SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 29. august 2013

TERE SÜGIS II KOMMERTS

Ranks

JÕGEVA BK TERE SÜGIS II 29/08/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1

4 Table 28 Board Howell Movement

RankSectionNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
17Jaan Sutt & Lembit Kapp113,0016867,26
25Kalle Ojassalu & Ülis Riisalu96,0016857,14
36Lauri Nabel & Susanna Laan88,0016852,38
41Mart Jäger & Sulev Märss87,0016851,79
58Hillar Sibul & Arnold Kivik81,0016848,21
62Eduard Rumvolt & Jüri Pärsin72,0016842,86
73Toomas Vaher & Marie Tempel69,0016841,07
84Raivo Sikk & Ago Lindsaar66,0016839,29
(printed at 29.08.2013 22:20:53 by PairsScorer7.2.84(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1

Neuberg Top = 6

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S+2WC3 -48006Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
364H=EC10 -42024Toomas Vaher & Marie TempelLauri Nabel & Susanna Laan
573NT-3WD3150 51Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluJaan Sutt & Lembit Kapp
843NT-3WD5150 51Hillar Sibul & Arnold KivikRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214H+1NDQ650 51Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
364H+1SC8650 51Toomas Vaher & Marie TempelLauri Nabel & Susanna Laan
575H-3SD9 -30006Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluJaan Sutt & Lembit Kapp
845H-1SD5 -10024Hillar Sibul & Arnold KivikRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
211NT+2ND8150 42Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
362S-1NC3 -5024Toomas Vaher & Marie TempelLauri Nabel & Susanna Laan
572S-2ND5 -10006Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluJaan Sutt & Lembit Kapp
842Cx-1EHQ200 60Hillar Sibul & Arnold KivikRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
213NT+2EHA -66015Eduard Rumvolt & Jüri PärsinMart Jäger & Sulev Märss
363NT+2EH4 -66015Toomas Vaher & Marie TempelLauri Nabel & Susanna Laan
574S-1WC3100 60Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluJaan Sutt & Lembit Kapp
843NT=EHA -60042Hillar Sibul & Arnold KivikRaivo Sikk & Ago Lindsaar
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322S-3WH2150 60Toomas Vaher & Marie TempelEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
471S-1WH750 06Raivo Sikk & Ago LindsaarJaan Sutt & Lembit Kapp
612S-2WH7100 33Lauri Nabel & Susanna LaanMart Jäger & Sulev Märss
854C-2EHA100 33Hillar Sibul & Arnold KivikKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322H-1WDA100 42Toomas Vaher & Marie TempelEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
472H+1WHJ -14024Raivo Sikk & Ago LindsaarJaan Sutt & Lembit Kapp
614H-3WCK300 60Lauri Nabel & Susanna LaanMart Jäger & Sulev Märss
854Dx-2SHK -30006Hillar Sibul & Arnold KivikKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
323H=SC6140 42Toomas Vaher & Marie TempelEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
473NT-1SS4 -10006Raivo Sikk & Ago LindsaarJaan Sutt & Lembit Kapp
614S-1WC8100 24Lauri Nabel & Susanna LaanMart Jäger & Sulev Märss
853NT=NS6600 60Hillar Sibul & Arnold KivikKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
322D+3NC9150 06Toomas Vaher & Marie TempelEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
475Dx=SC10550 42Raivo Sikk & Ago LindsaarJaan Sutt & Lembit Kapp
614H+1SC4450 24Lauri Nabel & Susanna LaanMart Jäger & Sulev Märss
853NTx+1NCQ650 60Hillar Sibul & Arnold KivikKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
434S-1WS2100 42Raivo Sikk & Ago LindsaarToomas Vaher & Marie Tempel
513NT=WC5 -60024Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
724Sx-3WC5800 60Jaan Sutt & Lembit KappEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
863NT+2WS3 -66006Hillar Sibul & Arnold KivikLauri Nabel & Susanna Laan
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433NT-1NS2 -10033Raivo Sikk & Ago LindsaarToomas Vaher & Marie Tempel
514S-1NH5 -10033Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
724S-1SD10 -10033Jaan Sutt & Lembit KappEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
864S-1SHK -10033Hillar Sibul & Arnold KivikLauri Nabel & Susanna Laan
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433NT+1NC4430 06Raivo Sikk & Ago LindsaarToomas Vaher & Marie Tempel
514S+2SCA480 60Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
724S+1SCA450 33Jaan Sutt & Lembit KappEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
864S+1SCA450 33Hillar Sibul & Arnold KivikLauri Nabel & Susanna Laan
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
433C-1WHK50 51Raivo Sikk & Ago LindsaarToomas Vaher & Marie Tempel
513Hx-1ND7 -20024Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluMart Jäger & Sulev Märss
724S-1WHK50 51Jaan Sutt & Lembit KappEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
862Hx-2NS3 -50006Hillar Sibul & Arnold KivikLauri Nabel & Susanna Laan
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133S=EHQ -14060Mart Jäger & Sulev MärssToomas Vaher & Marie Tempel
544Hx-1SSK -20033Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
625H-2SSK -20033Lauri Nabel & Susanna LaanEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
874S=EHQ -62006Hillar Sibul & Arnold KivikJaan Sutt & Lembit Kapp
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133H+1ESJ -17024Mart Jäger & Sulev MärssToomas Vaher & Marie Tempel
543NT-1ESJ50 51Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
623NT-1ESJ50 51Lauri Nabel & Susanna LaanEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
874H=WS8 -42006Hillar Sibul & Arnold KivikJaan Sutt & Lembit Kapp
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133D-1N*C8 -10015Mart Jäger & Sulev MärssToomas Vaher & Marie Tempel
541Hx-1ESA100 42Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
622Dx-3W*C9500 60Lauri Nabel & Susanna LaanEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
873NT-1SH7 -10015Hillar Sibul & Arnold KivikJaan Sutt & Lembit Kapp
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
133H-1NCQ -5042Mart Jäger & Sulev MärssToomas Vaher & Marie Tempel
544H-1ND6 -5042Kalle Ojassalu & Ülis RiisaluRaivo Sikk & Ago Lindsaar
623NT-2SD8 -10006Lauri Nabel & Susanna LaanEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
873NT-1SD5 -5042Hillar Sibul & Arnold KivikJaan Sutt & Lembit Kapp
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
244S+1ED2 -45033Eduard Rumvolt & Jüri PärsinRaivo Sikk & Ago Lindsaar
653NT+2ES3 -46006Lauri Nabel & Susanna LaanKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
734S=ED3 -42060Jaan Sutt & Lembit KappToomas Vaher & Marie Tempel
814S+1WH8 -45033Hillar Sibul & Arnold KivikMart Jäger & Sulev Märss
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242NT=NCK120 42Eduard Rumvolt & Jüri PärsinRaivo Sikk & Ago Lindsaar
653NT-2NS3 -20015Lauri Nabel & Susanna LaanKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
734H=SD4620 60Jaan Sutt & Lembit KappToomas Vaher & Marie Tempel
813NT-2NS5 -20015Hillar Sibul & Arnold KivikMart Jäger & Sulev Märss
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
242NT+1EH10 -15024Eduard Rumvolt & Jüri PärsinRaivo Sikk & Ago Lindsaar
654Hx-3WSA800 60Lauri Nabel & Susanna LaanKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
734Sx-2ND9 -30006Jaan Sutt & Lembit KappToomas Vaher & Marie Tempel
814Sx-1NHA -10042Hillar Sibul & Arnold KivikMart Jäger & Sulev Märss
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
243D-1NH10 -10033Eduard Rumvolt & Jüri PärsinRaivo Sikk & Ago Lindsaar
653NT-2NS8 -20006Lauri Nabel & Susanna LaanKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
733NT+1NS4630 60Jaan Sutt & Lembit KappToomas Vaher & Marie Tempel
813H-1SS9 -10033Hillar Sibul & Arnold KivikMart Jäger & Sulev Märss
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144H+2WCQ -48033Mart Jäger & Sulev MärssRaivo Sikk & Ago Lindsaar
355H+1WCQ -48033Toomas Vaher & Marie TempelKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
764H+2WD7 -48033Jaan Sutt & Lembit KappLauri Nabel & Susanna Laan
824H+2WCQ -48033Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
141S+1SDA110 51Mart Jäger & Sulev MärssRaivo Sikk & Ago Lindsaar
35PASSN 0 06Toomas Vaher & Marie TempelKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
761NT=SH290 24Jaan Sutt & Lembit KappLauri Nabel & Susanna Laan
821S+1SD10110 51Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 23 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
144S+2SC2680 42Mart Jäger & Sulev MärssRaivo Sikk & Ago Lindsaar
352C+3NSJ150 06Toomas Vaher & Marie TempelKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
764S+2SC3680 42Jaan Sutt & Lembit KappLauri Nabel & Susanna Laan
824S+2SC3680 42Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 24 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
146NT-2ES5100 60Mart Jäger & Sulev MärssRaivo Sikk & Ago Lindsaar
356NT+1ES3 -102006Toomas Vaher & Marie TempelKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
763NT+3WH4 -49024Jaan Sutt & Lembit KappLauri Nabel & Susanna Laan
823D+2WSQ -15042Hillar Sibul & Arnold KivikEduard Rumvolt & Jüri Pärsin
Board 25 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174Hx-3NSK -50006Mart Jäger & Sulev MärssJaan Sutt & Lembit Kapp
253S+1WH10 -17042Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
464S-1WSJ100 60Raivo Sikk & Ago LindsaarLauri Nabel & Susanna Laan
833Hx-2SD7 -30024Hillar Sibul & Arnold KivikToomas Vaher & Marie Tempel
Board 26 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
171NT+2ED4 -15042Mart Jäger & Sulev MärssJaan Sutt & Lembit Kapp
251NT+3ED2 -18015Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
461NT+1ED2 -12060Raivo Sikk & Ago LindsaarLauri Nabel & Susanna Laan
831NT+3ED3 -18015Hillar Sibul & Arnold KivikToomas Vaher & Marie Tempel
Board 27 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S=WC3 -42015Mart Jäger & Sulev MärssJaan Sutt & Lembit Kapp
254S-1WC350 42Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
464S=WC3 -42015Raivo Sikk & Ago LindsaarLauri Nabel & Susanna Laan
834S-2WC5100 60Hillar Sibul & Arnold KivikToomas Vaher & Marie Tempel
Board 28 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S=WD8 -42024Mart Jäger & Sulev MärssJaan Sutt & Lembit Kapp
256S-2EDA100 60Eduard Rumvolt & Jüri PärsinKalle Ojassalu & Ülis Riisalu
464S=EDK -42024Raivo Sikk & Ago LindsaarLauri Nabel & Susanna Laan
834S=EDA -42024Hillar Sibul & Arnold KivikToomas Vaher & Marie Tempel

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 MART JÄGER & SULEV MÄRSS PAIR 2 EDUARD RUMVOLT & JÜRI PÄRSIN 
TERE SÜGIS II 29/08/2013 TERE SÜGIS II 29/08/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 6 MPs 87/168 Score 51,79% Top 6 MPs 72/168 Score 42,86% 
Session Rank 4 Session Rank 6 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Rumvolt
Pärsin
4806100,00 1Jäger
Märss
-48000,00 
2-650116,67 2650583,33 
3-150233,33 3150466,67 
4660583,33 4-660116,67 
5Nabel
Laan
-100350,00 5Vaher
Tempel
-15000,00 
6-30000,00 6-100233,33 
7-100466,67 7-140233,33 
8-450466,67 8-1506100,00 
9Ojassalu
Riisalu
600466,67 9Sutt
Kapp
-80000,00 
10100350,00 10100350,00 
11-48000,00 11-450350,00 
12200466,67 12-50116,67 
13Vaher
Tempel
-1406100,00 13Nabel
Laan
200350,00 
14-170233,33 14-50116,67 
15-100116,67 15-50000,00 
16-50466,67 161006100,00 
17Sibul
Kivik
450350,00 17Sikk
Lindsaar
-450350,00 
18200583,33 18120466,67 
19100233,33 19-150233,33 
20100350,00 20-100350,00 
21Sikk
Lindsaar
-480350,00 21Sibul
Kivik
480350,00 
22110583,33 22-110116,67 
23680466,67 23-680233,33 
241006100,00 24150233,33 
25Sutt
Kapp
-50000,00 25Ojassalu
Riisalu
-170466,67 
26-150466,67 26-180116,67 
27-420116,67 2750466,67 
28-420233,33 281006100,00 

PAIR 3 TOOMAS VAHER & MARIE TEMPEL PAIR 4 RAIVO SIKK & AGO LINDSAAR 
TERE SÜGIS II 29/08/2013 TERE SÜGIS II 29/08/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 6 MPs 69/168 Score 41,07% Top 6 MPs 66/168 Score 39,29% 
Session Rank 7 Session Rank 8 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Nabel
Laan
-420233,33 1Sibul
Kivik
-150116,67 
2650583,33 2100466,67 
3-50233,33 3-20000,00 
4-660116,67 4600233,33 
5Rumvolt
Pärsin
1506100,00 5Sutt
Kapp
5000,00 
6100466,67 6-140233,33 
7140466,67 7-10000,00 
815000,00 8550466,67 
9Sikk
Lindsaar
-100233,33 9Vaher
Tempel
100466,67 
10100350,00 10-100350,00 
11-4306100,00 1143000,00 
12-50116,67 1250583,33 
13Jäger
Märss
14000,00 13Ojassalu
Riisalu
200350,00 
14170466,67 14-50116,67 
15100583,33 15-100233,33 
1650233,33 1650233,33 
17Sutt
Kapp
42000,00 17Rumvolt
Pärsin
450350,00 
18-62000,00 18-120233,33 
193006100,00 19150466,67 
20-63000,00 20100350,00 
21Ojassalu
Riisalu
-480350,00 21Jäger
Märss
480350,00 
22Pass00,00 22-110116,67 
2315000,00 23-680233,33 
24-102000,00 24-10000,00 
25Sibul
Kivik
300466,67 25Nabel
Laan
1006100,00 
26180583,33 26-1206100,00 
27-10000,00 27-420116,67 
28420466,67 28-420233,33 

PAIR 5 KALLE OJASSALU & ÜLIS RIISALU PAIR 6 LAURI NABEL & SUSANNA LAAN 
TERE SÜGIS II 29/08/2013 TERE SÜGIS II 29/08/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 6 MPs 96/168 Score 57,14% Top 6 MPs 88/168 Score 52,38% 
Session Rank 2 Session Rank 3 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Sutt
Kapp
150583,33 1Vaher
Tempel
420466,67 
2-30000,00 2-650116,67 
3-10000,00 350466,67 
41006100,00 4660583,33 
5Sibul
Kivik
-100350,00 5Jäger
Märss
100350,00 
63006100,00 63006100,00 
7-60000,00 7100233,33 
8-65000,00 8450233,33 
9Jäger
Märss
-600233,33 9Sibul
Kivik
6606100,00 
10-100350,00 10100350,00 
114806100,00 11-450350,00 
12-200233,33 125006100,00 
13Sikk
Lindsaar
-200350,00 13Rumvolt
Pärsin
-200350,00 
1450583,33 1450583,33 
15100466,67 155006100,00 
16-50466,67 16-10000,00 
17Nabel
Laan
4606100,00 17Ojassalu
Riisalu
-46000,00 
18200583,33 18-200116,67 
19-80000,00 198006100,00 
202006100,00 20-20000,00 
21Vaher
Tempel
480350,00 21Sutt
Kapp
480350,00 
22Pass6100,00 22-90466,67 
23-1506100,00 23-680233,33 
2410206100,00 24490466,67 
25Rumvolt
Pärsin
170233,33 25Sikk
Lindsaar
-10000,00 
26180583,33 2612000,00 
27-50233,33 27420583,33 
28-10000,00 28420466,67 

PAIR 7 JAAN SUTT & LEMBIT KAPP PAIR 8 HILLAR SIBUL & ARNOLD KIVIK 
TERE SÜGIS II 29/08/2013 TERE SÜGIS II 29/08/2013 
Session 1 Section Session 1 Section 
Top 6 MPs 113/168 Score 67,26% Top 6 MPs 81/168 Score 48,21% 
Session Rank 1 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPsPrcent BdOppsScoreMPsPrcent 
1Ojassalu
Riisalu
-150116,67 1Sikk
Lindsaar
150583,33 
23006100,00 2-100233,33 
31006100,00 32006100,00 
4-10000,00 4-600466,67 
5Sikk
Lindsaar
-506100,00 5Ojassalu
Riisalu
100350,00 
6140466,67 6-30000,00 
71006100,00 76006100,00 
8-550233,33 86506100,00 
9Rumvolt
Pärsin
8006100,00 9Nabel
Laan
-66000,00 
10-100350,00 10-100350,00 
11450350,00 11450350,00 
1250583,33 12-50000,00 
13Sibul
Kivik
6206100,00 13Sutt
Kapp
-62000,00 
144206100,00 14-42000,00 
15100583,33 15-100116,67 
1650233,33 16-50466,67 
17Vaher
Tempel
-4206100,00 17Jäger
Märss
-450350,00 
186206100,00 18-200116,67 
19-30000,00 19-100466,67 
206306100,00 20-100350,00 
21Nabel
Laan
-480350,00 21Rumvolt
Pärsin
-480350,00 
2290233,33 22110583,33 
23680466,67 23680466,67 
24-490233,33 24-150466,67 
25Jäger
Märss
5006100,00 25Vaher
Tempel
-300233,33 
26150233,33 26-180116,67 
27420583,33 271006100,00 
28420466,67 28-420233,33 

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar