SUVEREZIIM

2019/2020 HOOEAG

neljapäev, 11. aprill 2013

KEVADKONGRESS II

Ranks

JÕGEVA BK KEVADKONGRESS II 11/04/2013

Ranks

     Travellers     ScoreCards

Session 1 Section MM

6 Table 22 Board Howell Movement

RankPairNames [OVERALL RANKS]TotalMax%Score
18Sulev Märss & Ülis Riisalu137,8022062,64
21Lembit Kapp & Toivo Vähi132,4022060,18
33Jaak Sibul & Endel Epro129,4022058,82
412Villu Ojassalu & Jüri Meksun119,4022054,27
54Arnold Kivik & Jaan Sutt110,6022050,27
611Ats Päll & Mart Jäger110,4022050,18
75Jan Vilgats & Raivo Sikk106,2022048,27
87Marko Tenn & Hillar Sibul104,6022047,55
92Kalle Ojassalu & Ants Barot102,6022046,64
109Oleg Sirotin & Ain Maantee99,0022045,00
116Jüri Pärsin & Ago Lindsaar87,6022039,82
1210Eduard Rumvolt & Enn Päll80,0022036,36
(printed at 11.04.2013 22:52:07 by PairsScorer7.2.81(c) JAS)

Travellers

     Ranks     ScoreCards

Session 1 Section MM

Neuberg Top = 10

Board 1 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2113NT+1ESK -4302,67,4Kalle Ojassalu & Ants BarotAts Päll & Mart Jäger
613NT+1EH9 -4302,67,4Jüri Pärsin & Ago LindsaarLembit Kapp & Toivo Vähi
734NT=ESK -4302,67,4Marko Tenn & Hillar SibulJaak Sibul & Endel Epro
852D+3ESA -1509,80,2Sulev Märss & Ülis RiisaluJan Vilgats & Raivo Sikk
109   50/50 55Eduard Rumvolt & Enn PällOleg Sirotin & Ain Maantee
1243NT=EH6 -4007,42,6Villu Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jaan Sutt
Board 2 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
2113NT=NC6600 37Kalle Ojassalu & Ants BarotAts Päll & Mart Jäger
615D=SD9600 37Jüri Pärsin & Ago LindsaarLembit Kapp & Toivo Vähi
733NT+1NC3630 82Marko Tenn & Hillar SibulJaak Sibul & Endel Epro
853NT+2NCQ660 100Sulev Märss & Ülis RiisaluJan Vilgats & Raivo Sikk
1093NT=NHK600 37Eduard Rumvolt & Enn PällOleg Sirotin & Ain Maantee
1243NT=NC6600 37Villu Ojassalu & Jüri MeksunArnold Kivik & Jaan Sutt
Board 3 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
314S+2ES4 -680100Jaak Sibul & Endel EproLembit Kapp & Toivo Vähi
726S=EH7 -143055Marko Tenn & Hillar SibulKalle Ojassalu & Ants Barot
844S+3EH4 -71082Sulev Märss & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jaan Sutt
966S+1WS8 -146019Oleg Sirotin & Ain MaanteeJüri Pärsin & Ago Lindsaar
11106S=EC3 -143055Ats Päll & Mart JägerEduard Rumvolt & Enn Päll
1256S+1ES4 -146019Villu Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Raivo Sikk
Board 4 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
312H+2NS5170 55Jaak Sibul & Endel EproLembit Kapp & Toivo Vähi
722H+2NS2170 55Marko Tenn & Hillar SibulKalle Ojassalu & Ants Barot
842H+1SS2140 010Sulev Märss & Ülis RiisaluArnold Kivik & Jaan Sutt
962H+2NH10170 55Oleg Sirotin & Ain MaanteeJüri Pärsin & Ago Lindsaar
11104H=NS4620 100Ats Päll & Mart JägerEduard Rumvolt & Enn Päll
1253H+1NH5170 55Villu Ojassalu & Jüri MeksunJan Vilgats & Raivo Sikk
Board 5 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1113NT=WD7 -400010Lembit Kapp & Toivo VähiAts Päll & Mart Jäger
421NT+2WS4 -15046Arnold Kivik & Jaan SuttKalle Ojassalu & Ants Barot
831NT+2WS4 -15046Sulev Märss & Ülis RiisaluJaak Sibul & Endel Epro
952NT+1WS4 -15046Oleg Sirotin & Ain MaanteeJan Vilgats & Raivo Sikk
1073C=ES9 -11082Eduard Rumvolt & Enn PällMarko Tenn & Hillar Sibul
1262S-3WC4150 100Villu Ojassalu & Jüri MeksunJüri Pärsin & Ago Lindsaar
Board 6 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1112S=S*C7110 82Lembit Kapp & Toivo VähiAts Päll & Mart Jäger
423H-3EDK300 100Arnold Kivik & Jaan SuttKalle Ojassalu & Ants Barot
831NT=SS790 28Sulev Märss & Ülis RiisaluJaak Sibul & Endel Epro
951D+1SD290 28Oleg Sirotin & Ain MaanteeJan Vilgats & Raivo Sikk
1071S-1W*C5100 64Eduard Rumvolt & Enn PällMarko Tenn & Hillar Sibul
1261D+1SSK90 28Villu Ojassalu & Jüri MeksunJüri Pärsin & Ago Lindsaar
Board 7 Game All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
212D+1SS2110 37Kalle Ojassalu & Ants BarotLembit Kapp & Toivo Vähi
531NT+2SH3150 73Jan Vilgats & Raivo SikkJaak Sibul & Endel Epro
941NT+2SH4150 73Oleg Sirotin & Ain MaanteeArnold Kivik & Jaan Sutt
1062C+1SH10110 37Eduard Rumvolt & Enn PällJüri Pärsin & Ago Lindsaar
1183NT=NH4600 100Ats Päll & Mart JägerSulev Märss & Ülis Riisalu
1272H-1SH3 -100010Villu Ojassalu & Jüri MeksunMarko Tenn & Hillar Sibul
Board 8 Love All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
214S+3EH6 -51028Kalle Ojassalu & Ants BarotLembit Kapp & Toivo Vähi
534H+2WDK -48073Jan Vilgats & Raivo SikkJaak Sibul & Endel Epro
944H+2WC9 -48073Oleg Sirotin & Ain MaanteeArnold Kivik & Jaan Sutt
1064S+2EH6 -48073Eduard Rumvolt & Enn PällJüri Pärsin & Ago Lindsaar
1186H+1WC10 -1010010Ats Päll & Mart JägerSulev Märss & Ülis Riisalu
1274H+2WC3 -48073Villu Ojassalu & Jüri MeksunMarko Tenn & Hillar Sibul
Board 9 EW Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
194S=ES5 -62064Lembit Kapp & Toivo VähiOleg Sirotin & Ain Maantee
323NT+2EHA -660010Jaak Sibul & Endel EproKalle Ojassalu & Ants Barot
642NT+1EH4 -150100Jüri Pärsin & Ago LindsaarArnold Kivik & Jaan Sutt
1054S=WHQ -62064Eduard Rumvolt & Enn PällJan Vilgats & Raivo Sikk
1174S=EHA -62064Ats Päll & Mart JägerMarko Tenn & Hillar Sibul
1283NT+1EH2 -63028Villu Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Ülis Riisalu
Board 10 Game All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
192S=WHA -11064Lembit Kapp & Toivo VähiOleg Sirotin & Ain Maantee
322S-1WHA100 82Jaak Sibul & Endel EproKalle Ojassalu & Ants Barot
642S+2WHA -170010Jüri Pärsin & Ago LindsaarArnold Kivik & Jaan Sutt
1053D-2EC4200 100Eduard Rumvolt & Enn PällJan Vilgats & Raivo Sikk
1172S+1WHK -14037Ats Päll & Mart JägerMarko Tenn & Hillar Sibul
1282S+1WHA -14037Villu Ojassalu & Jüri MeksunSulev Märss & Ülis Riisalu
Board 11 Love All Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
183Sx-3WD10500 100Lembit Kapp & Toivo VähiSulev Märss & Ülis Riisalu
2103NT+1SH4430 55Kalle Ojassalu & Ants BarotEduard Rumvolt & Enn Päll
432NT+3SH5210 010Arnold Kivik & Jaan SuttJaak Sibul & Endel Epro
753NT+1SH3430 55Marko Tenn & Hillar SibulJan Vilgats & Raivo Sikk
1163NT+1NH7430 55Ats Päll & Mart JägerJüri Pärsin & Ago Lindsaar
1293NT+1ND7430 55Villu Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ain Maantee
Board 12 NS Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
184Sx=EH2 -590010Lembit Kapp & Toivo VähiSulev Märss & Ülis Riisalu
2104Sx-2EH2300 55Kalle Ojassalu & Ants BarotEduard Rumvolt & Enn Päll
434S-2EH4100 28Arnold Kivik & Jaan SuttJaak Sibul & Endel Epro
754Sx-2EH3300 55Marko Tenn & Hillar SibulJan Vilgats & Raivo Sikk
1164H=SSA620 82Ats Päll & Mart JägerJüri Pärsin & Ago Lindsaar
1294Dx=NHA710 100Villu Ojassalu & Jüri MeksunOleg Sirotin & Ain Maantee
Board 13 Game All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174Sx=NHK790 100Lembit Kapp & Toivo VähiMarko Tenn & Hillar Sibul
294S=NHK620 64Kalle Ojassalu & Ants BarotOleg Sirotin & Ain Maantee
3114H-2WS2200 28Jaak Sibul & Endel EproAts Päll & Mart Jäger
542S+2NHK170 010Jan Vilgats & Raivo SikkArnold Kivik & Jaan Sutt
864S=NHK620 64Sulev Märss & Ülis RiisaluJüri Pärsin & Ago Lindsaar
12104S=NHK620 64Villu Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Enn Päll
Board 14 Love All Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
174S+2WHA -480010Lembit Kapp & Toivo VähiMarko Tenn & Hillar Sibul
293S+2WHK -20055Kalle Ojassalu & Ants BarotOleg Sirotin & Ain Maantee
3113H-3NDK -15082Jaak Sibul & Endel EproAts Päll & Mart Jäger
543S+2WHK -20055Jan Vilgats & Raivo SikkArnold Kivik & Jaan Sutt
864S+1EHQ -45028Sulev Märss & Ülis RiisaluJüri Pärsin & Ago Lindsaar
12103S=EHQ -140100Villu Ojassalu & Jüri MeksunEduard Rumvolt & Enn Päll
Board 15 NS Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
284S-2ECK100 64Kalle Ojassalu & Ants BarotSulev Märss & Ülis Riisalu
3103S=ECA -14028Jaak Sibul & Endel EproEduard Rumvolt & Enn Päll
413S=ECA -14028Arnold Kivik & Jaan SuttLembit Kapp & Toivo Vähi
653S=ED6 -14028Jüri Pärsin & Ago LindsaarJan Vilgats & Raivo Sikk
973Sx-2ECK300 100Oleg Sirotin & Ain MaanteeMarko Tenn & Hillar Sibul
12114S-3EHK150 82Villu Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Mart Jäger
Board 16 EW Game Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
283S-3NHA -15028Kalle Ojassalu & Ants BarotSulev Märss & Ülis Riisalu
3103NT-2ESJ200 100Jaak Sibul & Endel EproEduard Rumvolt & Enn Päll
414S-3NHA -15028Arnold Kivik & Jaan SuttLembit Kapp & Toivo Vähi
653D+2WC10 -15028Jüri Pärsin & Ago LindsaarJan Vilgats & Raivo Sikk
972C+2ES2 -13064Oleg Sirotin & Ain MaanteeMarko Tenn & Hillar Sibul
12113S-1NHA -5082Villu Ojassalu & Jüri MeksunAts Päll & Mart Jäger
Board 17 Love All Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
392S+1SD9140 91Jaak Sibul & Endel EproOleg Sirotin & Ain Maantee
4112NT-1NCJ -5046Arnold Kivik & Jaan SuttAts Päll & Mart Jäger
523S-1SC3 -5046Jan Vilgats & Raivo SikkKalle Ojassalu & Ants Barot
763S=SHJ140 91Marko Tenn & Hillar SibulJüri Pärsin & Ago Lindsaar
1083NT-2NCJ -100010Eduard Rumvolt & Enn PällSulev Märss & Ülis Riisalu
1214S-1SC3 -5046Villu Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Toivo Vähi
Board 18 NS Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
393H-1WCK50 64Jaak Sibul & Endel EproOleg Sirotin & Ain Maantee
4113S-2NHK -20037Arnold Kivik & Jaan SuttAts Päll & Mart Jäger
523S-2NHK -20037Jan Vilgats & Raivo SikkKalle Ojassalu & Ants Barot
763S+1NC3170 100Marko Tenn & Hillar SibulJüri Pärsin & Ago Lindsaar
1084Sx-3NHK -800010Eduard Rumvolt & Enn PällSulev Märss & Ülis Riisalu
1214H-2WCA100 82Villu Ojassalu & Jüri MeksunLembit Kapp & Toivo Vähi
Board 19 EW Game Dealer S
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
4102S+1NDJ140 91Arnold Kivik & Jaan SuttEduard Rumvolt & Enn Päll
512NT=NDJ120 64Jan Vilgats & Raivo SikkLembit Kapp & Toivo Vähi
634S-1NDJ -5037Jüri Pärsin & Ago LindsaarJaak Sibul & Endel Epro
873S-1NCJ -5037Sulev Märss & Ülis RiisaluMarko Tenn & Hillar Sibul
1193Sx-1NH8 -100010Ats Päll & Mart JägerOleg Sirotin & Ain Maantee
1222S+1NH6140 91Villu Ojassalu & Jüri MeksunKalle Ojassalu & Ants Barot
Board 20 Game All Dealer W
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
4101NT-1ND2 -10064Arnold Kivik & Jaan SuttEduard Rumvolt & Enn Päll
512S-3NH4 -300010Jan Vilgats & Raivo SikkLembit Kapp & Toivo Vähi
633H-1SC2 -10064Jüri Pärsin & Ago LindsaarJaak Sibul & Endel Epro
872NT=SD3120 100Sulev Märss & Ülis RiisaluMarko Tenn & Hillar Sibul
1192H-1SD6 -10064Ats Päll & Mart JägerOleg Sirotin & Ain Maantee
1223D-2NH8 -20028Villu Ojassalu & Jüri MeksunKalle Ojassalu & Ants Barot
Board 21 NS Game Dealer N
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1103H=SC5140 100Lembit Kapp & Toivo VähiEduard Rumvolt & Enn Päll
5112S-1WDA50 82Jan Vilgats & Raivo SikkAts Päll & Mart Jäger
623NT-1NCQ -10037Jüri Pärsin & Ago LindsaarKalle Ojassalu & Ants Barot
744H-1SCQ -10037Marko Tenn & Hillar SibulArnold Kivik & Jaan Sutt
984H-1NCQ -10037Oleg Sirotin & Ain MaanteeSulev Märss & Ülis Riisalu
1233NT-1SS6 -10037Villu Ojassalu & Jüri MeksunJaak Sibul & Endel Epro
Board 22 EW Game Dealer E
NSEWContByLdNS+NS-MPMPNSEW
1104H+1NC4450 100Lembit Kapp & Toivo VähiEduard Rumvolt & Enn Päll
5114NT-4WD2400 82Jan Vilgats & Raivo SikkAts Päll & Mart Jäger
623H+1ND6170 46Jüri Pärsin & Ago LindsaarKalle Ojassalu & Ants Barot
744C=ES2 -13019Marko Tenn & Hillar SibulArnold Kivik & Jaan Sutt
983C+1ES4 -13019Oleg Sirotin & Ain MaanteeSulev Märss & Ülis Riisalu
1233S+2NH3200 64Villu Ojassalu & Jüri MeksunJaak Sibul & Endel Epro

ScoreCards

     Ranks     Travellers
PAIR 1 LEMBIT KAPP & TOIVO VÄHI PAIR 2 KALLE OJASSALU & ANTS BAROT 
KEVADKONGRESS II 11/04/2013 KEVADKONGRESS II 11/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 10 MPs 132,4/220 Score 60,18% Top 10 MPs 102,6/220 Score 46,64% 
Session Rank 2 Session Rank 9 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Pärsin
Lindsaar
4307,4  1Päll
Jäger
-4302,6  
2-6007  26003  
3Sibul
Epro
6800  3Tenn
Sibul
14305  
4-1705  4-1705  
5Päll
Jäger
-4000  5Kivik
Sutt
1506  
61108  6-3000  
7Ojassalu
Barot
-1107  7Kapp
Vähi
1103  
85108  8-5102  
9Sirotin
Maantee
-6206  9Sibul
Epro
66010  
10-1106  10-1002  
11Märss
Riisalu
50010  11Rumvolt
Päll
4305  
12-5900  123005  
13Tenn
Sibul
79010  13Sirotin
Maantee
6206  
14-4800  14-2005  
15Kivik
Sutt
1408  15Märss
Riisalu
1006  
161508  16-1502  
17Ojassalu
Meksun
506  17Vilgats
Sikk
506  
18-1002  182007  
19Vilgats
Sikk
-1204  19Ojassalu
Meksun
-1401  
2030010  202008  
21Rumvolt
Päll
14010  21Pärsin
Lindsaar
1007  
2245010  22-1706  

PAIR 3 JAAK SIBUL & ENDEL EPRO PAIR 4 ARNOLD KIVIK & JAAN SUTT 
KEVADKONGRESS II 11/04/2013 KEVADKONGRESS II 11/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 10 MPs 129,4/220 Score 58,82% Top 10 MPs 110,6/220 Score 50,27% 
Session Rank 3 Session Rank 5 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Tenn
Sibul
4307,4  1Ojassalu
Meksun
4002,6  
2-6302  2-6007  
3Kapp
Vähi
-68010  3Märss
Riisalu
7102  
41705  4-14010  
5Märss
Riisalu
1506  5Ojassalu
Barot
-1504  
6-908  630010  
7Vilgats
Sikk
-1503  7Sirotin
Maantee
-1503  
84803  84803  
9Ojassalu
Barot
-6600  9Pärsin
Lindsaar
1500  
101008  1017010  
11Kivik
Sutt
-21010  11Sibul
Epro
2100  
12-1008  121002  
13Päll
Jäger
2002  13Vilgats
Sikk
-17010  
14-1508  142005  
15Rumvolt
Päll
-1402  15Kapp
Vähi
-1402  
1620010  16-1502  
17Sirotin
Maantee
1409  17Päll
Jäger
-504  
18506  18-2003  
19Pärsin
Lindsaar
507  19Rumvolt
Päll
1409  
201004  20-1006  
21Ojassalu
Meksun
1007  21Tenn
Sibul
1007  
22-2004  221309  

PAIR 5 JAN VILGATS & RAIVO SIKK PAIR 6 JÜRI PÄRSIN & AGO LINDSAAR 
KEVADKONGRESS II 11/04/2013 KEVADKONGRESS II 11/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 10 MPs 106,2/220 Score 48,27% Top 10 MPs 87,6/220 Score 39,82% 
Session Rank 7 Session Rank 11 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Märss
Riisalu
1500,2  1Kapp
Vähi
-4302,6  
2-6600  26003  
3Ojassalu
Meksun
14609  3Sirotin
Maantee
14609  
4-1705  4-1705  
5Sirotin
Maantee
1506  5Ojassalu
Meksun
-1500  
6-908  6-908  
7Sibul
Epro
1507  7Rumvolt
Päll
-1107  
8-4807  84803  
9Rumvolt
Päll
6204  9Kivik
Sutt
-15010  
10-2000  10-1700  
11Tenn
Sibul
-4305  11Päll
Jäger
-4305  
12-3005  12-6202  
13Kivik
Sutt
1700  13Märss
Riisalu
-6204  
14-2005  144508  
15Pärsin
Lindsaar
1408  15Vilgats
Sikk
-1402  
161508  16-1502  
17Ojassalu
Barot
-504  17Tenn
Sibul
-1401  
18-2003  18-1700  
19Kapp
Vähi
1206  19Sibul
Epro
-503  
20-3000  20-1006  
21Päll
Jäger
508  21Ojassalu
Barot
-1003  
224008  221704  

PAIR 7 MARKO TENN & HILLAR SIBUL PAIR 8 SULEV MÄRSS & ÜLIS RIISALU 
KEVADKONGRESS II 11/04/2013 KEVADKONGRESS II 11/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 10 MPs 104,6/220 Score 47,55% Top 10 MPs 137,8/220 Score 62,64% 
Session Rank 8 Session Rank 1 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Sibul
Epro
-4302,6  1Vilgats
Sikk
-1509,8  
26308  266010  
3Ojassalu
Barot
-14305  3Kivik
Sutt
-7108  
41705  41400  
5Rumvolt
Päll
1102  5Sibul
Epro
-1504  
6-1004  6902  
7Ojassalu
Meksun
10010  7Päll
Jäger
-6000  
84803  8101010  
9Päll
Jäger
6204  9Ojassalu
Meksun
6308  
101407  101407  
11Vilgats
Sikk
4305  11Kapp
Vähi
-5000  
123005  1259010  
13Kapp
Vähi
-7900  13Pärsin
Lindsaar
6206  
1448010  14-4502  
15Sirotin
Maantee
-3000  15Ojassalu
Barot
-1004  
161304  161508  
17Pärsin
Lindsaar
1409  17Rumvolt
Päll
10010  
1817010  1880010  
19Märss
Riisalu
507  19Tenn
Sibul
-503  
20-1200  2012010  
21Kivik
Sutt
-1003  21Sirotin
Maantee
1007  
22-1301  221309  

PAIR 9 OLEG SIROTIN & AIN MAANTEE PAIR 10 EDUARD RUMVOLT & ENN PÄLL 
KEVADKONGRESS II 11/04/2013 KEVADKONGRESS II 11/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 10 MPs 99/220 Score 45,00% Top 10 MPs 80/220 Score 36,36% 
Session Rank 10 Session Rank 12 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Rumvolt
Päll
50/505  1Sirotin
Maantee
50/505  
2-6007  26003  
3Pärsin
Lindsaar
-14601  3Päll
Jäger
14305  
41705  4-6200  
5Vilgats
Sikk
-1504  5Tenn
Sibul
-1108  
6902  61006  
7Kivik
Sutt
1507  7Pärsin
Lindsaar
1103  
8-4807  8-4807  
9Kapp
Vähi
6204  9Vilgats
Sikk
-6206  
101104  1020010  
11Ojassalu
Meksun
-4305  11Ojassalu
Barot
-4305  
12-7100  12-3005  
13Ojassalu
Barot
-6204  13Ojassalu
Meksun
-6204  
142005  141400  
15Tenn
Sibul
30010  15Sibul
Epro
1408  
16-1306  16-2000  
17Sibul
Epro
-1401  17Märss
Riisalu
-1000  
18-504  18-8000  
19Päll
Jäger
10010  19Kivik
Sutt
-1401  
201004  201004  
21Märss
Riisalu
-1003  21Kapp
Vähi
-1400  
22-1301  22-4500  

PAIR 11 ATS PÄLL & MART JÄGER PAIR 12 VILLU OJASSALU & JÜRI MEKSUN 
KEVADKONGRESS II 11/04/2013 KEVADKONGRESS II 11/04/2013 
Session 1 Section MM Session 1 Section MM 
Top 10 MPs 110,4/220 Score 50,18% Top 10 MPs 119,4/220 Score 54,27% 
Session Rank 6 Session Rank 4 
BdOppsScoreMPs  BdOppsScoreMPs  
1Ojassalu
Barot
4307,4  1Kivik
Sutt
-4007,4  
2-6007  26003  
3Rumvolt
Päll
-14305  3Vilgats
Sikk
-14601  
462010  41705  
5Kapp
Vähi
40010  5Pärsin
Lindsaar
15010  
6-1102  6902  
7Märss
Riisalu
60010  7Tenn
Sibul
-1000  
8-10100  8-4807  
9Tenn
Sibul
-6206  9Märss
Riisalu
-6302  
10-1403  10-1403  
11Pärsin
Lindsaar
4305  11Sirotin
Maantee
4305  
126208  1271010  
13Sibul
Epro
-2008  13Rumvolt
Päll
6206  
141502  14-14010  
15Ojassalu
Meksun
-1502  15Päll
Jäger
1508  
16502  16-508  
17Kivik
Sutt
506  17Kapp
Vähi
-504  
182007  181008  
19Sirotin
Maantee
-1000  19Ojassalu
Barot
1409  
20-1006  20-2002  
21Vilgats
Sikk
-502  21Sibul
Epro
-1003  
22-4002  222006  

Ranks     Travellers     ScoreCards

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar