NDA160 64Toivo Vähi & Jan VilgatsRaivo Sikk & Ago Lindsaar
742Sx=NDA470 100Sulev Märss & Mart JägerJaan Sutt & Villu Ojassalu
1084H=WD7 -620010Marek Saksing & Oleg SirotinLembit Kapp & Ülis Riisalu
1152S-1NH2 -5046Kalle Ojassalu & Jüri MeksunMati Tali & Jüri Pärsin
1234Sx-3NDK -50028Ain Maantee & Jaak SibulHillar Sibul & Arnold Kivik
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
272C-1N*D4 -10082Toivo Vähi & Jan VilgatsSulev Märss & Mart Jäger
311NT+1ED2 -12037Hillar Sibul & Arnold KivikEnn Päll & Ats Päll
852NT=ES10 -12037Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
1092C+1W*D9 -11064Marek Saksing & Oleg SirotinRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1163Dx-1SS9 -200010Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Ants Barot
1242D=SS990 100Ain Maantee & Jaak SibulJaan Sutt & Villu Ojassalu
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
274H-1SDA -5028Toivo Vähi & Jan VilgatsSulev Märss & Mart Jäger
313NTx-2ND10 -300010Hillar Sibul & Arnold KivikEnn Päll & Ats Päll
852H+2SDA170 73Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
1092H+1ND10140 46Marek Saksing & Oleg SirotinRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1163H+1SDK170 73Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Ants Barot
1244H=SDA420 100Ain Maantee & Jaak SibulJaan Sutt & Villu Ojassalu
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
273NT+1ED3 -43019Toivo Vähi & Jan VilgatsSulev Märss & Mart Jäger
313NT=ED10 -40046Hillar Sibul & Arnold KivikEnn Päll & Ats Päll
853NT-1ED350 100Lembit Kapp & Ülis RiisaluMati Tali & Jüri Pärsin
1092NT+1ED3 -15073Marek Saksing & Oleg SirotinRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1163NT+1ED2 -43019Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Ants Barot
1242NT+1ED7 -15073Ain Maantee & Jaak SibulJaan Sutt & Villu Ojassalu
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1101H+2SS5140 010Enn Päll & Ats PällMarek Saksing & Oleg Sirotin
383NT=SD10600 55Hillar Sibul & Arnold KivikLembit Kapp & Ülis Riisalu
423NT=SS5600 55Jaan Sutt & Villu OjassaluToivo Vähi & Jan Vilgats
963NT=NC3600 55Raivo Sikk & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Ants Barot
1173NT=SS3600 55Kalle Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Mart Jäger
1254H=NC3620 100Ain Maantee & Jaak SibulMati Tali & Jüri Pärsin
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1106H+1SSA1010 64Enn Päll & Ats PällMarek Saksing & Oleg Sirotin
386H+1SSA1010 64Hillar Sibul & Arnold KivikLembit Kapp & Ülis Riisalu
424H+3SC8510 19Jaan Sutt & Villu OjassaluToivo Vähi & Jan Vilgats
7114H+3NS7510 19Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
966H+1SC81010 64Raivo Sikk & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Ants Barot
1257H=SSA1510 100Ain Maantee & Jaak SibulMati Tali & Jüri Pärsin
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1106C-1NSK -10037Enn Päll & Ats PällMarek Saksing & Oleg Sirotin
383NT+2SD10660 82Hillar Sibul & Arnold KivikLembit Kapp & Ülis Riisalu
423NT-3SS5 -300010Jaan Sutt & Villu OjassaluToivo Vähi & Jan Vilgats
7113NT+1ND5630 64Sulev Märss & Mart JägerKalle Ojassalu & Jüri Meksun
966C=NSK1370 100Raivo Sikk & Ago LindsaarEduard Rumvolt & Ants Barot
1256NT-1SS8 -10037Ain Maantee & Jaak SibulMati Tali & Jüri Pärsin
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT+1ES6 -63064Enn Päll & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
2103H=WC2 -140100Toivo Vähi & Jan VilgatsMarek Saksing & Oleg Sirotin
494NT+1ES10 -66037Jaan Sutt & Villu OjassaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
533NT+3ES6 -690010Mati Tali & Jüri PärsinHillar Sibul & Arnold Kivik
8113NT+2EC3 -66037Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1263NT=ES7 -60082Ain Maantee & Jaak SibulEduard Rumvolt & Ants Barot
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
173NT+4SC10520 55Enn Päll & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
2103NT+4SC10520 55Toivo Vähi & Jan VilgatsMarek Saksing & Oleg Sirotin
494S+1NC5450 19Jaan Sutt & Villu OjassaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
534S+1NC2450 19Mati Tali & Jüri PärsinHillar Sibul & Arnold Kivik
8116S=NC2980 91Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1266S=NC9980 91Ain Maantee & Jaak SibulEduard Rumvolt & Ants Barot
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174H-3WD8150 46Enn Päll & Ats PällSulev Märss & Mart Jäger
2105C-1NH2 -100010Toivo Vähi & Jan VilgatsMarek Saksing & Oleg Sirotin
493H-2WD6100 28Jaan Sutt & Villu OjassaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
532D+4SC5170 64Mati Tali & Jüri PärsinHillar Sibul & Arnold Kivik
8113NT+1NS3630 82Lembit Kapp & Ülis RiisaluKalle Ojassalu & Jüri Meksun
1265Dx+1SHA950 100Ain Maantee & Jaak SibulEduard Rumvolt & Ants Barot
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283C-1SSQ -5055Toivo Vähi & Jan VilgatsLembit Kapp & Ülis Riisalu
513S-1EDA100 91Mati Tali & Jüri PärsinEnn Päll & Ats Päll
643H-2ND2 -10028Eduard Rumvolt & Ants BarotJaan Sutt & Villu Ojassalu
1032S+1EDA -140010Marek Saksing & Oleg SirotinHillar Sibul & Arnold Kivik
1193H-1ND7 -5055Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1273S-1EDK100 91Ain Maantee & Jaak SibulSulev Märss & Mart Jäger
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
286H=WH2 -143028Toivo Vähi & Jan VilgatsLembit Kapp & Ülis Riisalu
514H+2WD4 -68091Mati Tali & Jüri PärsinEnn Päll & Ats Päll
644H+2WH3 -68091Eduard Rumvolt & Ants BarotJaan Sutt & Villu Ojassalu
1034H+3WS8 -71064Marek Saksing & Oleg SirotinHillar Sibul & Arnold Kivik
1196H=WS7 -143028Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1276H=WH2 -143028Ain Maantee & Jaak SibulSulev Märss & Mart Jäger
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
284H-1SCQ -100100Toivo Vähi & Jan VilgatsLembit Kapp & Ülis Riisalu
512NT-3NS6 -30037Mati Tali & Jüri PärsinEnn Päll & Ats Päll
644Sx=WDK -590010Eduard Rumvolt & Ants BarotJaan Sutt & Villu Ojassalu
1033S=WDA -14073Marek Saksing & Oleg SirotinHillar Sibul & Arnold Kivik
1194H-3SCQ -30037Kalle Ojassalu & Jüri MeksunRaivo Sikk & Ago Lindsaar
1272S+1EC5 -14073Ain Maantee & Jaak SibulSulev Märss & Mart Jäger
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
392S-1EHJ100 73Hillar Sibul & Arnold KivikRaivo Sikk & Ago Lindsaar
622NT+1WCJ -150010Eduard Rumvolt & Ants BarotToivo Vähi & Jan Vilgats
751H-1W*CJ100 73Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
1041NT-1WD8100 73Marek Saksing & Oleg SirotinJaan Sutt & Villu Ojassalu
1112S-1EHJ100 73Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
1282H-1N*S7 -5028Ain Maantee & Jaak SibulLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
394H-1WSQ100 64Hillar Sibul & Arnold KivikRaivo Sikk & Ago Lindsaar
624H-1WCK100 64Eduard Rumvolt & Ants BarotToivo Vähi & Jan Vilgats
754S-1WSQ100 64Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
1044H-1WSQ100 64Marek Saksing & Oleg SirotinJaan Sutt & Villu Ojassalu
1114H-1WSQ100 64Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
1285H+2WD7 -710010Ain Maantee & Jaak SibulLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
394S=WC9 -42055Hillar Sibul & Arnold KivikRaivo Sikk & Ago Lindsaar
624S=WC9 -42055Eduard Rumvolt & Ants BarotToivo Vähi & Jan Vilgats
753S+1WC9 -17082Sulev Märss & Mart JägerMati Tali & Jüri Pärsin
1041S+2WC4 -140100Marek Saksing & Oleg SirotinJaan Sutt & Villu Ojassalu
1114Sx=WC9 -590010Kalle Ojassalu & Jüri MeksunEnn Päll & Ats Päll
1284S+1WDA -45028Ain Maantee & Jaak SibulLembit Kapp & Ülis Riisalu
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2113NT=EC10 -60028Toivo Vähi & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
413NT+1EC10 -630010Jaan Sutt & Villu OjassaluEnn Päll & Ats Päll
5103NT-2WS5200 91Mati Tali & Jüri PärsinMarek Saksing & Oleg Sirotin
733NT-2EC10200 91Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Arnold Kivik
862H-1WC7100 55Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Ants Barot
1293NT-1WS7100 55Ain Maantee & Jaak SibulRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2113NT+1WD3 -63037Toivo Vähi & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
416NT-1EC3100 100Jaan Sutt & Villu OjassaluEnn Päll & Ats Päll
5106NT=EC10 -1440010Mati Tali & Jüri PärsinMarek Saksing & Oleg Sirotin
733NT=WD3 -60073Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Arnold Kivik
863NT=WS5 -60073Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Ants Barot
1293NT+1WD9 -63037Ain Maantee & Jaak SibulRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2113NT=ND3400 73Toivo Vähi & Jan VilgatsKalle Ojassalu & Jüri Meksun
413NT=ND5400 73Jaan Sutt & Villu OjassaluEnn Päll & Ats Päll
5102NT+2ND5180 28Mati Tali & Jüri PärsinMarek Saksing & Oleg Sirotin
733NT=ND6400 73Sulev Märss & Mart JägerHillar Sibul & Arnold Kivik
863NT=ND3400 73Lembit Kapp & Ülis RiisaluEduard Rumvolt & Ants Barot
1294H-1SD9 -50010Ain Maantee & Jaak SibulRaivo Sikk & Ago Lindsaar

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 ENN PÄLL & ATS PÄLL PAIR 2 TOIVO VÄHI & JAN VILGATS 
PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 10 MPs 141/270 Score 52,22% Top 10 MPs 158/270 Score 58,52% 
Session Rank 7 Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Maantee
Sibul
50660,00 1Tali
Pärsin
-90440,00 
2-680550,00 242010100,00 
390880,00 390880,00 
4Kapp
Riisalu
200990,00 4Maantee
Sibul
620660,00 
5-11000,00 5-50000,00 
6-150550,00 663010100,00 
7Rumvolt
Barot
400990,00 7Sikk
Lindsaar
300660,00 
850550,00 810010100,00 
9400880,00 9160660,00 
10Sibul
Kivik
120770,00 10Märss
Jäger
-100880,00 
1130010100,00 11-50220,00 
12400660,00 12-430110,00 
13Saksing
Sirotin
14000,00 13Sutt
Ojassalu
-600550,00 
141010660,00 14-510990,00 
15-100330,00 1530010100,00 
16Märss
Jäger
-630660,00 16Saksing
Sirotin
-14010100,00 
17520550,00 17520550,00 
18150440,00 18-10000,00 
19Tali
Pärsin
-100110,00 19Kapp
Riisalu
-50550,00 
20680110,00 20-1430220,00 
21300770,00 21-10010100,00 
22Ojassalu
Meksun
-100330,00 22Rumvolt
Barot
15010100,00 
23-100440,00 23-100440,00 
2459010100,00 24420550,00 
25Sutt
Ojassalu
63010100,00 25Ojassalu
Meksun
-600220,00 
26-10000,00 26-630330,00 
27-400330,00 27400770,00 

PAIR 3 HILLAR SIBUL & ARNOLD KIVIK PAIR 4 JAAN SUTT & VILLU OJASSALU 
PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 10 MPs 153/270 Score 56,67% Top 10 MPs 113/270 Score 41,85% 
Session Rank 4 Session Rank 10 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Meksun
110880,00 1Kapp
Riisalu
150880,00 
2680550,00 2-100880,00 
3200990,00 390880,00 
4Rumvolt
Barot
68010100,00 4Ojassalu
Meksun
-200110,00 
5-300220,00 5-50880,00 
6180880,00 6150550,00 
7Maantee
Sibul
-100770,00 7Märss
Jäger
-100770,00 
8-50550,00 815010100,00 
9500880,00 9-47000,00 
10Päll
Päll
-120330,00 10Maantee
Sibul
-9000,00 
11-30000,00 11-42000,00 
12-400440,00 12150330,00 
13Kapp
Riisalu
600550,00 13Vähi
Vilgats
600550,00 
141010660,00 14510110,00 
15660880,00 15-30000,00 
16Tali
Pärsin
69010100,00 16Sikk
Lindsaar
-660330,00 
17-450990,00 17450110,00 
18-170440,00 18100220,00 
19Saksing
Sirotin
14010100,00 19Rumvolt
Barot
100880,00 
20710440,00 20680110,00 
21140330,00 2159010100,00 
22Sikk
Lindsaar
100770,00 22Saksing
Sirotin
-100330,00 
23100660,00 23-100440,00 
24-420550,00 2414000,00 
25Märss
Jäger
-200110,00 25Päll
Päll
-63000,00 
26600330,00 2610010100,00 
27-400330,00 27400770,00 

PAIR 5 MATI TALI & JÜRI PÄRSIN PAIR 6 EDUARD RUMVOLT & ANTS BAROT 
PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 10 MPs 92/270 Score 34,07% Top 10 MPs 109/270 Score 40,37% 
Session Rank 12 Session Rank 11 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Vähi
Vilgats
90660,00 1Saksing
Sirotin
20010100,00 
2-42000,00 2710880,00 
3-90220,00 3-50660,00 
4Sikk
Lindsaar
-100440,00 4Sibul
Kivik
-68000,00 
5-100550,00 5300880,00 
6100110,00 6-180220,00 
7Ojassalu
Meksun
-400110,00 7Päll
Päll
-400110,00 
8-90220,00 8-50550,00 
950660,00 9-400220,00 
10Kapp
Riisalu
120770,00 10Ojassalu
Meksun
20010100,00 
11-170330,00 11-170330,00 
12-5000,00 12430990,00 
13Maantee
Sibul
-62000,00 13Sikk
Lindsaar
-600550,00 
14-151000,00 14-1010440,00 
15100770,00 15-137000,00 
16Sibul
Kivik
-69000,00 16Maantee
Sibul
600220,00 
17450110,00 17-980110,00 
18170660,00 18-95000,00 
19Päll
Päll
100990,00 19Sutt
Ojassalu
-100220,00 
20-680990,00 20-680990,00 
21-300330,00 21-59000,00 
22Märss
Jäger
-100330,00 22Vähi
Vilgats
-15000,00 
23-100440,00 23100660,00 
24170220,00 24-420550,00 
25Saksing
Sirotin
200990,00 25Kapp
Riisalu
-100550,00 
26-144000,00 26600330,00 
27180220,00 27-400330,00 

PAIR 7 SULEV MÄRSS & MART JÄGER PAIR 8 LEMBIT KAPP & ÜLIS RIISALU 
PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 10 MPs 142/270 Score 52,59% Top 10 MPs 159/270 Score 58,89% 
Session Rank 5 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sikk
Lindsaar
50010100,00 1Sutt
Ojassalu
-150220,00 
2-143000,00 2100220,00 
3-200110,00 3-90220,00 
4Saksing
Sirotin
-630220,00 4Päll
Päll
-200110,00 
5100550,00 511010100,00 
6-100990,00 6150550,00 
7Sutt
Ojassalu
100330,00 7Saksing
Sirotin
60010100,00 
8-15000,00 8100880,00 
947010100,00 962010100,00 
10Vähi
Vilgats
100220,00 10Tali
Pärsin
-120330,00 
1150880,00 11170770,00 
12430990,00 125010100,00 
13Ojassalu
Meksun
-600550,00 13Sibul
Kivik
-600550,00 
14510110,00 14-1010440,00 
15630660,00 15-660220,00 
16Päll
Päll
630440,00 16Ojassalu
Meksun
-660330,00 
17-520550,00 17980990,00 
18-150660,00 18630880,00 
19Maantee
Sibul
-100110,00 19Vähi
Vilgats
50550,00 
201430880,00 201430880,00 
21140330,00 2110000,00 
22Tali
Pärsin
100770,00 22Maantee
Sibul
50880,00 
23100660,00 2371010100,00 
24-170880,00 24450880,00 
25Sibul
Kivik
200990,00 25Rumvolt
Barot
100550,00 
26-600770,00 26-600770,00 
27400770,00 27400770,00 

PAIR 9 RAIVO SIKK & AGO LINDSAAR PAIR 10 MAREK SAKSING & OLEG SIROTIN 
PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 10 MPs 159/270 Score 58,89% Top 10 MPs 130/270 Score 48,15% 
Session Rank 1 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Märss
Jäger
-50000,00 1Rumvolt
Barot
-20000,00 
2143010100,00 2-710220,00 
3200990,00 350440,00 
4Tali
Pärsin
100660,00 4Märss
Jäger
630880,00 
5100550,00 5-100550,00 
6-100990,00 6100110,00 
7Vähi
Vilgats
-300440,00 7Kapp
Riisalu
-60000,00 
8-10000,00 8-100220,00 
9-160440,00 9-62000,00 
10Saksing
Sirotin
110440,00 10Sikk
Lindsaar
-110660,00 
11-140660,00 11140440,00 
12150330,00 12-150770,00 
13Rumvolt
Barot
600550,00 13Päll
Päll
-14010100,00 
141010660,00 14-1010440,00 
15137010100,00 15100770,00 
16Sutt
Ojassalu
660770,00 16Vähi
Vilgats
14000,00 
17-450990,00 17-520550,00 
18-100880,00 1810010100,00 
19Ojassalu
Meksun
50550,00 19Sibul
Kivik
-14000,00 
201430880,00 20-710660,00 
21300770,00 21-140770,00 
22Sibul
Kivik
-100330,00 22Sutt
Ojassalu
100770,00 
23-100440,00 23100660,00 
24420550,00 24-14010100,00 
25Maantee
Sibul
-100550,00 25Tali
Pärsin
-200110,00 
26630770,00 26144010100,00 
275010100,00 27-180880,00 

PAIR 11 KALLE OJASSALU & JÜRI MEKSUN PAIR 12 AIN MAANTEE & JAAK SIBUL 
PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 PÕLTSAMAA MÄNGUMEESTE AUKS 20/03/2014 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 10 MPs 122/270 Score 45,19% Top 10 MPs 142/270 Score 52,59% 
Session Rank 9 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sibul
Kivik
-110220,00 1Päll
Päll
-50440,00 
2-680550,00 2680550,00 
3-200110,00 3-90220,00 
4Sutt
Ojassalu
200990,00 4Vähi
Vilgats
-620440,00 
550220,00 550010100,00 
6-150550,00 6-63000,00 
7Tali
Pärsin
400990,00 7Sibul
Kivik
100330,00 
890880,00 850550,00 
9-50440,00 9-500220,00 
10Rumvolt
Barot
-20000,00 10Sutt
Ojassalu
9010100,00 
11170770,00 1142010100,00 
12-430110,00 12-150770,00 
13Märss
Jäger
600550,00 13Tali
Pärsin
62010100,00 
14-510990,00 14151010100,00 
15-630440,00 15-100330,00 
16Kapp
Riisalu
660770,00 16Rumvolt
Barot
-600880,00 
17-980110,00 17980990,00 
18-630220,00 1895010100,00 
19Sikk
Lindsaar
-50550,00 19Märss
Jäger
100990,00 
20-1430220,00 20-1430220,00 
21-300330,00 21-140770,00 
22Päll
Päll
100770,00 22Kapp
Riisalu
-50220,00 
23100660,00 23-71000,00 
24-59000,00 24-450220,00 
25Vähi
Vilgats
600880,00 25Sikk
Lindsaar
100550,00 
26630770,00 26-630330,00 
27-400330,00 27-5000,00 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar